Audio Import

Vše o programu Avid Pro Tools
Odpovědět
cluso
Příspěvky: 43
Registrován: 06 úno 2013 22:16

Audio Import

Příspěvek od cluso »

Čau

Prosím o radu. Mám problém. Nahrávam video přímo z počítače používám bandicam záznam je nastaven na 30 framů audio stopy se ukládají zvlášť formát 48 khz 16 bit a druhá 48 khz 24 bit a tady je ten zakopanej pes ten program na nahráváni podle mě kecá a používá proměnou bitovou hloubku. Používám PT 10. Session setup je nastaven na 48khz 16bit. Domníval jsem se že si s tím PT poradí následujícím způsobem...-import audio- add clip- convert clip..... na kmitočet a bitovou hloubku (( ta se ale u konverz option nastavit nedá) nenašel jsem to) projektu ale potom co jsem to udělal se objeví zvuk tak jako kovově nabořenej jakoby byl přimíchán nějakej metal efekt. Nemám zkušenosti ale řekl bych že při konverzi neproběchl diethering. Jsem ve slepé uličce mohl bych to zkonvertovat v jiném programu ale mám pocit že sem blbej a že to přece PT musí umět. Napadá vás něco???


Děkuj

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Audio Import

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

(dithering nebo jeho absence je z 99.9% neslysitelnej proces, urcite nema schopnost podilet se na naborenosti, to bude neco jinyho.)

Odpovědět