Maschine sofware

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
hungry beats36
Příspěvky: 2
Registrován: 23 črc 2019 14:03

Maschine sofware

Příspěvek od hungry beats36 »

Prosim vas je tu niekto kto vie robit v Maschine od native instruments?
ak viete niake slovenske ceske navody dajte vediet popripade staci aj rady.

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 2523
Registrován: 27 dub 2013 15:26

Re: Maschine sofware

Příspěvek od Stan »

jediny co jsem nasel po 20s na netu je tohle ale nekoukal jsem na to, snad ti do da zaklady ktere vyuzijes na porozumeni dalsich tutorialu na YT v angline

hungry beats36
Příspěvky: 2
Registrován: 23 črc 2019 14:03

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hungry beats36 »

Moc ti dakujem ceknem to
ty tiez pouzivas maschine?

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 2523
Registrován: 27 dub 2013 15:26

Re: Maschine sofware

Příspěvek od Stan »

ano, ale jen sporadicky

hzsrtnn
Příspěvky: 191
Registrován: 28 úno 2020 21:50

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hzsrtnn »

ahoj,
morim sa s maschine2.0 s jednou vecou.
Chcem si rozchodit piano banku Gentleman v tomto software. Nainstaloval som si Komplete control. No a vobec sa mi to neobjavilo v Maschine 2.0. V abletone sa mi Komplete Control objavil, ale zase mi napise chybu ked chcem nacitat banku z Gentleman. Vsetko mam legalne, robim na macku, instaloval som to cez ich NI instalacnu appku. Fakt netusim ako dalej. Nema v tomto niekto nahodou dobry prehlad? dakujem

biscuit
Příspěvky: 10620
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Maschine sofware

Příspěvek od biscuit »

ahoj. predpokladam, ze uz mas 64b pluginy i 64b verzi maschine.
to co popisujes je bohuzel beznej problem, ja ho mel kdysi na win7 hned s nekolika ni pluginama. uz je to hodne let, ale myslim, ze mi nakonec pomohlo nainstalovat vsechno 64b (tehdy jsem jeste preferoval 32b). uz si to ale presne nepamatuju... kazdopadne na webu a na ni foru to urcite bude mockrat popsany. drzim palce.

hzsrtnn
Příspěvky: 191
Registrován: 28 úno 2020 21:50

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hzsrtnn »

mam vsetko 64bit. nerozumiem preco sa to deje. mozno bol problem ze som nemal nainstalovny ten komplete control a najprv som nainstaloval ten gentleman... neviem. akoze je to dost odflaknute ked to maju taketo rozjebson. aby som sa nad tym modlil aby to vobec slo - a to mam kupenu licenciu (ved s kontrolerom...)

hzsrtnn
Příspěvky: 191
Registrován: 28 úno 2020 21:50

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hzsrtnn »

tak som s tym nevedel pohnut, napisal som na support a poslali mi nejaky support tool - appku, ktora si robi scan disku a uploadnem im ho tam do otvoreneho case-u. hadam mi to poradia rozchodit..

Uživatelský avatar
andels
Příspěvky: 108
Registrován: 03 led 2013 17:19

Re: Maschine sofware

Příspěvek od andels »

Já teda jinak používám Maschine pravidelně, tak kdyby někdo měl dotazy, ať se na mě klidně obrátí.

hzsrtnn
Příspěvky: 191
Registrován: 28 úno 2020 21:50

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hzsrtnn »

tak po analyze obrazu mojho disku mi z NI supportu napisali, ze nemam nainstalovany Kontakt Vst... tak to vecer skusim nainstalovat.

hzsrtnn
Příspěvky: 191
Registrován: 28 úno 2020 21:50

Re: Maschine sofware

Příspěvek od hzsrtnn »

tak som instaloval kontakt a zacalo to chodit. odporucam NI support ak je treba - promptny a vyriesili :)

Odpovědět