Apple iPhone

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 čer 2007 01:15

no pekne .. ale myslim ze cala ta iMania co sa mi zatial uspesne vyhyba sa mi bude vyhybat i nadalej - myslim ze mat taky obludne velky mobil a este s touchscreenom (si viem predstavit aky zapraseny bude po par dnoch pouzivania) to nieje nic pre mna.. niektore featurky pekne ale na druhej strane mobil je telefon - ma sluzit na telefonovanie (pripadne SMS) myslim ze robit za kazdu cenu z mobilu X - ucelove univerzalne zariadenie ktore sluzi ako fotak, kamera, mp3 prehravac, diktafon, televizor, web browser, hracia konzola a v pripade potreby sa da pouzit ako zbran (hodit ho po niekom) je imho fakt skorej technologicka zabavka pre fandov nez opodstatnena evolucia v komunikacii ...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 18 čer 2007 01:36

biscuit píše:brooklyn: jeeee, muj phone :-) uz se ale chysta do hrobecku.
brousim si zub na nejakyho ericssona ;) iphone me pres pocatecni vzruseni uz nechava chladnym
jestli to das svedum, reviduju nase pratelstvi na myspace.

matucha

Příspěvek od matucha » 18 čer 2007 02:41

Hehe... ja mam este starsi kus nez je tahle nokie... kdyby nemel polofunkcni zapinac, tak bych vubec nepremejslel o novym... telefonovat se tim da, sms napisu, je to maly, lehky a vydrzi to na baterky dlouho...

Treba ten mikrospinac nekdo priletuje a budu to moct pouzivat dalsich 5 let.

Popravde idealni by mi prislo spis ten telefon vubec nemit... ale to uz by mohly padnout nejaky ksefty a to si nemuzu dovolit ;-)

onehalph

Příspěvek od onehalph » 18 čer 2007 08:06

asi pred mesicem jsem mobil ztratil (poprve v zivote) a byl jsem tak skoro 10 dnu bez mobilu - jako bych se vratil v case, kdy jsem se na vsem musel domluvit dopredu a tak - ze zacatku velice neprijemne (pekna ukazka zavislosti), ale ke konci uz mi to i vyhovovalo :-)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 18 čer 2007 08:26

onehalph píše:asi pred mesicem jsem mobil ztratil (poprve v zivote) a byl jsem tak skoro 10 dnu bez mobilu - jako bych se vratil v case, kdy jsem se na vsem musel domluvit dopredu a tak - ze zacatku velice neprijemne (pekna ukazka zavislosti), ale ke konci uz mi to i vyhovovalo :-)
Mně spadl asi před dvěma týdny mobil do záchodu ... (už podruhé za poslední rok) - měl jsem ho v kapse rozepnuté mikiny, ze které při naklonění vyklouzl přímo do cíle. Poprvé (loni) spadl rovnou do díla ... bohužel už ho pak nevzkřísili. Ted podruhé už spadl do čisté navoněné post-produkce, tentokrát ho zachránili ... :roll:

Bez mobilu by to bylo fajn, ale někdy prostě je hodně důležitý a praktický

martinrx

Příspěvek od martinrx » 18 čer 2007 20:53

no vůbec mobily vnesly do života pár nezdravých modelů.

1. dřív se člověk dopředu na něčem domluvil a muselo to sedět - jinak nešlo fungovat - dnes je zlozvyk pomalu každých 5 minut si reevidovat dohodnuté věci jestli ještě platí, posouvat termíny.... prostě když ti člověk 10 minut předtím nezavolá - tak máš pocit že už z toho sešlo. :roll:

2. člověk je úlně na h..vno pořád pod kontrolou - což jakoby není na škodu , ale já myslím že to spíš prudí.

no a za 3. - to se netýká všech ale jen někoho - prostě ztráta času - tlachání a smskování o ničem...
:shock:
Kurzweil PC3, Clavia Nord rack3, Roland A37, Apogee Duet, Event ASP6

matucha

Příspěvek od matucha » 18 čer 2007 21:14

1. jo furt chodim pozde a "zehlim" to SMSkama

2. me nikdo nastesti nevola a nekontroluje

3. to se me netyka vubec, me staci tak 1000,- na pul roku, 99% veci se odbyde po ICQ... tam ta ztrata casu cas od casu nastava...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 18 čer 2007 21:20

martinrx: skoro ve vsem souhlas. I kdyz bys to mel videt i z druhy stranky.. nekdy clovek potrebuje z neceho utect :D tak proste tu SMS posle. Ja volam vetsinou volani. Vyridim toho za minutu mnohem vic nez bych se dohodl pres 5SMSek obema smery. SMS u me hrajou roli hlavne posilani internetovejch stranek mailu odkazu ci telefonnich cisel.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 čer 2007 23:27

Ja sms nepouzivam skoro vobec .. a totalne ma otravuje , ked ludia chcu komunikovat so mnou cez sms .. jednak je to hrozne drahe .. jednak ma datlovanie na telefonnej klavesnicy brutalne nebavi ..

onehalph

Příspěvek od onehalph » 19 čer 2007 08:32

Pytkin: drahe? tak tento nazor nesdilim - vetsinou i obsah 5-ti minutoveho telefonatu dokazu prepsat do 1-2 sms ... 1 sms ala 1 CZK - 1 minuta myslim nejmin ala 3 CZK ...

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 19 čer 2007 08:58

Taky nepatřím k těm, co vyznávají sms komunikaci. Příjde mi to dost neosobní a než abych něco řešil třema smskama, tak raději zavolám. Momentálně mám K750i a max. spokojenost. Ale je pravda, že z něj využiju tak 10% funkcí. Pro mě je nejdůležitější volání a budík :lol: iPhone je sice zajímavá věc, ale řekl bych, že zbytečná. Aspoň pro mě.

Jinak něco na pobavení :lol: :lol: :lol:

Obrázek

tankista

Příspěvek od tankista » 19 čer 2007 09:40

No, ac nejsem nijak extremni fanda apple, tak koukam, ze na tomto foru jsem asi jediny, kdo si mysli, ze iPhone bude bomba. Podle me je to v tom, ze to bude mit skvele ovladani (iPody uspely takly diky tomu), bude podporovat browsing na netu bez omezeni, poradny OS, a widgety, na ktery bude rychle hromada uzitecnosti i blbosti, diky masivni podpore vyvojaru. Otazkou je, zda se prosadi i obchodne, lepsi neznamena prodavanejsi, Nokia, LG a dalsi jsou dravci s velkym kapitalem a rozparcelovanym trhem... Spis bych si ale vsadil na uspech Applu, A nemyslim, ze by to bylo jen reklamni masazi, prestoze v ni jsou mistri nad mistry

LUPO

Příspěvek od LUPO » 19 čer 2007 09:54

....dokud stejne jako v pripade iPodu nekdo neudela alternativni system, ktery otevre 90 procent nevyuziteho potencialu.....

Cyril

Příspěvek od Cyril » 19 čer 2007 09:59

tankista: ja si to myslim taky
LUPO: 90 procent? Muzes podrobneji, prosim?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 19 čer 2007 10:21

onehalp : jedna sms stoji 2 koruny .. 10 sec hovoru par halierov .. je to drahsie .. nehovoriac o tom ze su kokoti co s tebou su ochotny chatovat SMSkami .. kludne vymeni ak 5-6 smsiek .. a to uz minutovy telefonat je skutocne pohodlnejsi ..

nechapem ze niekomu sa chce pisat romany do smsiek , ked ja mu odpovedam : ano , nie , neviem , OK ..

Odpovědět