Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 bře 2007 00:19

ja som dal mozno = radsej inokedy ale v principe mozem ..

toho 8meho je velka noc .. to snad asi mozme zrusit hned ..

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 28 bře 2007 07:19

22/04 possible. To bych jel Pce - Svitavy - Brno - Blava. Adama z Pardubic s pštrosem jasně vezmu:) tzn. že v autě by byly ještě dvě volný místa.
Možná bych se přimlouval za příjezd 21. večer s noclehem (přeci jen to budou 3-4 hodiny jízdy), ale v tom případě by bylo potřeba někam dát nástroje, aby se nemohly stát snadným cílem lupičů.

Ev. sobota 21/04, příjezd ráno, odpoledne meeting a večer, případně v neděli ráno back home.

btw: mix/aparát tam je?

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 28 bře 2007 09:48

Taktez se primlouvam za termin - 22.4

bodyia:
Pocitej semnou, v brne bych se rad pripojil! :D

Me se libi tvuj navrh 21. rano. Rad bych trochu jeste omrknul Blavu a vubec bylo by fajn udelat si z toho vikend kdyz uz jedeme takovou dalku:)) V nedeli by moh bejt jeste obed a pak v odpolednich hodinach navrat. Je to na dohode.

Pytkin:
Budou k dispozici solidni bedny ktery hrajou obstojne basy?
Jeste bude potreba nejakej pultik kam napichame masiny.

Tudy píše:Možná by nebylo od věci, kdyby se k tomu vyjádřili i ti, co zadali "možno"
taky bych to rad vedel.

.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 28 bře 2007 10:04

No tak mě ještě napadlo jet v 21. ráno, přes den se věnovat partnerkám/partnerům a večer až do noci nástrojům.

Nevíte, jestli na hranicích stačí občanka, nebo je nutný pas?

Dotaz na spřátelené bratislavské kolegy: byla by možnost ubytovat mě s mou přítelkyní? Stačí na podlaze - nafukovací matrace a spacáky si vezmeme
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 28 bře 2007 10:14

Na hranicích stačí pas, jako do všech ostatních států EU - ve finále je i průjezd rychlejší, protože nemusí pasem listovat;-)

Ad drahé polovičky - nejsem si příliš jist, jestli braní je na tuto akci nezavání aplikováním modelu master&servant, resp. na stoprocent vím, že moje polovička by se příliš nebavila, nebo jenom chvilku a jenom u zvukově nekonfilktních nástrojů (které tam ale jak koukám moc nebudou;-))

EW: Ok, v Brně tě vyzvednu.

Předběžně - může bratislavská sekce zajistit rozumné ubytování, ev. dát kontakt na něco takového? thx.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 28 bře 2007 10:21

bodyia píše:Na hranicích stačí pas, jako do všech ostatních států EU - ve finále je i průjezd rychlejší, protože nemusí pasem listovat;-).
Nepřepsal jses? (jakože stačí občanka...?)
bodyia píše:Ad drahé polovičky - nejsem si příliš jist, jestli braní je na tuto akci nezavání aplikováním modelu master&servant, resp. na stoprocent vím, že moje polovička by se příliš nebavila...
A Ty bys Péťu nevzal? Tak nějak doufám, že by si s mou Martinou třeba měli co říct, nebo mohli zajít do kina, co já vím... :) (možná jsem příliš velký idealista)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 bře 2007 10:25

Tudy: jak ja ti rozumim :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 28 bře 2007 11:18

Tudy: Jasně, občanka, přepsal jsme se. Péťovi jsem to navrhl, uvidíme;-)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 28 bře 2007 16:30

Tudy píše:No tak mě ještě napadlo jet v 21. ráno, přes den se věnovat partnerkám/partnerům a večer až do noci nástrojům
Tak jinak, tohle je blbost a sypu si popel na hlavu.
Takže jsem pro původní plán, udělat sešn v neděli od rána a my, co budeme chtít prohlídnout Blavu se svými drahými polovičkami, přijedeme v sobotu dopoledne.
Ňák mi nedošlo, že naše protějšky se v neděli za světla, bez nás obejdou, ale pokud bychom u synťáku blbnuli ze soboty na neděli třeba do 4 do rána, tak to pro ně asi nebude ono :roll:

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 28 bře 2007 16:40

V nedeli urite ne! To je konec vikendu a mrtvej den pro takovej zamer, kazdej bude spechat domu.

Idealni by bylo dat setkani s nastroji v sobotu 21.4. (libi se mi napad dorzit uz rano) a debatovat neco pres pulnoc (jak kdo bude chtit) a v nedeli pak uz treba jen dat nas par z CR treba spolecnej obed a lehkej pokec a nasledujici cestu zpet. Brat sebou partnerky mi prijde docela nefer, budou se nudit a budou rozptylovat, to je jasna rovnice.
Naposledy upravil(a) ECSON WALDES dne 28 bře 2007 16:43, celkem upraveno 1 x.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 28 bře 2007 16:43

ECSON WALDES píše:V nedeli urite ne! To je konec vikendu a mrtvej den pro takovej zamer, kazdej bude specht domu..
No počkej, ale 22.4. je právě neděle a to může nejvíc lidí...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 bře 2007 22:28

no .. k aparatu by sa mal vyjadrit hubert .. ale bedni tam bolo na podiu dost .. mix tiez daky .. myslim ze s tym by nemal byt problem ...

co sa tyka ubytovania .. u mna sa neda , kedze mam 11 mesacneho syna a dost otvoreny byt .. Ale daco pozhaname .. Mozno u dakoho by sa dalo prespat ..

fova

Příspěvek od fova » 28 bře 2007 23:04

bodyia píše:Tudy: Jasně, občanka, přepsal jsme se. Péťovi jsem to navrhl, uvidíme;-)
Ovsem musi to byt nova obcanka, coz je takova ta zelena, na ktere je krome klasicke fotky jeste jedna mala fotka. Ostatni obcanky celnici neakceptuji a poslou te zpet. Mame s tim ve firme bohate zkusenosti.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 bře 2007 23:07

ja do ciech vzdy chodim na obciansky preukaz .. a nikdy ma neposlali spat ..

Tudy

Příspěvek od Tudy » 04 dub 2007 19:41

Takže zatím to vypadá na sobotu 21. 4.

Jak to vidí organizátoři se začátkem a s možností uskladnění nástrojů, když budeme trajdat po městě?

Odpovědět