Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od dendy »

Tento vyborny modular, po porte pre OSX uz teraz dostupny aj pre Windows .. pre mna top modular SW synth, ako zvukom, tak moznostami (reaktoru som pre prekomplikovanost nikdy neprisiel na chut, Audulus mi zo vsetkych SW modularov stylom prace pripomna nord modular aj ked samozrejme vizualne s nim nema nic spolocne) .. cena prijemnych $29.99 .. samozrejme na win dostupny nielen ako standalone ale aj ako plugin (VSTi) ..

rozhodne doporucujem vyskusat, super vec..

http://audulus.com/
Obrázek

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od demsky »

Oskusam to, bude to stihat aj na prvom iPade mini? Malinko sic uz pokukujem po novom iPade Air 2, ale som zvedavy, ci ten starousek este nieco zvladne.
Ocakavam novy album od Roberta Richa :)
Obrázek

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od dendy »

ja som to pouzival na ipad2, prvy ipad mini ma to iste cpu takze ti to stihat urcite bude .. samozrejme otazka je ako zlozity patch ale rozhodne to pouzitelne je ..

Axerathix
Příspěvky: 287
Registrován: 08 dub 2010 12:38

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od Axerathix »

neznie to zle podla tych videii, ale co mi vadi, ze to nema demo verziu. Je vobec demo pre Win? Teda nikde som to tam nenasiel a na fore co som nasiel, sa to tykalo vzdy iba Macu.

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od demsky »

Neni, ale vsak za 25,30 eur to je skoro ako zadarmo (Buy now and receive ALL in-app upgrades FREE. That’s $45 worth of upgrades. Limited-time offer.). Mne skor vadi, ze pre Windows je len 64-bit verzia, mam sice doma notebook s Win 8.1 64-bit, ale vacsinu audio appiek/VSTi mam ako 32-bit. Tak ale mozno oskusam ten na iPad, pride mi to ako funky doplnok len dufam, ze je tam aspon nejaky step sekvencer, lebo Kurzweila som este na iPad nepripajal :)

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od dendy »

custom step sequencer in audulus ;-) v podsate to ale nemas dovor robit, kedze to ma midi mozes to ovladat standaloni midi step sequencer aplikaciou :) aby som tu neofftopicoval tak v ramci ipadu ta len okazem na tuto sekciu ako tipy :) sw-mobilni-zarizeni/midi-sequencery-kon ... 18891.html

Axerathix
Příspěvky: 287
Registrován: 08 dub 2010 12:38

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od Axerathix »

demsky píše:Neni, ale vsak za 25,30 eur to je skoro ako zadarmo ...
Ako pre koho. No ja som uz raz tak kupil jednu vec, bez poriadneho odskusania a dost som to olutoval (bolo to viac ako 25 EU), vobec to nepouzivam ak aj, vacisnou sa stym len trapim lebo sa mi to nepaci. Az tak ma tento produkt nezaujal, ze by som ho dajak silno chcel. Takze bud si pockam na demo, alebo nic, pripadne ak budem mat viac penazi. Par veci sa mi na tom paci, ale zatial mam syntaky ktore dokazu to, co potrebujem, takze tak. Navyse, ak som dobre videl, nema tam ani zvukove ukazky (nenasiel som ich tam), co ma dost zaraza, ked za to este pyta peniaze bez dema.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Audulus (modular synth iOS/OSX/Win)

Příspěvek od dendy »

popozeraj youtube.. je tam spusta videi s audulusom co ludia v tom robia postuju.. rozne tutorialy.. da sa stym spravit dost slusna predstava co to vie ..

mna zo SW modularov velmi bavil Nord Modular .. tam to bol taky fakt dorby kompromis v intuitivnosti a moznostiach.. narpiklad Reaktor ma nikdy nechytil prisiel mi vzdy az prilis zlozity .. Audulus ma bavi podobnym sposobom ako ma bavil Nord Modular - pre mna jednoznacne TOP sw modular system ..

Odpovědět