Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 15 bře 2007 18:31

ECSON WALDES píše:
Pytkin píše:tak sa hlaste kto ma zaujem .. a hlavne o co je zaujem .. pozhanat sa da kde co .. ked uz sa nas tam par zlezie , tak nech to ma daky zmysel ..

Trebars .. Hubert tam ma SH201.. Nema dakto SH101 , ze by sme to porovnali ??

Pytkin, pokud to setkani dopadne, privezu na 100% Roland SH-09 a automat Sequential Drumtraks. Roland SH-09 je puvodni predchudce pred SH-101 a zni lip, je to muj malej mazel, rad ho vemu a ukazu na nem nejaky tlusty kousky :D

Obrázek

.
Jo to byla moje SH09, jediná výměna za SH101, kterou jsem udělal s EW bez poslechu (protože jsem natukl auto) rozbil jsem si reflektor a musel jsem být doma za světla. Díky této neštastné náhodně se stal EW štastný a je po příjezdu naštvaný. Ale boží spravedlnost existuje, dostal jsem jí nedavno milodarem od jednoho jazzmana..
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 15 bře 2007 19:10

Jo to uz je 5 let starej pribeh (leto 2002)

A ono, to bylo jeste trochu jinak. SH-09 jsem hodne dlouho shanel a pak jednoho dne jsem v inzerci nasel za par korun SH-09 v supr stavu, ale vyfouk mi ji pan Kopp, tak jsem ho dlouho prosil at mi ji proda, ale on uz ji pre-prodal mezitim dal (tobe) nicmene mi rek ze ten clovek (ty) chtel puvodne SH-101 a ne tuhle SH-09, cimz se mi naskytla sance tak mi dohod ze provedeme vymenu, ja rychle sehnal SH-101 a dostal jsem za ni od tebe SH-09. Ferovej kseft. To ze jsi boural nebylo zapricineno mnou. Mozna to ale bylo zato, zes mi nechtel prodat ten puvodni kufr, o kterym mi Kopp rekl ze byl v cene SH-09:))

Ale neboj, u mne se ma SH-09 moc dobre, nejlip jak jen se syntak muze mit.

sorry jsme trochu OT.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 bře 2007 19:17

inak je uzasne ako medzi nami koluje HW :-) toto ma vzdy fascinuje spravit niekedy nejaku mapu HW - ku kazdemu kusku historiu rukami koho z nas presiel..

zajimalo by ma kto vsetko z vas vlastnil napr. moje micro Q :-)) (ja som ho kupil od tempoautomatic-a)

tempoautomatic

Příspěvek od tempoautomatic » 15 bře 2007 20:55

dendy píše:inak je uzasne ako medzi nami koluje HW :-) toto ma vzdy fascinuje spravit niekedy nejaku mapu HW - ku kazdemu kusku historiu rukami koho z nas presiel..

zajimalo by ma kto vsetko z vas vlastnil napr. moje micro Q :-)) (ja som ho kupil od tempoautomatic-a)
Přede mnou to byl Tudy

A.P.

Příspěvek od A.P. » 15 bře 2007 21:10

dendy píše:inak je uzasne ako medzi nami koluje HW :-) toto ma vzdy fascinuje spravit niekedy nejaku mapu HW - ku kazdemu kusku historiu rukami koho z nas presiel..)
Taky by mne zajimalo, kdo mel moje nastroje prede mnou.
U jednoho nastroje to teda vim - kdyz jsem koupil Akai S3000XL, tak jsem na posledni strance manualu narazil na jmena(skupiny) predchozich uzivatelu a roky, kdy ho meli

Tudy

Příspěvek od Tudy » 15 bře 2007 22:17

dendy píše:zajimalo by ma kto vsetko z vas vlastnil napr. moje micro Q :-)) (ja som ho kupil od tempoautomatic-a)
Jsi 3. majitel :)
Já ho kupoval nový za 15tis a dovezl mi ho Atreid z Německa.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 16 bře 2007 00:28

Tak me by zajimalo kolikatej sem vlastne majitel Yamahy 03D co ji mel prede mnou hoffy a pred nim ecson waldez...

co EW kdes ji splasil(a jak je to vubec dlouho?: )

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 16 bře 2007 00:53

MonkeyFighter píše:Tak me by zajimalo kolikatej sem vlastne majitel Yamahy 03D co ji mel prede mnou hoffy a pred nim ecson waldez...

co EW kdes ji splasil(a jak je to vubec dlouho?: )

CAU chlape, Pozdravuj MOC moji O3D a bud na ni hodnej, byla supr !!!! :D
Byl jsem prvni majitel, tahle moje (ted tvoje) Yamaha 03D+8 analog in, byla koupena v nemeckym Pasove u Hanuse Kovare v roce 1999 uplne nova v prepoctu za 110.000,- Kc. Potom jsem ji 2003 prodal Hoffymu ze skyline (asi za 65.000,-) a pak sla k tobe asi za pulku:))

