Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
kysl

Příspěvek od kysl » 17 srp 2006 19:07

U CP pracuju jako spravce site na hlavni poste a obcas me zavolaj na posudek jestli byl balik s PC spravne zabalenej. Balikari sou obcas prasata, ale to je clovek od cloveka muze to dostat do rukou slusny clovek a muze to dostat do ruky barbar, kterj s tim hazi. Jednou z nejcastejsich "nehod" sou pady na zem z pasovyho dopravniku. Ale to se muze stat i u jinych firem stejne jako ze balik narazi na cloveka hovado...
jednou sem si nechal posliat s PPL a ten balikar me hodnil mezi praci a domovem... Jinak si necham posilat s CP bezne a zatim sem nemel jedninny problem.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 17 srp 2006 19:33

ČP mi pred 2 tydny dodala 2 zlomene vinyly, ve specialni obalce s vyztuzenym vnitrkem. postacka se pri prime konfrontaci dusovala, ze se obalku do schranky urcite nepokousela narvat (obalka, v puli ohnuta, tak ale vypadala). i kdyz je mozne, ze se to stalo jeste nekde v cizine.

nimm2

Příspěvek od nimm2 » 17 srp 2006 21:32

Kermitak: Jo máš recht, asi není Česká Pošta jako Česká pošta...a o tom tom to celé je...ale v práglu sem s nimi problém prostě neměl...

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 18 srp 2006 15:34

Ja zatim nemel problemy s CP, DHL, PPL. U CP je akorat desna pakarna vyplnovat slozenku s prikazem na vyplatu na ucet.

Nejhorsi zatim UPS, musel jsem je nahanet po Praze 4 a 10 aby mi to vubec dali, i kdyz jsme se jasne den predem domluvili.

Zatim sem mel ale asi stesti, nic neprislo poskozene a i veci, ktere jsme posilal ja pres CP, dosly v poradku.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 18 srp 2006 18:30

Jeeee, ja toho uz takhle dobirkou nakoupil nekonecny hromady masin. Zatim vse co jsem kdy poslal nebo mi prislo bylo v poradku.

K krome posty ci DHL a pod jsem nekolikrat vyuzil i dobirkovy sluzby Ceskejch drah. Vlakem je to nejrychlejsi a taky ultra levny. Ale hlavne podana vec je jeste ten den z jednoho konce republiky na druhym!

Prisly mi takhle at uz malinky zasilky jako krabicka ElectroHatmonix SmallStone ci datovy CD a nebo pak velky veci jako synth SCi ProOne ci velkej klavesovej sampler AKAI X7000 a vse bez problemu. teda diky bohu! Kdyz ale cestuju vlakem a divam se na nastupistich jak nekteri sverenci se spesninama hazou do postovnich vagonu dany baliky, tak mam vzdy jen tichy prani aby v ty krabici nebyl treba neci MiniMoog:)....

Tezky je ale vsechny postaky hazet do jednoho pytle a soudit, je to vzdy od pripadu. Ale je fakt ze pravdepodobnost poskozeni je pomerne vysoka protoze nase "elektro hracky" jsou tezky a maj uvnitr baliku ostry hrany (hlavne technika v racku) - no a s tim musi pocitat jak adresat tak prijemce. Kdykoli mi nekdo neco posilal tak jsem ZDURAZNOVAL, at je technika 2x zabalena a peclive prevazana.
Ja naposled pri prodeji posilal pres celou republiku meho NordLeada, 2x jsem ho zabalil do dvou krabic (aby vaha nelezela na krehkejch potenciometrech ktery vzdycky dostanou na prdel) a mezi krabice jsem narval papirovy prolozky od vajicek - doporucuju! Esteticky je to uvnitr ne moc atraktivni:)) ale ucel to splnilo fantasticky!!! Totiz problem treba molitanu a polystirenovejch granuli je ten ze se volne pohybujou a tezky pristroje je vytlacej na strany takze pak je techika nechranena proti narazum, coz je u nasich tezkejch veci ultra nebezpecny. Zmineny prolozky jsou nehybny a daj se snadno rezat a tvarovat podle rozmeru krabice - vyzkouasejte! :)

jo a jeste jedna vec! nepokladejte 220 kabel na panel vaseho pristroje - garantuju van ze na 80% vam slusne poskrabe barvu.. Ja vzdy koncovku 220 kabelu zamotal do spesl saklu aby v krabici nepoletoval.

..jo a dulezity je vse POJISTIT !!!

.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 18 srp 2006 21:32

Tak já bych k balení taky něco přidal:

!!! BUBLINKOVÁ FÓLIE !!!

Krom toho, že tlumí nárazy, tak při pečlivém zabalení i chrání proti vlhkosti. (u obzvlášť citlivých zařízení na vlhkost lze ještě přebalit potravinářskou fólií)
A pak teprve zabalit do krabice s potřebnými vystýlkami :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Odpovědět