UAD2 Oficialne

Vše o hudbě na počítačích se systémem Windows
Odpovědět
Uživatelský avatar
120BPM
Příspěvky: 535
Registrován: 04 zář 2005 15:47

Příspěvek od 120BPM »

Liquid Sound píše:
120BPM píše:
W.Cable píše:Ja ani nevim na co se presne ptas, chapu to takhle:
Mas jednu akcel.kartu UAD1 a chces zvysit vykon > koupis druhou UAD1 nebo UAD2.
Budu mit jednu UAD-1e kartu. Pokud to ja spravne chapu tak to neni akceleracni karta. To je proste zakladni karta se zakladnima pluginama. A ja bych chtel zvysit pocet tech pluginu, ktere ta karta utahne. Proto se ptam, jakou kartu, z te UAD-1 rady bych si mel koupit. UAD-2 prave asi zatim ne. S ohledem na tu cenu. Je to srozumitelnejsi?
Jojo neni to jako s Digidesignovskejma kartama. Tady prostě koupíš jednu a tu samou UAD1 třebas 4x. :) Na uad1 ještě chvíli počkej. Už se válej po netu za pár korun, ale ještě to hodně spadne. :)
Ja uz prave jednu koupil. A mel bych zajem si koupit casem Neve 33609. Ale podle tech tabulek utahne ta karta maximalne jeden ten plugin. :shock:
Jeste taky nerozumim tomu, kdyz se v tabulce zobrazuje pocet tech pluginu, jestli to zneman treba- utahne jednou 33609 ale uz nic jinyho. Nebo, ze to utahne vsechny pluginy co mam na karte v tom poctu co se uvadi v tabulce na jednou. To bude asi dalsi moje skvela otazka. :?

Uživatelský avatar
ADDyS
Příspěvky: 269
Registrován: 21 čer 2002 09:15

Příspěvek od ADDyS »

ted z hlavy nereknu kolik zere neve33609, pokud treba zere 60% z DSP tak je jasne ze nepustis 2 pluginy, ale nejaky zbytek se ti vleze. V tabulce je udavana kolik pustis maximalne jednoho pluginu na kartu

Uživatelský avatar
120BPM
Příspěvky: 535
Registrován: 04 zář 2005 15:47

Příspěvek od 120BPM »

ADDyS píše:ted z hlavy nereknu kolik zere neve33609, pokud treba zere 60% z DSP tak je jasne ze nepustis 2 pluginy, ale nejaky zbytek se ti vleze. V tabulce je udavana kolik pustis maximalne jednoho pluginu na kartu
Neznamena to ale, ze kdyz mam rekneme na karte krom zakladnich pluginu jeste Pultec pro a Plate 140 a Fairchaild 670 takze vsechny ty pluginy spustim v jejich mximalnim mnozstvi najednou. To nejde, ze jo?

Uživatelský avatar
ADDyS
Příspěvky: 269
Registrován: 21 čer 2002 09:15

Příspěvek od ADDyS »

no to nejde... kazdy plugin si papa nejake procentu z vykonu DSP, z toho se pocita kolik pustis urciteho pluginu na kartu

Uživatelský avatar
120BPM
Příspěvky: 535
Registrován: 04 zář 2005 15:47

Příspěvek od 120BPM »

ADDyS píše:no to nejde... kazdy plugin si papa nejake procentu z vykonu DSP, z toho se pocita kolik pustis urciteho pluginu na kartu
Jasne. Diky! Takze to proste chce jeste aspon jednu kartu.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Příspěvek od TOM-Thak »

blbej dotaz - v jaky tabulce najdu to info o tom, kolik plug inu daneho typu spustim na jedny karte ? Dik

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22489
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »


Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Příspěvek od TOM-Thak »

Pytkin: super diky moc

Neural_I
Příspěvky: 1256
Registrován: 09 zář 2005 12:20

Příspěvek od Neural_I »

panove jak to bude s pluginama, da se pocitat ze se bude nejak rozdelovat UAD1 a UAD2 a ze treba nektery pluginy z jednicky uz pro dvojku nebudou fungovat, nebo naopak ze budou nejaky novy co uz nepujdou na UAD1 ? to asi nehrozi ne ? jestli chapu spravne jak to firma mysli, jde jenom o zvysovani vykonu a ne o znekompatibilneni. nekde sem zaregistroval nejaky reseni problemu ze stary pluginy nebudou uz fungovat na UAD2, ale to bylo spis mysleno tak ze se budou muset nejak prevyst nebo co? co pak kdyz budu mit 4x UAD1 + 4x UAD2, bude mi na vsech kartach fungovat jeden koupenej plugin ? doufam ze to chapu spravne ze jo, ne ze budu mit na UAD1 funkcni fairchild treba a na UAD2 nepujde ale tam zas pujde nejakej neve kterej zas nepujde na UAD1, to by byl dobrej megachaos 8) doufam ze to takhle uchylny neni, uklidnete me

aum generator
Příspěvky: 869
Registrován: 01 bře 2005 03:46

Příspěvek od aum generator »

neural_i: podla mna nove pluginy pre uad1 robit uz nebudu. a zo starych by mali pre uad2 prerobit vraj vsetky okrem nigel.

mna by zaujimalo ci aj na uad2 funguje ten oj*b, ze si dvaja ludia uad2 karty, zaregistruju si ich spolu na jedno kontu, a budu si kupovat pluginy na polku...?
jihad on riaa & soza.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22489
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

AG : presne to som sa pytal .. ci vsetko pojde ako pred tym .. novinka je ta , ze UAD2 uz sa neregistruje cez WEB (ako UAD1) ale priamo z control panelu UADu .. Takze tam moze byt maly zadrhel ..

Mirecsynth
Příspěvky: 8
Registrován: 18 led 2008 09:30

Příspěvek od Mirecsynth »

Mam UAD2 solo a UAD2 duo neve64 a funguju vyborne !!!!! Fakt konecne nie je problem s vykonom tak ako amici pisu. presne tak ked chces upgradovat pluginy z UAD 1 musis platit aby ti fungovali vUAD 2 no nie je to zas az tak vela. nie?
Dynaudio BM6A, Tapco S8, Avantone, JBL, Maudio mix IO, Motu 828 MK3 , UAD2, mic-Flea U-47, ART TCS, Art tube 8, Rode- K2, Korg karma, Gitarove aparaty, Basove aparaty, Rode K2, Motu 828mkIII, BBE, Lexikon, ART VOICE CHANEL, SM pro audio.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22489
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

mirec : do konca roka je to zadarmo predsa .. nemusis nic platit ..

mas uz fyzicku UAD2 teda ? ako je to s registraciou UAD2 ? podla webu sa to uz robi priamo z control panelu ..

Neural_I
Příspěvky: 1256
Registrován: 09 zář 2005 12:20

Příspěvek od Neural_I »

jak pak teda probiha registrace kdyz nemam na compu s UAD pristup na net ???

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22489
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

neural : jo .. to je to co ma zaujima ..

Odpovědět