Sage Xpander Metamorphosis for Stylus

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
shafa
Příspěvky: 162
Registrován: 27 úno 2005 18:29

Sage Xpander Metamorphosis for Stylus

Příspěvek od shafa »

Sehnal jsem si Metamorphosis Expand do Stylusu.
Nevi nahodou nekdo z vas jak mam donutit onu pluginu aby zacala s timto balickem spolupracovat? At delam co delam, stale se Stylus brani zuby nehty a ne a ne naservirovanou mnamku sezrat.
Otazkou je, jestli to neni host aplikaci (renoise)..... ale holy Stylus jede bez problemu.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

ak je to SAGE format , tak to je do stylus RMX

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3606
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Sage Xpander Metamorphosis for Stylus

Příspěvek od dano »

shafa píše:Sehnal jsem si Metamorphosis Expand do Stylusu.
Nevi nahodou nekdo z vas jak mam donutit onu pluginu aby zacala s timto balickem spolupracovat? At delam co delam, stale se Stylus brani zuby nehty a ne a ne naservirovanou mnamku sezrat.
Otazkou je, jestli to neni host aplikaci (renoise)..... ale holy Stylus jede bez problemu.
toto iste sa dialo aj mne... bol to SAGE format pre RMX... ale aj samotny RMX ma toho kopu...

teraz pouzivam uz len Vinyl, je mi sympatickejsi, prehladnejsi, aj ked ma toho ovela menej...

shafa
Příspěvky: 162
Registrován: 27 úno 2005 18:29

Příspěvek od shafa »

Mám STYLUS RMX! ..... a nejde a nejde a nejde

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

shafa : ak to mas kompletne .. tak to staci nakopirovat do adresara SAGE ... a malo by sa to objavit v RMXe ..

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3606
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Příspěvek od dano »

Pytkin píše:shafa : ak to mas kompletne .. tak to staci nakopirovat do adresara SAGE ... a malo by sa to objavit v RMXe ..
pytkin takto som to spravil aj ja, no neslo to... ale mozno som uz uplne vypatlany...

Odpovědět