Prophet 5 Vsti - FREE

Ostatní audio software, obecná diskuse
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

sparX píše:Chce to nebrat ty testy tak vážně :wink:
Čím víc vidím co "dobrý" lidi dokážou se SW ... tak zastávám názor , že prostě někdo "umí" a někdo jen "čumí" :---) Tím chci říct , že já zatím jen tak trochu čumím :--)
ano, ciastocne mas pravda.. ale mne sa bohuzial obcas stava ze proste narazim na limit softu - chcel by som to este lepsie vyladit, ale nech sa snazim akokolvek a nastavujem parametre tak to proste nerobi to co ma a neznie to tak ako to ma zniet (podla nastavenych parametrov/modulacii).. naopak ked potom danu vec skusim na kvalitnom HW (access, nord) tak sa vsetky paramtre spravaju korektne a ked nieco nastavim tak sa zvuk sprava presne podla toho :(...

Uživatelský avatar
sparX
Příspěvky: 328
Registrován: 21 kvě 2003 08:52

Příspěvek od sparX »

dendy píše: ano, ciastocne mas pravda.. ale mne sa bohuzial obcas stava ze proste narazim na limit softu - chcel by som to este lepsie vyladit, ale nech sa snazim akokolvek a nastavujem parametre tak to proste nerobi to co ma a neznie to tak ako to ma zniet (podla nastavenych parametrov/modulacii).. naopak ked potom danu vec skusim na kvalitnom HW (access, nord) tak sa vsetky paramtre spravaju korektne a ked nieco nastavim tak sa zvuk sprava presne podla toho :(...
To bude otázka konkrétního synthu a konkrétního zvuku ... nijak to myslím nevyvrací to co jsem napsal ... spíš možná potvrzuje , protože udělat něco dobře znějícího na SW není opravdu někdy vůbec lehké - to je pravda (SW je lehkej na udržbu :-) a použití) , tím spíš obdivuju lidi co to dovedou ...

Odpovědět