Krk ERGO

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Ctirad

Příspěvek od Ctirad » 02 dub 2008 22:03

Píšou, že: "ERGO also integrates with Pro Tools by allowing a S/PDIF signal to be digitally connected. Assign the S/PDIF output of your Pro Tools rig as your main Left/Right outputs, then connect ERGO, and experience perfect sound."

A v parametrech: "S/PDIF In (32KHz-96KHz)"

IMHO celkem jednoznačné.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 dub 2008 22:06

Ctirad píše:Píšou, že: "ERGO also integrates with Pro Tools by allowing a S/PDIF signal to be digitally connected. Assign the S/PDIF output of your Pro Tools rig as your main Left/Right outputs, then connect ERGO, and experience perfect sound."

IMHO celkem jednoznačné.
cool, tak to je dobra zprava. jsem zvedavej, kolik z nas s tim skonci. :]

kexik

Příspěvek od kexik » 02 dub 2008 23:07

Brooklyn / juanita juarez píše:
Ctirad píše:Píšou, že: "ERGO also integrates with Pro Tools by allowing a S/PDIF signal to be digitally connected. Assign the S/PDIF output of your Pro Tools rig as your main Left/Right outputs, then connect ERGO, and experience perfect sound."

IMHO celkem jednoznačné.
cool, tak to je dobra zprava. jsem zvedavej, kolik z nas s tim skonci. :]
ee... ked do toho pichnes serioznu zvukovku po digitale, tak ju zdegenerujes na Ergo... ak potrebujes room eq v solidnej kvalite, tak digitalny ekvallizer a z neho spdif out do dobreho prevodnika, vsetko podrotovane cez wc. naopak, ak potrebujes len koliesko a nejaky room eq, staci ti behringer a nanopatch. ak potrebujes len room eq, staci namerat room eq wizardom a nastavit pluginu. cim dalej nad tyto vyrobkom uvazujem, tym je mi jasnejsie ze za 600 eur je to ani ryba ani rak. ledaze by vyslo najavo ze to ma fakt namakane prevodniky z vyssej triedy (aspon na urovni emu 1616m). alebo to zlacnie

nooly

Příspěvek od nooly » 03 dub 2008 11:33

Brooklyn / juanita juarez píše: jaky zpusob zapojeni jsi myslel s tim mixem?
no myslel sem zapojit mix do toho SPDIFu...

Odpovědět