Novation A-station (rack)

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 04 čer 2007 19:29

A-station se svýho času doprodával u Thomanna asi za 100 euronů... a tu cenu to pro někoho, kdo nemá srovnání, mělo. Víc teda ale ne:-)
SBS jsem chvilku měl, docela zábavný, ale na původní keyboard BassStation to nemělo, možná že výsledek pokazil distortion a chorus na výstupu, nevím, rozhodně vedle sebe hrály jako dva jiný nástroje. SBS byl o poznání měkčí, jak říká Tom, rozčvachtanej. BS naproti tomu je docela pevnej, na basy naprosto použitelný, mám z něj rád i sólíčka. Zvuk není nijak složitej, ale k srdci mi docela přirostl - a pořád ho používám rád;-)

peteness

Příspěvek od peteness » 04 čer 2007 20:15

Ja mel KS, pred casem jsem tady daval link na track ktery byl kompletne delany na KS, mozna to jeste pujde dohledat.....................jako treba filtr sekce vcetne overdrive nebyla na tom syntu spatna.........jinak FX sekce je slabsi, distortion priserny..................................a jako treba umim si predstavit ze se to lip micha k ostatnim masinam nez treba Virus, kde vetsi cast zvuku je skoro neslucitelna s cimkoli ne-Virus původu.

Odpovědět