Native Instruments - Komplete 8

Ostatní audio software, obecná diskuse
Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5039
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Amorph »

Dalsi upgrade, tentokrat asi vynecham. Sice par veci je tam docela zajimavych, ale nic, co by pro me bylo zasadni.
http://www.native-instruments.com/#/en/ ... ?page=2555


Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5039
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Amorph »

hehe, no neco na tom je:) I kdyz s tema syntama je to trosku nefer, Massive a spousta veci z Reaktoru proste hraje dobre.

Uživatelský avatar
nixx
Příspěvky: 789
Registrován: 25 led 2008 23:18

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od nixx »

Omlouvám se za drobný OT: náš klávesák má Komplete 6. Kdyby teoreticky upgradoval na verzi 7 nebo 8, mohl by použít bez problémů svoje staré presety z šestky? Díky :-)

Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5039
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Amorph »

myslim, ze v tom neni problem. Resp. nekdy zalezi na verzi konkretniho VST, na kterej jsou ty presety, ale nesouvisi to s verzi Komplete.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od dendy »

rozmyslam zakupit NI KOMPLETE 8 ... moja otazka je - da sa instalacia speav tak, ze vsetky pluginy nainstalije normalne na systemovy disk, ale sample kniznice na externy sietovy disk ? jednoducho ci sample mozu byt na ino.m disku nez zakladna instalacia s pluginami...

dalej ako su na tom s kvalitou tie sample packy - hlavne studio drummer, abbey road drums, west africa, tie piana... je to pouzitelne ? niekde tu na ezone som nasiel dost tvrdu kritiku na to ze to je blbo nakomprimovane, zefektoane, proste zle... tak ako?

Dreamgate
Příspěvky: 217
Registrován: 03 kvě 2007 12:08

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Dreamgate »

Tohle normálně jde, mám to tak s Kontaktem a Alicias Keys. Snažím se to dělat i s ostatníma bankama i od jiných výrobců. Mám pocit že snad jenom od Spectrasonicu mi nějaká nešla.
Z těch bank co jsi napsal, nemám ani jednu, takže Ti neporadím. Nicméně ten Abbey (60) mě láká taky. A ještě Damage (spolupráce NI+Heavyocity).

biscuit
Příspěvky: 10618
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od biscuit »

co si pamatuju, tak u spectrasonics to slo pres zastupce na c disku

ad banky ni: je to dendy dost individualni.. ja s jejich bankami vetsinou nemam problem, ale je spousta lidi co ano.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Pytkin »

dendy : mne sa zda cely komplete super .. za tu cenu , je to fakt dobre .. a pri instalacii hovoris , kam sa sample library instaluje ..

ad spectrasonics .. Zavisi , kam si clovek pri instalacii da tie banky nainstalovat ..

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od dendy »

diky pani.. tak ja do toho pojdem :-) uz sa tesim na tu kopu inspiracie a novych trackov :-)

Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5039
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Amorph »

instalace a knihovny na ruzne disky je bez problemu. Jako celek je podle me Komplete super pomer cena /vykon. Studio drummer a Abbey Road Drums jsou fakt spicka (mam Modern a 60's a pouzivam je porad). Ty piana taky nejsou spatny i kdyz tam uz najdes i lepsi knihovny, ale ja s nima na beznou praci problem nemam (nepouzivam je jako solovy piana ale jako doplnek v aranzi). V knihovne Kontaktu se najde taky lecos zajimveho (treba ta mala Vienna je na spoustu veci hezky pouzitelna a krom toho Kontakt je dobrej sampler. No a pak Reaktor, Massive, Absynth...

Uživatelský avatar
syncro
Příspěvky: 1287
Registrován: 09 čer 2002 11:30

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od syncro »

Amorph: Souhlas, poměr cena - výkon považuji u Komplete 8 za parádní. Kdybych to kupoval znova, tak bych ale asi chtěl tu verzi Ultimate, která je už předinstalovaná ne externím disku, tohle byl instalační porod. Ne, že by to bylo nějak nevymyšlené, ale trvalo to strašně dlouho, uf 8-)

Saša
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14134
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od dendy »

jo ta instalacia to bolo rodeo... trosku ma sklamalo ze tam nie su niektore tie studio pluginy, myslel som ze ultimate verzie ma naviac len sample packy...

Uživatelský avatar
Fukki
Příspěvky: 20
Registrován: 15 kvě 2011 10:41

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od Fukki »

Chlapi, myslíte si, že má smysl teď pořizovat Komplete 8, když by mohly už "snad brzy" vyjít Komplete 9?

Komplete 8 jsou teď ve slevě, za 399 Euro. Nevíte jaká by mohla být cena za Komplete 9? Myslíte, že koupí osmiček a pak případný upgrade člověk znatelně přeplatí?

Předem dík za názory!

lottewerther
Příspěvky: 125
Registrován: 31 led 2003 03:20

Re: Native Instruments - Komplete 8

Příspěvek od lottewerther »

Nemyslím, že by tam byly nějaký zásadní změny. Když se podíváš na Komplete 7 nebo 6, tak pro mě v nich vcelku nic zásádního nepřibylo. Další sample banky? Ty já nepotřebuju. Stál bych o ty nový kompresory, equalizery a hally, ale ty stejně budou jenom v Ultimate verzi.

Odpovědět