dostupnost ALESIS a DBX?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Sputnik

dostupnost ALESIS a DBX?

Příspěvek od Sputnik » 13 pro 2011 07:37

Zdravím,nevíte někdo včem je problém s dodáním výrobků od ALESISE a DBX?Na kytary.cz mám již měsíc obědnaný kompresor od alesise a ekvalizér od dbx a jaksi je nejde pořád naskladnit.I můj kolega sháněl od alesise IO4 a také se nedá v čr sehnat.
Znamená to že oba výrobci zastavili výrobu? Zaráží mne proč v dnešní době je takový problém (pro dodavatele) sehnat a dodat zákazníkovi jakýkoli výrobek od výrobce. To vždycky čekají až naplní kontejner?
Proč tedy e-shop nabízí zboží které nedokáže dodat? Jen kvůli tomu aby měl aspoň co nabídnout?

hubert

Re: dostupnost ALESIS a DBX?

Příspěvek od hubert » 13 pro 2011 13:44

Nuz je to ako so vsetkymi porduktami ...Nie vzdy vsetko je skladom a nie vzdy vsetko vyrobca v tom ktorom case naozaj vyraba. Tyka sa to aj Alesisu. Ten ma pre CR a SR jedneho dovozcu....su veci ktore su bezne skladom a su veci na ktore sa caka a v pripade Alesisu tato situacia nie je len u nas, ale vsade v europe. Alesis odkedy krachol a bol kupeny spolu s AKAIom DJ firmou tak uz za vela nestoji..dost veci je tazsie dostupnych a ked sa to spoji s neschopnostou dovozcu tak je katastrofa hotova. Obchodnik naozja nie je ten, ktory by nechcel vyhoviet zakaznikovi, ale su proste produkty a vyrobcovia pri ktorych to proste ide dost tazko......ale snazime sa :D Na otazku eshopov si si odpovedal sam.....

delay

Re: dostupnost ALESIS a DBX?

Příspěvek od delay » 13 pro 2011 14:13

Zkus Thomanna, ten mívá naskladněno a do ČR vozí od Thomanna třeba CMI Plaza.

Odpovědět