CeskoSlovensko ma talent (spevacke talenty)

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dendy
Vybavení

CeskoSlovensko ma talent (spevacke talenty)

Příspěvek od dendy » 05 zář 2011 12:40

myslim ze toto stoji za pozornost

http://www.csmatalent.sk/novinky-divadl ... enska.html

zo zaciatku to nieje uplne ciste ale predpokladam ze ide len o tremu.. ale ked to dievcatko rozbali tak nechapacky ...

kedze show len startuje (vcera bola prva cast), ked v postupne budu objavovat dalsie zaujimave spevacke talenty v tejto show, kludne sem bachajte linky ... tiez to nehodlam sledovat pravidelne ale zase nebol by som rad keby mi usla pozornosti nejaka takato zaujimavost ...

poznamka: poprosim ludi pre ktorich je csmatalent poklesna nechutna komercna zabava aby sa zdrzali komentarov tohto tipu, naozaj tu nechcem rozoberat ci takato show ma ci nema zmysel a ci je alebo nieje podradna ...

jackies

Re: CeskoSlovensko ma talent (spevacke talenty)

Příspěvek od jackies » 05 zář 2011 13:06

Tak já jsem se díval vždycky, a mám tyhle pořady docela rád a zajímá mě tam spíš ta hudební složka.
Tohle děvčátko mě osobně ale tak úplně neuchvátilo.
Pouze je trochu výjmečná na svůj věk. To bez debaty.
Chápu, že ty vytvořené emoce porotců můžou ovlivnit dost zážitek a úsudek, ale na mě to neplatí :wink:

Jsem dost zvědavý na tu starší paní co se tam mihla jako upoutávka na další díl.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 05 zář 2011 13:14

Taky jsem to shodou okolností pustil chvíli před tím, než ta holčička zpívala, talent bezesporu má, ale upřímně - emoce diváků a poroty byly silnější než samotný výkon, ten měl v podstatě jeden výraz a pro mě, samozřejmě je to i jejím věkem, nemá zatím moc příjemně posazený hlas... takovéhle "ječení" (byť slušně zaintonované) jsem slyšel mnohokrát v místě, kde jsem pár let pobýval a které se poměrně hemžilo romskými dívkami (bez urážky) ... ale pokud bude mít podporu a makat, tak má určitě na čem stavět!
Jinak na youtube jsou videa s podobně mladými, nebo i mladšími zpěváky z nejrůznějších talentových soutěží, ze který si člověk opravdu sedně na zadek.. ale tahle show teprve začala, takže se ještě může někdo objevit (i když porota prohlašuje, že tohle je ten největší talent) :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 zář 2011 13:20

ja som si to teraz povedal na margo dendyho upozornenia .. tiez sa mi zda reakcia poroty neadekvatna .. ale zase urcite to inak zneje v tej sale .. cize to moze byt trosku inak .. a urcite ked ide 20 sraciek , a zrazu sa objavi niekto dobry , tak porota moze byt v uzase .. v telke je to inak zostrihane , cize nevidime to chronologicky .. sak postupila , uvidime ju dalej ...

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 05 zář 2011 13:24

je to velice uctyhodný výkon..
já tyhle soutěže měl rád protože sem tam viděl dost lidí co zpívali hodně dobře..

Minulý rok už sem se zasekl , jelikož sem se do toho vždy položil, někomu fandil a když soutěž zkončila čekal sem co zajímavého se dál bude dít s interprety , kteří byli zajímaví..

Bohužel nic...
opravte mne prosím, ale já bohužel viděl ty lidi jen plakatech k otevreni nejakejch nakupnich center atd..
Kdyz sem slysel nejakeho interpreta ze studiovou pisni, tak to bylo dost slaby..

nemam moc casu na sledovani - muzete mi nekdo doporucit nejakeho interpreta , ktery prosel touto soutezi a nadale pokracuje v nejake vlastni tvorbe , ktera je alespon " dobrá " ??

