MÉNĚ JE VÍCE :)

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

Obrázek

Lenovo se angažuje ve Formuli 1 - Osm bilionů operací za sekundu

V červenci byl dokončen superpočítač a byl umístěn do aerodynamické laboratoře v Anglii. Stáj AT&T Williams jej používá pro operace v tzv. CFD (Computational Fluid Dynamics) ? pro miliardy výpočtů, které simulují obtékání vzduchu kolem virtuálního modelu vozu. Tento proces pomáhá předvídat, jak se sebemenší změna na povrchu monopostu či jen jiné umístění již stávající části karoserie projeví na odporu vzduchu a přítlačné síle. Ruku v ruce s tím se dá usuzovat na ovladatelnosti a rychlosti vozu.

Stroj z Lenovo je schopen provést monstrózních 8 bilionů operací za sekundu, pracuje na tom celkem 664 výpočetních jader. Celkově si AT&T Williams pochvalují 75% zrychlení procesu simulování aerodynamiky. Význam obtékání vzduchu kolem vozů Formule 1 nabral v posledních několika letech na důležitosti a v současnosti na něm podle expertů záleží až tři čtvrtiny celkové výkonnosti monopostu.

clanek : http://digitalne.centrum.cz/cz/export/a ... t-jak.aspx

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Tak jsem si vzpomněl, jak jsem na 386 SX měl hru .. buhví, jak se jmenovala, prostě housenka ála had na mobilech.. a už na tý 386 jsem musel vypínat turbo, aby to bylo ovladatelný... docela rád bych to viděl na tomhle stroječku :D

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

SadLuck píše:Tak jsem si vzpomněl, jak jsem na 386 SX měl hru .. buhví, jak se jmenovala, prostě housenka ála had na mobilech.. a už na tý 386 jsem musel vypínat turbo, aby to bylo ovladatelný... docela rád bych to viděl na tomhle stroječku :D
Ty jsi humorista :DDD

ECSON WALDES
Profesionál

Obrázek

Hans Zimmer a jeho stary "HW" studio.

Hans Zimmer a jeho novy "SW" studio :D

Obrázek

.

Shodan

Příspěvek od Shodan »

Copak Hans... starej minimalista. :twisted:
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

ECSON WALDES
Profesionál

Obrázek

inspirace odkud je ted vic nez jasna.. : )

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

ECSON WALDES píše: Hans Zimmer a jeho novy "SW" studio :D
Panebože, panebože, panebože! Asi jsem našel smysl života!! TOHLE CHCI xD ... teda až na ty lampičky, ty si zařídím jiný 8)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

ECSON WALDES píše:

Obrázek

.
Tak takhle bych si to nějak představoval :)

Včetně těch skromných vestavěných bedýnek ... Jen tu klaviaturu na tom stole bych oželel ...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Ivo: zajimave, ja mam zas pocit, ze klaviatura na stole je pri skladani zaklad. Tedy jestli nemyslis ty dva syntaky pohozene bokem, jako nostalgicke pozustatky z HW ery:)

kexik

Příspěvek od kexik »

zda sa ze hans zimmer rozpredal hw a za utrzene peniaze nakupil nabytok ;)

nemo

Příspěvek od nemo »

Príma obýváček :) Akorát nechápu ty lampičky před výškáčema midfieldů...!

kexik

Příspěvek od kexik »

Amorph píše:Ivo: zajimave, ja mam zas pocit, ze klaviatura na stole je pri skladani zaklad. Tedy jestli nemyslis ty dva syntaky pohozene bokem, jako nostalgicke pozustatky z HW ery:)
ono je hlavne luxus v hentakom studiu skladat. na to ti staci laptop a klaves dakde v obyvaku

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Taky mě dostaly ty tužky na stole.. doufám, že to NEJSOU nějaký blbý, normální dřevěný tužky! :)

Shodan

Příspěvek od Shodan »

V SoS byl o Hansovi zajímavej článek o tom, jak si vyráběl svou vlastní orchestrální sample banku. Ta "serverovna" co ji má někde ve vedlejší místnosti je v podobně minimalistickým duchu :D
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

ECSON WALDES
Profesionál

Ivo píše:
ECSON WALDES píše:
Tak takhle bych si to nějak představoval :)

Včetně těch skromných vestavěných bedýnek ... Jen tu klaviaturu na tom stole bych oželel ...

jj. ma to tam krasny. Nicmene na ty jeho skromny vestaveny bednicky v surround 5.1 si priprav 3.000.000,- Kc ...jsou to Quested HM415, vlajkova lod firmy Quested.

Mimochodem obludnej system kterej ma 4x 15ti palcovej reprak to uz je hodne UFO... Maximum SPL 136db !!!
A jen pro zajimavost - tenhle 5.1 system kdyz to spocitam vazi dohromady 1 Tunu ! ...a to nepocitam zesilovace.

Obrázek

nemo píše:Príma obýváček :) Akorát nechápu ty lampičky před výškáčema midfieldů...!
tohle uz hodne moc nejsou MIDFIELDy ale mega obri MAIN MONITORY. fotka mozna neni dostatecne ilustujici. ale jsou obri ! - 1060mm x 1260mm x 555mm

.

Odpovědět