Hypersonic

Ostatní audio software, obecná diskuse
srágoš

Hypersonic

Příspěvek od srágoš » 29 led 2004 22:06

Jak hodnotite Hypersonic? Mám 5050 a mam pocit ze se Hyper nema za co stydet!!!

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 led 2004 23:03

kamarat bol z Hypersonicu velmi rozcarovany , lebo tam neni ziaden GM rezim .. chcel cez to prehrat dake midi fajly a hopala ..

DodoMusic

Příspěvek od DodoMusic » 30 led 2004 00:00

Nezaberie vela miesta a zvuk je absolutne pouzitelny 8)

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 30 led 2004 09:00

GM bude az v nejakym expand-modulu, wizoo ho slibovali na zacatek roku, ale zatim to asi neklaplo. Jinak me teda trosku mrzi hodne omezena moznost editace zvuku (mozna jsem to teda nepochopil), ale bylo by dobry kdybych si moh zkombinovat nekolik zvukovejch barev na 1 kanalu, je tam sice ta moznost spojit vic kanalu ale to mi prijde trochu malo, nebo by bylo supr udelat si vlastni sadu bicich z tech vzorku co tam jsou. Ale celkove mi prijde hodne v pohode.

srágoš

Příspěvek od srágoš » 30 led 2004 09:28

gm bude - to nepovazuji za chybu!

zajima me kvalita zvuku , barevnost programu a bicí sady
myslite, ze zvuky jsou na stejne urovni jako roland XV , korg triton, emu 2000 atp. nebo je to tak o 2 tridy dole?

srágoš

Příspěvek od srágoš » 30 led 2004 09:31

zaji ma me, jestli je vyhodnejsi si koupit u thomanna emu proteus2500 za 598 eur, nebo za 320 eur hypersonic. Ja vim porovnavam hardware a software ale zajima me jen kvalita zvuku.
diky

DodoMusic

Příspěvek od DodoMusic » 30 led 2004 18:42

No sice som Hypersonic pohvalil ale porovnavat ho s napr.Tritonom
je uplne nemiestne :wink:

FD00

Příspěvek od FD00 » 20 úno 2004 10:43

Tak se snad dockame nejakejch hypermodulu, ale ten slibovanej GM mezi nima furt neni :shock: ale ja ho nepouzivam tak je mi to fuk 8)

Wizoo has announced the first three "Hyper Modules" for Hypersonic - US-1 Ultra Synthesizer, GP-2 Grand Pianos and NB-3 Tonewheel Organ.

Each Hyper Module is a full-featured, professional software instrument that integrates seamlessly into Hypersonic so you can combine them with other elements, and/or integrate them into existing patches/combis.

US-1 Ultra Synth

Features:

High-end audio quality, fat and powerful sound, flexible modulation options.
3 oscillators with analog waveforms, wavetable synthesis, sync, and unison mode.
Multimode filter with osc audio modulation and overdrive.
3 envelopes, 3 LFOs.
Modulation matrix for easy modulation control and expressive playing.
Expert page for detailed adjustment of various sound parameters.
Includes 256 patches from professional sound designers.

GP-2 Grand Pianos

Features:

Two piano models.
Character adjustment knob (soft/ natural/ bright/ hard).
Three versions of each piano are optimized for different amounts of available host RAM.
Adjustable velocity curve with three preset buttons.

NB-3 Virtual Tonewheel Organ

Features:

9 drawbars.
Unique tonewheel emulation (variable from the original sine wave sound to a dirtier, more complex timbre).
Buttons for percussion on/off, loud/soft, short/long, 3rd/2nd harmonic.
Adjustable key click.
Virtual rotary speaker cabinet with valve preamp, controls for speed, color and overdrive.
Authentic rotor horn display.
Rotary cabinet can be an FX element in any patch.
Includes 64 patches by Peter Gorges.

All three modules are scheduled for release on March 1st 2004 for $99 USD each but as a launch special Wizoo are offering all three for $249 USD / €199 EUR and for those that don't yet own Hypersonic they have the Hypersonic XXL Bundle featuring Hypersonic and all three Hyper Modules for $555 / €499 EUR.

Martin

Příspěvek od Martin » 07 dub 2008 10:49

Nevíte proč Steinberg ukončil Hypersonic ?

Zaslal jsem, dotaz do Steiberga a jejich odpověď je, že už se Hypersonic nějakou chvíli nevyrábí, podpora a vývoj tohoto produktu už skončil. :-(
To mě dost překvapilo, čekal jsem, že Hypersonic půjde ještě dál...

dano

Příspěvek od dano » 07 dub 2008 10:54

keby ten soft stal 3000Sk, tak ok. ale v tej cenovej triede naozaj nemal co povedat...

nooly

Příspěvek od nooly » 07 dub 2008 12:23

presne jak pise martin, hypersonic je skvely plugin pro kazdodenni pouziti =) pouzivam ho hlavne na mene tradicni zvuky (harmoniky, vsemozny woodwindy, bubinky atd)... co se tyce pouziti jako klaviru bo bicich, tam bych se trochu bal, jelikoz mame treba the grand2, ezdrummer a spol, tedy pluginy, ktere jsou uzce specializovane a tudiz zni mnohem lip.

Poshook

Příspěvek od Poshook » 07 dub 2008 12:35

nooly píše:presne jak pise martin, hypersonic je skvely plugin pro kazdodenni pouziti =) pouzivam ho hlavne na mene tradicni zvuky (harmoniky, vsemozny woodwindy, bubinky atd)... co se tyce pouziti jako klaviru bo bicich, tam bych se trochu bal, jelikoz mame treba the grand2, ezdrummer a spol, tedy pluginy, ktere jsou uzce specializovane a tudiz zni mnohem lip.
prave klavir a akusticke bicie mi tam prisli dost slusne (samozrejme na specializovane VSTi to nemalo, ale ako univerzal dost dobre).
naopak hodne slabe ensamble, dychy

nooly

Příspěvek od nooly » 07 dub 2008 12:47

Poshook píše:prave klavir a akusticke bicie mi tam prisli dost slusne (samozrejme na specializovane VSTi to nemalo, ale ako univerzal dost dobre).
naopak hodne slabe ensamble, dychy
ja s tebou souhlasim, sem tam nektere ty bici pouziju, stejne jako klavir, se kterym se mi prijemne dela (a je nenarocny na pamet), na konci tvorby ho vsak vymenim za neco lepsiho... ty ensambly urcite nepouzivam. a ano, nektere dechy nejsou dost dobre pouzitelne (treba pricna fletna nebo vetsina saxofonu mi prisla strasna), ale nektere se pri trose snahy daly pouzit (tusim, ze nektere klarinety znely dobre)

Martin

Příspěvek od Martin » 07 dub 2008 12:54

Očekával jsem, že Steinberg bude Hypersonic rozvíjet verzí 3, 4, ...
a místo toho přišel Halion One (zvuky z Motif ), který není tak dobrý.

dano

Příspěvek od dano » 07 dub 2008 12:54

aj ja suhlasim :-) ten klavir sedel pekne v mixe a v bicie mali pekne hlavne rytmicaky... ale za 15000Sk to bolo proste neuveritelne predrazene...

ako majitel Motifu by som chcel tie zvuky alias Motif pocut... :roll:

Odpovědět