Domaci Studio

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Domaci Studio

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 úno 2011 14:12

STi píše:Prosim Vas vedeli by ste mi poradit nejake velke zahranicne forum kde sa zaoberaju touto problematikou? Asi budem kupovat naslepo a potreboval by som sa este poradit, kedze tu sa asi nenajde niekto kto pocul a dokaze porovnat viacero z tychto konkretnych monitorov. diky
gearslutz, ale je tam hodne trollu. tady taky, ale imho zprostredkovanou zkusenost poridis lepsi tady.

STi

Příspěvek od STi » 02 úno 2011 17:23

Rad by som vypocul ale neviem kde, som pri londyne a hladal som na nete kde by to bolo mozne ist si len vypocut ale neuspesne. Verim tomu ze urcite sa tu take shopy nadju ale netusim kde. Zajtra sa pojdem este popytat tak uvidim ako dopadnem, ak neuspesne tak uz potom len naslepo.
FB | SC | T

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 02 úno 2011 17:45

v londyne musi byt kopa obchodov .. mozno pomoze niekto , kto tam posobil ..

Fractal

Příspěvek od Fractal » 02 úno 2011 17:49

Brooklyn / juanita juarez píše:
STi píše:Prosim Vas vedeli by ste mi poradit nejake velke zahranicne forum kde sa zaoberaju touto problematikou? Asi budem kupovat naslepo a potreboval by som sa este poradit, kedze tu sa asi nenajde niekto kto pocul a dokaze porovnat viacero z tychto konkretnych monitorov. diky
gearslutz, ale je tam hodne trollu. tady taky, ale imho zprostredkovanou zkusenost poridis lepsi tady.
jo no, na gearslutz radi srovnavaji cdcko kde ma skladba 16 stop s cdckem kde maji skladby 128 stop :) trollove, amateuri a nevypocitatelni varioti :?

STi

Příspěvek od STi » 02 úno 2011 18:11

Pytkin píše:v londyne musi byt kopa obchodov .. mozno pomoze niekto , kto tam posobil ..
ved prave, urcite ich tu musi byt dost, nieco som cez net nasiel kde by sa teoreticky mohlo dat popocuvat takze zajtra pojdem pozriet, a uvidim.

poznate tu na fore niekoho kto posobi v londyne? to by mohlo pomoct
FB | SC | T

rastika

Příspěvek od rastika » 02 úno 2011 18:24

Zdravim ta.
kontaktuj: Adam Crowe prijemny mlady chalan +44(0) 2072814478
email: adam@funky-junk.co.uk
www.proaudioeurope.com
bol som tam pred rokom a pol. maju tam posluchovu miestnost. vtedy som pocuval asi 6 druhov bedni. niekolko compresorov, skusal mikrofon atd..
dohodni si stretnutie a co si chces vypocut on to pripravi dopredu ak to samozrejme maju v sortimente.
vela stastia.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 02 úno 2011 18:33

no vidis to .. staci sa tu ozvat a hned mame riesenie na stole :)

STi

Příspěvek od STi » 02 úno 2011 18:35

este mam taku otazku, vsimol som si vsade rozne po nete ze vacsina ludi yamahy HS80M vychvaluje a s cisto negativnymi postrehmi ako tu som sa asi nikde nestretol, ani v roznych kvalitnejsich recenziach. dokonca ludia sa casto krat rozhodovali tiez medzi roznymi 8" a nakoniec po vypocuti zobrali yamahy. Ja som ich nepocul a preto ma dost prekvapuje tato kontroverznost, kedze jedine tu som sa docital ze yamahy su uplne nanic. Vo mne to hlavne vrta hlavne preto, ze tie yamahy mozem mat nove par za 420 €, pricom jedna VXT8 stoji 480 € takze je to dost dost rozdiel a keby tie yamahy mali byt napriklad trochu slabsie vo vyskach alebo stredoch tak by mi to az tak nevadilo kedze je trochu rozdiel v produkcii elektronickej hudby a dajme tomu akustickej, pre ktoru treba urcite presnejsi a detailnejsi monitoring ako pre nieco synteticke. dalsia vec, poznam par ludi ktori mixuju elektroniku na HS50M a vzdy mi to znelo dobre, nepocul som tamnikdy ziadne muchy, ze by nieco chybalo alebo bolo naviac, dokonca aj bass bol v poriadku.
FB | SC | T

STi

Příspěvek od STi » 02 úno 2011 18:40

rastika: parada, dakujem pekne :) len z tych cien je mi uplne jasne ze si tam nikdy nic nekupim, takze sa teda musim hrat na potencialneho zakaznika? lebo je mi to cekom blbe ak pre mna pripravi dopredu veci na vyskusanie a zabije s tym nejaky cas a nakoniec mu poviem ze aj tak u neho nic kupit nechcem.
FB | SC | T

rastika

Příspěvek od rastika » 02 úno 2011 18:54

nazdar. tak ja som tam tiez nesiel s tym ze tam nieco kupim a ani som nekupil. normalne sa opytaj ci by bolo mozne si prist vypocut toto a toto.
ze ta zaujima porovnanie tohto a tohto. voci mne boli ustretovy. bol som tam cca 1 a pol hodinu. kontaktuj hlavne toho Adama ak tam este pracuje.
on je povodom z Ukrainy ? ak si dobre pamatam. takze ma k nam Slovanom blizsie ako chladny Anglican :))

STi

Příspěvek od STi » 04 úno 2011 04:47

tak bol som dnes ale podarilo sa mi vypocut len par modelov a teraz mam taku dilemu, neviem sa rozhodnut medzi KRK VXT8 a ADAM A8X, zvuk oboch sa mi dost pacil ale bol rozdielny a neviem povedat s istotou ze A8X bol urcite ovela lepsi, to by som si musel naozaj odskusat doma aby som vedel posudit co by mi bolo lepsie a teraz sa neviem rozhodnut ci este priplatit za tie adamy alebo zobrat krk, lebo sa mi zda ze uz dost vymyslam a urcite viem ze aj tie krk by mi plne postacovali, oh ja neviem..
FB | SC | T

Odpovědět