Pro pobaveni - tady jsou moje stary fotky z roku 2002 kdy jsem dokoncil moje album SOPHIA, ktery jsem cely smichal jen v tyhle maly O3D. Mel jsem jen 26 vstupu a z toho 5 mi sezraly navraty z efektu. vse bylo natoceno jen na HW masinach, stara cubase posilala jen MIDI. Zadny pluginy ani audio stopy jsem tenkrat nepouzival. PURE HW MIDI system :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

matucha

Příspěvek od matucha » 16 bře 2007 01:55

Jinak ta SH09 je fakt supr vec, sh101 nemam vylozene rad a nadlouho me uplne odradila od analog syntaku, ale 09 je proste kus ;-). Nevim, kdes ji jirko sehnal a jakou mela historii, nicmene u me se nejakej rok urcite ohreje, vlastne ani neuvazuju, ze bych se ji kdy chtel zbavit. Ted sem ji zase po dlouhy dobe pouozil na nejakou basu a myslim, ze si svym zpusobem nezada s pro-one a to je co rict.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 16 bře 2007 01:56

EW:Ahoj! Este furt je supr! sem na ni hodnej ani ji netaham po mejdanech:)...mezitim sem z ni udelal 03D+8ADAT in...

Jinak pure HW-MIDI system sem jel este mesic zpatky:) akorat s tim rozdilem ze mam jenom dva synthy norda 2x a TX7 kterou pouziju malokdy pac je to na me este moc vysokej level,takze sem to vsechno musel dohanet samplerem(mimochodem e6400 koupenym tady od martina ve kterym je ADAT karta zase od EW :) ) takze po koupeni lepsiho pocitadla sem uz taky musel nakej ten soft zapojit...

no nebejt ezone tak tady nic nemam:)

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 16 bře 2007 08:16

EW: Mno šel sis pro tu SH09 skoro přes "mrtvoly". Navíc jsi mě ještě natáhl o 2 tisíce, s tím, že je SH101 novější. Navíc byla podmínka, že si je u tebe porovnám a rozhodnu. Bohužel díky tomu, že ses mě nechal čekat na parkovišti skoro 2 hodiny a měls nedostupnej mobil a já navíc tukl auto, neměl jsem čas se trmácet přes celou Prahu abych dojel do Strakonic včas. Hned po příjezdu a zapnutí SH101 jsem ti volal, že díky tomu, že jsem neměl možnost díky situaci poslechnout, bych chtěl výměnu stornovat. Ty si mě poslal docela do řitě, což mi tenkrát nepřišlo fér.

Je tu ještě někdo majitel SH09 mimo mě Matuchy a EW?
Jinak jsem s někým měnil do Brna TG77 a mikromodular, A.Tom.X jsem vyměnil MicroQ, někomu jsem prodal(vyměnil) Pulseho, Prophecy je v Brně u Polla. Všechny syntaky jsem prodával /měnil ve strakonicích. Máte ještě někdo něco ode mě?
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Cyril

Příspěvek od Cyril » 16 bře 2007 08:18

Ja mam TC M300 od Bodyii, Echo Layla 20bit od Kayka, ART SGX2000 Express od typka tusim z Jablkone... mela by se k tem vecem davat naka pruvodni listina s fotkama a podpisama uzivatelu, mozna by mohlo vzniknout takovy offline diskuzni forum na papircich, cela nova Scena :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

onehalph

Příspěvek od onehalph » 16 bře 2007 08:41

Oxyygen: tg77 byla ode me - ale uz jsem se veskeryho hardware zbavil

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 16 bře 2007 08:48

Oxyygen píše:EW: Mno sel sis pro tu SH09 skoro pres "mrtvoly". Navíc jsi me jeste natáhl o 2 tisíce, s tím, ze je SH101 noveejsi
No diky, to jsi zemne udelal peknyho mafiana :D
Jak uz jsem psal SH-09 jsem opravdu hodne moc chtel. Trzni cena v roce 2002 u SH-101 byla o tretinu vetsi nez u SH-09, coz jsi akceptoval natom neni nic spatnyho. Ja tu SH-101 koupil ze 13 tys mel SH-09 asi za 9 byl to dost rozdil. Na ten doplatek si uz ale skoro nepamatuju...Jo tvrdej obchodnik jsem byl vzdycky to se poznavam:)) ale ne krivej. Pamatuju se ze jsem ti jeste postou posilal hlavicku potenciometru ktera u mne ve studiu vypadla, "do rite" jsem te neposlal.

Kdybys neboural, mozna to cely bylo jinak, myslim ze je tva horkost tim jen umocnena. Skoda ze se to tak na tom parkovisti potom zamotalo.

mimochodem matucha ma SH-09 odemne, tu jsem koupil jako druhou, ale mit 2 bylo uz moc tak jsem mu ji pustil tak jako i druhej SCi Pro-One :D

.

onehalph

Příspěvek od onehalph » 16 bře 2007 08:56

Oxyygen: neprijde Ti divny po peti letech plakat nad rozlitym mlikem? Z Tvych prispevku za posledni tyden mam pocit velkyho "ublizeni" - ale mozna je to jen pocit :-)

Odpovědět