Novinka

15. prosinec 2022

Zoom M2/M3/M4 MicTrak

Obrázek

Firma Zoom uvádí zcela novou řadu rekordérů MicTrak, která obsahuje tři modely: M2 MicTrak, M3 MicTrak a M4 MicTrak. Řada MicTrak kombinuje stereo mikrofon s 32bitovým Float Recorderem pro záznam zvuku, což vám umožní zachytit dokonalý zvuk v jakékoli situaci bez nutnosti nastavení zisku. M2 je navržen jako ruční mikrofon a díky zcela novému designu mikrofonní kapsle X/Y a 32bitové technologii vám M2 MicTrak vždy poskytne skvělý zvuk v jednom záběru. X/Y stereo mikrofony M2 spolu se speciálně navrženým lesklým povrchem výrazně snižují hluk při manipulaci. M2 nabízí mono a stereo nahrávací režimy pro hudební vystoupení a rozhovory. LCD displej umožňuje sledování průběhu v reálném čase a funkce normalizace šetří čas a zefektivňuje proces úprav.


M3 je první shotgun mikrofon s 32bitovým záznamem a dává filmařům možnost pozvednout jejich obsah pomocí nedotčeného zvuku. Tento stereofonní mikrofon/rekordér na kameře zachycuje každou zvukovou nuanci pomocí 32bitového záznamu. Díky MS-stereo mikrofonu můžete přepínat mezi mono a stereo režimy s úhlem záznamu 90 stupňů nebo 120 stupňů. Navíc M3 vždy ukládá Mid-Side RAW soubor, což vám dává flexibilitu při úpravě stereo šířky vašeho záznamu v příspěvku. S 3,5mm stereo výstupem M3 můžete připojit a nahrát zálohu zvuku do fotoaparátu pro snazší synchronizaci zvuku s videem.

M4 MicTrak je první přenosný čtyřstopý rekordér vybavený 32bitovým záznamem a vestavěným generátorem časového kódu, který dává filmařům a hudebníkům vše, co potřebují k zachycení vynikajícího zvuku. M4 nabízí dva externí XLR vstupy a vestavěný X/Y-stereo mikrofon a nahrává v 32bitovém floatingu, což vám umožní zachytit dokonalý zvuk v jakékoli situaci bez nutnosti nastavení zisku. M4 byl navržen tak, aby byl nejtišším ručním rekordérem všech dob. Jeho X/Y mikrofony a lesklý povrch výrazně snižují hluk při manipulaci a zajišťují vždy čistý a čistý zvuk. Vestavěný generátor časového kódu M4 má profesionální přesnost 0,2 ppm, což umožňuje výrobcům filmů snadno synchronizovat jejich zvuk s videem. Barevný LCD displej M4 umožňuje sledování průběhu v reálném čase a funkce normalizace šetří čas a zefektivňuje proces úprav. Stejně jako M2 lze i M4 použít jako 32bitové USB-C audio rozhraní.

zoomcorp.com, www.sound-service.eu