Upgrade Pro Tools M-Powered 8.0

Vše o programu Avid Pro Tools
Odpovědět
peterslaby
Příspěvky: 70
Registrován: 10 říj 2012 15:03

Upgrade Pro Tools M-Powered 8.0

Příspěvek od peterslaby »

Ahoj ludia
uz nejaky cas pouzivam na svojom pc daw pro tools m-powered 8.0 spolu so softwarom vst to rtas 2.0 od firmy fx pansion.
Casto sa mi stane ze projekty padnu, alebo dokonca cely daw padne a musim ho odznovu spustat. Pritom vobec nejde o to ze by moj pc nestihal. Chcem sa spytat nahodou neviete pricinu padania tohto softwaru. Ci by nepomohol nejaky maly upgrade. Teda ci existuje nejaky upgrade ktory zvisi stabilitu DAW. Nejde mi nove, al. prepracovane funkcie, jedine co chcem aby system isiel spolahlivo a nepadal. Pro tools mam nainstalovany na windows xp sp3, neviem ci aj to moze byt pricina. Ak nahodou nieco o tom viete, budem rad za kazdu radu.

rastis
Příspěvky: 3005
Registrován: 27 úno 2005 21:23

Re: Upgrade Pro Tools M-Powered 8.0

Příspěvek od rastis »

ak pouzivas PT a v nom VST cez nejaky wrapper, tak toto bude najskorej pricina nestability, si myslim.

otazne je, co Ta vedie pouzivat ten M-Powered. potrebujes PT kompatibilitu s okolim ? lebo ak tento dovod nemas, tak osobne by som radsej pracoval v niecom overenom, kde netreba konvertovat VST. alebo nepouzivaj konvertovane VST, pozhanaj vsetko v RTAS a malo by to byt stabilne... (?)

ja som to M-Powered davno so zvedavosti skusal a presne som aj rychlo skoncil, ked to bolo velmi nespolahlive, tiez som do toho pchal VST...

peterslaby
Příspěvky: 70
Registrován: 10 říj 2012 15:03

Re: Upgrade Pro Tools M-Powered 8.0

Příspěvek od peterslaby »

No uz pomaly presedlavam na podium free, ale chcel som este ten pro tools zachranit, kedze mam original verziu a aj ten wraper, ale rozmyslam ze by som ho asi skor strelil za par eur aj s tym wraperom...lebo ten podium free mi pride ako plnohodnotny DAW.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Upgrade Pro Tools M-Powered 8.0

Příspěvek od Pytkin »

peter : skus miesto VST pouzivat RTAS pluginy ..

Odpovědět