Lepší (nebo jiné) alternativy iPadu

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
dendy
Vybavení

Re: Lepší (nebo jiné) alternativy iPadu

Příspěvek od dendy »

Pytkin píše:Inak ja mam tiez vela kamaratov z hakerskej komunity .. A vsetci pouzivaju Macbook .. Co je v podstate logicke , lebo OSX je unix ..
Jo jo toto sa mi tiez strasne pacilo ked som presiel z Windows na OSX - ked som zistil ze sa da ovela lepsie vycustomizovat a vyladit k mojim potrebam, akonahle som zistil ze to ma normlane commandline kde mi funguje drviva vacsina veci co poznam z Linuxu bol som ako v siedmom nebi :-) Nehovoriac o tooloch ako Automator, o tom si windows moze nechat len snivat...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

PMC píše:
28 lis 2019 09:50
proč chodíš trolovat sem, místo abys šel do fóra o ipadu?
lebo ma bavi ta provokovat :D uzivam si to :D

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy : ak ti na OSX daco chyba , doinstalujes si Homebrew a uz si doma :)

PMC

Příspěvek od PMC »

dendy píše:
28 lis 2019 10:07
PMC píše:
28 lis 2019 09:50
proč chodíš trolovat sem, místo abys šel do fóra o ipadu?
lebo ma bavi ta provokovat :D uzivam si to :D
Já vím, tak snad to už i pytkin pochopí.

PMC

Příspěvek od PMC »

Pytkin píše:
28 lis 2019 10:03
Inak ja mam tiez vela kamaratov z hakerskej komunity .. A vsetci pouzivaju Macbook .. Co je v podstate logicke , lebo OSX je unix ..
OSX staví na unixovém jádře, ale není to unix a hlavně, je to uzavřená platforma a o otevřenost jde hackerské linuxové komunitě z principu především. Jak si chceš na osx upravovat zdrojáky systému? A pokud všichni koho znáš používají macbook, pak žiješ v těžké sociální bublině nebo znáš jen jednoho člověka a nebo kdo ví, koho označuješ za hackery, že ti ani nepomohli s nastavením zobrazení složky ve windows :-). Opravdu to je vela a kamaratov k tomu?
Naposledy upravil(a) PMC dne 28 lis 2019 11:02, celkem upraveno 1 x.

PMC

Příspěvek od PMC »

dendy píše:
28 lis 2019 10:06
Pytkin píše:Inak ja mam tiez vela kamaratov z hakerskej komunity .. A vsetci pouzivaju Macbook .. Co je v podstate logicke , lebo OSX je unix ..
Jo jo toto sa mi tiez strasne pacilo ked som presiel z Windows na OSX - ked som zistil ze sa da ovela lepsie vycustomizovat a vyladit k mojim potrebam, akonahle som zistil ze to ma normlane commandline kde mi funguje drviva vacsina veci co poznam z Linuxu bol som ako v siedmom nebi :-) Nehovoriac o tooloch ako Automator, o tom si windows moze nechat len snivat...
A na ipadu jsi pak v sedmém pekle :-). Do Windows jde také hrábnout, ale je náročnější na pochopení, většina lidí jeho možnosti nechápe. Viz ty. Co se týče automatizace rutinních činností, na windows máš k dispozici COM, už od roku 1993, kde v té době byl Automátor? A funguje to Microsoftu díky ABI dodnes. Což je obdivuhodné.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Jo a co ten Kronos - stale si ho nepochopil ? :-D

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Kolko muziky uz mohlo vzniknut, alebo aspon byt vypocutej, namiesto tejto debatky :)

PMC

Příspěvek od PMC »

dendy píše:
28 lis 2019 11:07
Jo a co ten Kronos - stale si ho nepochopil ? :-D
Zase trolíš. Pochopil jsem, že Kronos je nadhodnocený produkt, o kterém kolují zavádějící informace ohledně využití pro live hraní a navíc mu v česku moc lidí nerozumí. Vyměnil jsem ho proto záhy za Fantoma 8.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Zase trolíš
Anoano :twisted:

Takze, ked to zosumarizujem a zjednodusim tvoj odkaz pre toto forum:

- vsetci co spokojne pouzivaju iOS su idioti, pretoze nechapu ze to je nahovno
- vsetci co spokojne pouzivaju MacOS su iditoti, pretoze nechapu ze to je nahovno
- vsetci co spokojne pouzivaju Kronos su idioti, pretoze nechapu ze to je nahovno

Este nejaku dalsiu skupinu pouzivatelov nejakeho produktu by si chcel deklasovat ? Pripadne skus aj nejaky hudobny zaner, to tiez dobre funguje ;)
dano píše:Kolko muziky uz mohlo vzniknut, alebo aspon byt vypocutej, namiesto tejto debatky
Ja tu pocuvam.. celkom som objavil pre mna doteraz uplne neznamu Billie Eilish, a dost ma to bavi. Az som prekvapeny vzhladom na to ze to absolutne nieje moj "šialok kávy". Ale bavi ma jej prejav a styl.
Naposledy upravil(a) dendy dne 28 lis 2019 11:37, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Jaro alias PMC .. Fakt na tvoje prispevky nejdem odpovedat, lebo to nema zmysel ..

Ale vymenil si Kronos za Fantom 8 ?? PEKLOOOOOO !!!

PMC

Příspěvek od PMC »

dendy píše:
28 lis 2019 11:30
Zase trolíš
Anoano :twisted:

Takze, ked to zosumarizujem a zjednodusim tvoj odkaz pre toto forum:

- vsetci co spokojne pouzivaju iOS su idioti, pretoze nechapu ze to je nahovno
- vsetci co spokojne pouzivaju MacOS su iditoti, pretoze nechapu ze to je nahovno
- vsetci co spokojne pouzivaju Kronos su idioti, pretoze nechapu ze to je nahovno

Este nejaku dalsiu skupinu pouzivatelov nejakeho produktu by si chcel deklasovat ? Pripadne skus aj nejaky hudobny zaner, to tiez dobre funguje ;)
Ne, o žádné skupině lidí jsem neřekl že jsou idioti. To mi demagogicky podstrkuješ svůj způsob uvažování. Nikdy jsem dokonce ani neřekl, že je něco z toho nahovno. Například o iPadu tvrdím, že má nevýhody (uvedl jsem které) a že k němu existují konkurenční alternativy. Tvůj problém je, že jsi jako dítě, vybereš si jeden produkt, ten vyzdvihuješ do nebe, nevidíš jeho nedostatky a všechno ostatní jsou nepřátelé, které musíš zadupat do země. Já vidím výhody a nevýhody všech produktů, a žádný si nestavím na piedestal a nemodlím se k němu.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

no jo mas pravdu, tak kasleme na to ..

PMC

Příspěvek od PMC »

Pytkin píše:
28 lis 2019 11:33
Jaro alias PMC .. Fakt na tvoje prispevky nejdem odpovedat, lebo to nema zmysel ..

Ale vymenil si Kronos za Fantom 8 ?? PEKLOOOOOO !!!
Ale jde, jen bys musel začít používat rozum. Nejsem žádný Jaro. Vysvětli mi, co ja špatně na výměně Kronose za Fantom 8 pro live hraní.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Jaro fakt nemam potrebu s tebou diskutovat .. sorry ..

Odpovědět