Co právě posloucháte .....

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Co právě posloucháte .....

Příspěvek od dendy »

Z albumu "Singularity" co vysiel tento rok. Pre mna jeden z najvacsich objavov za poslednych par rokov, tento pan mojej mozosrnosti viacmenej uspesne unikal, o tom viac som teraz nadseny som som ho konecne objavil :)

Uživatelský avatar
IvanB
Příspěvky: 582
Registrován: 19 úno 2017 21:18

Re: Co právě posloucháte .....

Příspěvek od IvanB »

jj, hombre to tu už vešal tiež dávnejšie :) (ale je vysoká pravdepodobnosť, že on tu už zavesil asi všetko z YT :mrgreen: )... pre mňa tiež jedna z najlepších jeho vecí a po dlhej dobe nejaký interpret a album, ktorý som si regulérne zakúpil. album nie je zlý, ale čakal som viac, veľa skladieb so Singularity aj Immunity sa na seba navzájom dosť podobajú, akoby kopíral rovnaké vzorce, s melódiami sa veľmi nehrá, sú dosť "predvídateľné", jeho silná stránka je skôr sound design
Inak cez leto má byť na Colors.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Co právě posloucháte .....

Příspěvek od dendy »

> po dlhej dobe nejaký interpret a album, ktorý som si regulérne zakúpil.

JJ, poctivo kupene aj u mna, a ked uz som bol rozbehnuty kupil som si aj jeho predchadzajuci "Immunity" .. prave to sa mi paci na tychto 2 albumoch ze akoby nadvazuju na seba, vypracoval si velmi zaujimavy osobity style .. mna naopak velmi casto krat skladba prekvapi - cakam nieco a ono pride nieco uplne ine, takze preave mne to pride ako pravy opak predvidatelnosti :-)))

Len sa teraz obavam ze to ovplyvni aj moju vlastnu tvorbu, pretoze zatial som velmi silne zasiahnuty jeho hudbou :)







Uživatelský avatar
Greyhound90
Příspěvky: 573
Registrován: 22 zář 2013 11:42

Re: Co právě posloucháte .....

Příspěvek od Greyhound90 »

To tady snad ani nemyslítě vážně?? Panebože ...






Odpovědět