radsej som sa ani nedival, viem si to celkom zivo predstavit ze to nieje pre beznych smrtelnikov...QOX píše:No to hej ale videl si cenu?
MÉNĚ JE VÍCE :)
aj toto je celkom zaujimave ale myslim ze je to len pre jablckarov
www.symbolicsound.com
www.symbolicsound.com
- ECSON WALDES
- Profesionál
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 16 zář 2002 14:52
nejakej kutil/blazen predelal svuj SCI PRO-ONE do dreveny krabice v duchu SCI Prophet 5... moc mne to ale nevzalo. Pro-One ma svuj charakteristickej krasnej design, v ty dreveny krabici vypada dost tezkopadne.
Foto Galerie -
http://synthwood.com/special/
no ale kdyz uz extrem tak pak tenhle pruhlednej Pro-One


.
original Pro-One

.
- ECSON WALDES
- Profesionál
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 16 zář 2002 14:52








Tady je odkaz na foto staryho studia s digitalne rizenym analog pultem Euphonix CS-2
http://www.enigma-fanclub.com/art-studios/studio8.jpg
ENIGMA studio - HEZKY i po letech no ne?

Tak tohle je "domaci" studio na Ibize krale popu osumdesatejch let Michaela Cretu. Madara zijiciho v nemecku kterej si vzal osumdesatkovou ikonu Sandru:) ...asi netreba predstavovat.
Ta husta konzole byla na zakazku vyrobena v nemecky firme "Mega Audio". Spojuje masterkeyboard s digitalnim mixpultem AMEK DMS kterej obsluhuje 160 vstupu. [Amek je bejvala materska spolecnost firmy NEVE, obdobne jako AMS nebo Focusrite, to jen pro uplnost].
Dnes na mne tenhle AMEK DMS pusobi docela predpotopne ale ve sve dobe to byl nepredstavitelnej technologickej zazrak a pro beznyho smrtelnika absolutne nedostupnej mix pult. Vzpominam jak jsem na nej v roce 95 nechapave ziral.. Hlavne ale na zacatku devadesatejch letech pojem digitalni mixpult jeste vpodstate neexistoval. Jo a ty main monitory ve zdi jsou Quested.
Tech. podrobnosti jsou zde:
http://www.enigmamusica.com/estudio/index2.htm
http://www.enigma-fanclub.com/art-studios/default.htm#
.
- ECSON WALDES
- Profesionál
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 16 zář 2002 14:52
Nádhera.
Jen pro úplnost, Enigma je též jeho záležitost?
EDIT: kdybych se pořádně podíval na ty odkazy, nemusel jsem se tak blbě ptát...
Jen pro úplnost, Enigma je též jeho záležitost?
EDIT: kdybych se pořádně podíval na ty odkazy, nemusel jsem se tak blbě ptát...

Naposledy upravil(a) Tudy dne 26 říj 2006 18:48, celkem upraveno 1 x.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz
Re: ...
to sa to uz rozoberalo.. tito "blazni" to maju pokope nie z praktickeho dovodu, nie preto ze by to potrebovali pri ladeni, tvorbe... hudba, ktora za nimi v drvivej vacsine stoji, by sa v pohode dala produkovat na podstatne skromnejsom set-upe... toto su proste zberatelia, ludia co nemaju problem s peniazmi a mozu si kupit cokolvek sa im zapaci... niekto zbiera vlaciky, bohatsi zbieraju auta, a niekto zbiera studio gearbassline píše:to by ma teda veelmi zaujimalo ako narabaju s tymi synths co tam maju vzadu v rackoch....ved na plno z nich ani nemozu dosiahnut pri sedeni...ci to si kazdy z nich povytahuju na stol pokial s nimi robia?

pud nieco vlastnit je najsilenjsi ludsky pud, silnejsi ako sexualny ...
- ECSON WALDES
- Profesionál
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 16 zář 2002 14:52
to je prave ten AMEK DMS o kterym jsem psal nahore. Digitalni supr pult te doby.Neural_I píše:co sou zac ty dva pultiky na boku stolu ?
cretu ho mel ale na zakazku vyrobenej i s masterklaviaturou. Na michani je to dost nesmyslny. protoze pak musel bejt bud nalevo nebo napravo a tim si pri michani musel uplne rozbit stereo obraz. Pult ma bejt proste na stredu. Ale proste to tak asi chtel:)

AMEK DMS klasicka konfigurace. Urcenej byl vetsinou pro postprodukci ci filmovy haly.
.
EW: tenhle problem resim uz desne dlouho, poslavil sem studiicko doma, nahodil nastroje a ted babo rad jestli dat na stred mastrkejbord nebo kontroler (fejdry) a cistej stul na michani ... oboji proste nejde, zatim mam klavesy hozeny bokem, je to blby ale min blby nez mixak bokem 
tohle asi resi kazdej, malokomu se chce opirat se o klaviaturu

tohle asi resi kazdej, malokomu se chce opirat se o klaviaturu