Prevod licencie Native Instruments

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
abuse

Prevod licencie Native Instruments

Příspěvek od abuse » 10 kvě 2011 09:54

stravil som s tym par hodin, tak sa to mozno bude niekomu hodit:

rozhodol som sa kupit Maschine z druhej ruky. nasiel som inzerat, dohodol som sa s predajcom (dal mi vsetky detaily k stavu, ze to kupil tiez z druhej ruky, obchod kde maschine kupil prvy majitel), vsetko sa zdalo byt ok akurat prevod licencie ma trochu trapil po tom co som studoval na webe.
predavajuci hovoril ze sa staci zearegistrovat pod jeho starym loginom a prepisat si udaje (to sa mi nezdalo). unho to fungovalo lebo prvy majitel mal maschine nainstalovanu len na jednom compe, takze druhy majitel (moj predavajuci) si vlastne nainstaloval maschine ako 2 instalaciu (2 instalacie su mozne pri jednej licencii).
preto som predajcu poprosil ci to mozem pri kupe rovno aktivovat. takze som priesiel k chalanovi, instalujeme, priatelsky rozhovor, zistili sme ze sme kedysi davno spolu hrali na jednom evente.

aktivacia sa ale nepodarila ako som predpokladal, obe instalacie Maschine boli stale aktivne na servroch NI.

moj predavajuci musel teda poziadat predchdzajuceho majitela o "vzdanie sa prav na software", robi sa to faxom, tu je formular

http://www.native-instruments.com/forum ... ostcount=2

v piatok to ten prvy majitel poslal do NI, dnes uz som to mohol aktivovat.
vo stvrtok si idem po Maschine k mojmu predavajucemu. jupii.

nastastie som natrafil na velmi seriozneho a ochotneho predavajuceho (andish na midi.cz) a aj clovek od ktoreho to kupil on reagoval promptne.

tak mozno ze toto niekomu pride vhod.
Naposledy upravil(a) abuse dne 10 kvě 2011 10:05, celkem upraveno 1 x.

biscuit

Re: Maschine licence transfer

Příspěvek od biscuit » 10 kvě 2011 10:00

kdyby ses tady zeptal, vedel bys to davno ;) ale prima, zes to sem dal. jen by to mozna chtelo prejmenovat na "prevod licence produktu ni" nebo tak nejak, protoze to plati stejne pro vsechny jejich veci.

abuse

Re: Prevod licencie Native Instruments

Příspěvek od abuse » 10 kvě 2011 10:06

tak som to premenoval

Odpovědět