Demo MaxxBass

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
milavla

Demo MaxxBass

Příspěvek od milavla » 20 říj 2016 15:02

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit kde stáhnout demo verzi VST pluginu MaxxBass? Ale musí to být 32 bit verze. Zkoušel jsem to přímo na stránkách Waves dokonce jsem se kvůli tomu i zaregistroval, ale když dám Get demo, přihlásím se, tak mě to přesměruje úplně na něco jinýho na nějaký WAves Central nebo co :(

Liquid Sound
Profesionál

Re: Demo MaxxBass

Příspěvek od Liquid Sound » 20 říj 2016 15:08

Jo Waves central stáhni a nainstaluj. Spravuje to licence tj. i demo licenci.
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

milavla

Příspěvek od milavla » 20 říj 2016 15:15

No tomu jsem se právě chtěl vyhnout instalovat nějaký další objemný software který nepotřebuju. Jenom jako samostatný plugin to není někde ke stažení? Nebo nemá někdo nějakou třeba starou verzi?

Fractal

Příspěvek od Fractal » 20 říj 2016 16:05

Metric Halo mají Thumb zdarma, dá se tim dosáhnout toho samého co s Maxxbass

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 20 říj 2016 17:26

On se ale neptá po alternativě. Chce vědět jak stáhnout konkrétní věc.

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 20 říj 2016 17:32

milavla píše:No tomu jsem se právě chtěl vyhnout instalovat nějaký další objemný software který nepotřebuju. Jenom jako samostatný plugin to není někde ke stažení? Nebo nemá někdo nějakou třeba starou verzi?
Co vím tak ne. Letitý kradení softu vyústilo v tenhle model, kdy se to obstarává přes vnější aplikaci. Ta stahuje, aktivuje licence, přesouvá je, atd. K plnejm verzím pak přibyde volitelná možnost hw klíče v podobě běžný usb flashky, kam je licence přesunutá. Firmy který nemaj iLok nebo jinej hw klíč to dělaj takhle. A Waves od iLoku bohužel ustoupili. Aplikace tipuju rovnou nahlásí zpátky případný nelegální instalace dalších produktů daný značky. Ostatně proto občas rozdávaj jeden plugin zadarmo, aby pobídli usery tuhle aplikaci dobrovolně nainstalovat.

milavla

Příspěvek od milavla » 20 říj 2016 19:00

Takže bez toho Waves Central ten plugin vůbec nespustím? Pořád to moc nechápu... mám nějaký stažený pluginy od Waves, který jsem chtěl vyzkoušet a ani jeden nefunguje prostě se vůbec nenačte. Potřebuju ten plugin používat v jiném programu, který není od Waves.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 20 říj 2016 19:24

Waves Central neni na to v nem plug in spoustet. Slouzi jen pro stazeni a instalaci popr. aktivaci. Samotny plug in pak nepotrebuje mit zapnuty waves central. Aspon na macu ne. Plug iny pak najdes ve svem DAW. Nicmene podle me nemaji uz 32bitove.

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 20 říj 2016 21:27

milavla píše:Takže bez toho Waves Central ten plugin vůbec nespustím? Pořád to moc nechápu... mám nějaký stažený pluginy od Waves, který jsem chtěl vyzkoušet a ani jeden nefunguje prostě se vůbec nenačte. Potřebuju ten plugin používat v jiném programu, který není od Waves.
Je to jak píše TOM-Thak. Waves Central slouží jen k tomu abys vůbec ten plug-in stáhnul, nainstaloval a aktivoval (byť jen jako demo). Imho neběží ani na pozadí, ale jen při manuálním spuštění.

milavla

Příspěvek od milavla » 23 říj 2016 17:31

Už se mi to částečně podařilo rozchodit, ale musím to spouštět přes WaveShell-VST 9.3.dll kde mi naskočí tabulka s výběrem pluginu. Problém je, že aplikace kde ten maxxbass chci používat nedokáže tu knihovnu WaveShell-VST 9.3.dll načíst. Jde to např. v prográmku VST Host. Má někdo s tím programem VST Host zkušenosti? Nedalo by se v něm, když to dokáže načíst, nějak uložit do samostatné vst knihovny jenom ten maxxbass ? Prostě potřeboval bych ho nějak osamostatnit/odpoutat od té knihovny WaveShell-VST 9.3.dll snad jsem to napsal srozumitelně...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 23 říj 2016 23:52

V jakym daw ro proboha spoustis? Prece kazdy normalni daw ti to musi v pohode nacist...

Fractal

Příspěvek od Fractal » 24 říj 2016 00:09

Ten WaveShell se musí načíst jako první podle mě, je to takový otvírák wavesáckých pluginů... no nechci nic říkat nahlas, ale důvodů instalace tří nebokolik roků staré verze wavesů asi moc nebude

milavla

Příspěvek od milavla » 24 říj 2016 09:06

Potřebuji to do přehrávače Foobar2000 a tam je ta podpora VST pluginů prostě taková jaká je a ten WaveShell prostě nedokáže otevřít. A důvod proč jsem nainstaloval starou verzi Waves je jednoduchý prostě mi ani nic jinýho nezbylo. Mám k dispozici dva starší počítače s WinXP a WinVista a ani na jednom ten jejich Central nejde sputit a kupovat si kvůli jednomu s prominutím blbýmu pluginu, který zabírá okolo 1MB, novej počítač mi přijde ze strany Waves fakt jako vrchol a myslím, že tou jejich politikou odradí spoustu potenciálních zákazníků jako jsem třeba já. Takže poslední dotaz má někdo samostatně fungující vst plugin maxxbass.dll existuje to vůbec nebo hledám něco co ani není k dispozici ?

Fractal

Příspěvek od Fractal » 24 říj 2016 11:14

napiš wavesákům proč sis koupil jejich plugin a jak to máš rozchodit, určitě tě nenechají na holičkách

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 24 říj 2016 11:49

No kupovat novej komp kvuli plug inu je sice blbost, ale chapej vyvojare, ze pokud chteji dorucit moderni plug iny s modernima vlastnostma, tak nemuzou podporovat 10let stare systemy. Vetsina lidi v branzi cas od casu upgraduje, pokud to mysli seriozne. Mysi do ps2
portu uz dneska taky nikdo nestrka a kdyz chces novou profi zvukovku, tak taky potrebujes usb3 nebo thunderbolt. Takze nepodpora win xp, ktere nepodporuje uz ani sam vyrobce MS neni od veci. Win7 64bit uz mam na 10let starem PC pekne dlouho. Nebo musis sahnout po jinem plug inu, co ti bude fungovat. Myslim, ze waves te odkazou na PC pozadavky, kde se doctes to same... Je jasne, ze obetuji radsi nekolik pozustalych XPckaru nez silnou cilovku lidi s novym systemem. Radsi proto budou resit kompatibilitu s Win10 nez zpetnou s XP. Urcite to maj dobre zmapovane.

Odpovědět