TC Electronic servis

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
Tibi

TC Electronic servis

Příspěvek od Tibi » 21 črc 2015 14:58

Nema niekto skusenost so servisom gitaroveho efektu Tc el. G-system, mimo sk? Kupil som si tento efekt vo firme Mediatech v Bratislave.. Po vyprsani zaruky sa zial pokazil :( Po mesacnom servisovani v mediatechu ho opravili za 115 Eur.. No na druhy den rano sa pokazil zas.. Vraj nieco ine.. Dal som 1500€ za smejd? Bola moja otazka, kedze mam doma aj iny multiefekt Boss, vyse desatrocny a bezproblemov slape za 150€..

V servise je uz treti mesiac a servisaci nevedia co je chyba ! ! ! O pristupe k zakaznikovi, ked treba riesit problem ani nehovorim..

"Nikdy si uz v tejto firme nic nekupim"..

Caka ma fura koncertov..

Poradte mi prosim..
Dakujem

Ivo
Moderátor

Re: TC Electronic servis

Příspěvek od Ivo » 21 črc 2015 15:00

TC Electronics - to je ted Behringer, že ? :wink: Asi se zeptat u Behringera ?

radek_p

Příspěvek od radek_p » 21 črc 2015 16:26

No me odesel potak na zvukovce TC. Mediatech to resil dva mesice, nakonec to muselo do Danska. Coz me zaskocilo, vymenu potaku Alps jsem cekal ze udelaj v Cechach do tydne. Na ten druhy mesic mi Mediatech pujcil nahradni stroj a oprava byla v ramci zaruky zdarma. Celkove z toho mam rozporuplny pocit, TC je mi sympaticka, ze jde po inovacich a nesazi jenom na kopie 50 let starych schemat, ale pokud nema v dane zemi dokonaly servis, tak je to dost nepouzitelny. Na druhou stranu, ma nekdo vlastne rychly lokalni servis v CR? D.A.V. jsem si musel opravit sam (nebo bych musel poslat do GB), BAE jsem si musel opravit sam (nebo bych musel poslat do Nemecka).

Dejte sem nejake priklady firem, co maj excelentni servis, at to neni tak pesimistickej thread :)
Naposledy upravil(a) radek_p dne 21 črc 2015 16:53, celkem upraveno 1 x.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 21 črc 2015 16:47

TC Electronic má v databázi tento CZ servis http://www.audiomaster.cz/www/kontakty-2/
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Odpovědět