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 05 zář 2011 13:25

Pytkin píše:a urcite ked ide 20 sraciek , a zrazu sa objavi niekto dobry , tak porota moze byt v uzase ..
jo to je velká pravda, občas ty lidi fakt lituju :) (ačkoliv, za ty honoráře... kdo by netrpěl) :mrgreen:
Studio ATLAS

jackies

Příspěvek od jackies » 05 zář 2011 13:26

Prvotsky :
Tak nejvíc je asi vidět a pokračuje Langerová.
Naposledy upravil(a) jackies dne 05 zář 2011 13:26, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 zář 2011 13:26

u nas cmorik .. ak teda preswtichneme na superstar , ktora je viac o hudbe ako CS TALENT .. alebo vlastne este Zdenka Predna ..

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 05 zář 2011 13:28

Langerova - jasne.. na tu uz sem zapomel - to je pravda.
ostatni dva zminene si najdu. diky

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 05 zář 2011 13:30

Dendy, já ti trochu uteču od tématu. Zůstaneme ale u stejného pořadu, jen se přesuneme do jiné země.
Mně tohle včera přišlo mailem a posadilo mě to na zadek. Korejec 22 let, od 3 let žil v sirotčinci, odkud v 5 letech utekl, protože ho tam bili. 10 let se pak živil prodejem žvýkaček a energy drinků na ulici. Ale z toho mi fakt naskakuje husina.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 05 zář 2011 13:31

Prvotsky píše:Minulý rok už sem se zasekl , jelikož sem se do toho vždy položil, někomu fandil a když soutěž zkončila čekal sem co zajímavého se dál bude dít s interprety , kteří byli zajímaví..
Přesně tohle jsem si říkal třeba o těch dvou lidech, kteří vyhráli poslední superstar, jména si nevzpomenu, sexy blondýna s parádním rockovým feelingem a týpek ze slovenska, taky zajímavej hlas... a kde je jim konec? Pravdou ale je, že TV tyhle pořady dělají jen kvůli zisku a sledovanosti, a i když těm pár lidem to může pomoct nastartovat kariéru, tak vzhledem k tomu jak to chodí v česko-slovenském showbiz-rybníku.. ale to už je zas jiné téma.....
Studio ATLAS

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 05 zář 2011 13:35

PELF píše:Přesně tohle jsem si říkal třeba o těch dvou lidech, kteří vyhráli poslední superstar, jména si nevzpomenu, sexy blondýna s parádním rockovým feelingem a týpek ze slovenska, taky zajímavej hlas... a kde je jim konec? Pravdou ale je, že TV tyhle pořady dělají jen kvůli zisku a sledovanosti, a i když těm pár lidem to může pomoct nastartovat kariéru, tak vzhledem k tomu jak to chodí v česko-slovenském showbiz-rybníku.. ale to už je zas jiné téma.....
Znám se osobně se všema z kapely, kde Gábina fungovala a popravdě myslím, že je to strašná škoda pro tu kapelu. Ikdyž kdo ví, co bude. Ona si odtočí nějakou tu desku a za pár let to zas může být úplně jinak.

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 05 zář 2011 13:36

jo ja prave nerikam nic na komercnost a tyhle veci. to me nezajima. prislo mi super ze je takova soutez , fakt me to bavilo - bylo to o zpevu, ktery mam rad.
ale kazdym dalsim rokem sem si uvedomoval jaky je to podvod na samotne interprety. Behem souteze se jim doda pocit ze jsou skoro bozi a pak vidis treba Ondreje Rumla na plakatu akce k vyroci Kauflandu... To byl mimichodem zajimavej typek a myslim ze hudbe fakt rozumel. Musim si ho dohledat - myslim ze naposledy kdyz sem ho hledal tak sem nasel jen zaznamy ze super star a z nejakejch obchodaku...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 zář 2011 13:38

GG sa mi hrozne pacila .. ja myslim ze sa nestrati v dave .. o nej urcite este bude pocut ..

Odpovědět