Plugin na "vysielačkový hlas"

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
ReaktoplazmAR

Re: Plugin na "vysielačkový hlas"

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 11 dub 2010 13:01

kedysi som robil "vysielačkové" dialogy v cool edite, najprv som ten hlas prehnal cez EQ /preset Old Radio/ ktorý orezal frekvencie cca od 250 do 5k, potom krutý Hard Limiting, ešte nejaká distortion a pridávanie šumu, ale vobec to nebolo ono.. potom som si z tej povodnej stopy spravil dalšiu.. hrubo som ju orezal, nechal som frekvencie 500 - 1500 /v cooledite je nastroj Scientific Filter - ten je na to super/ a zmiešal som ju s tou prvou upravenou stopou s krátkym oneskorením... potom som zasa z tej povodnej stopy spravil dalšiu a tú som prehnal cez Noise Reduction s tým že miesto "remove" som dal "keep only noise" a redukoval som to de tej miery že už skoro vobec nebolo tomu rozumet.. ked som zmiešal tieto tri stopy tak už to bolo ovela lepšie.. ale nakoniec som spravil ešte jeden krok ktorý tomu konečne dodal "atmosferu kratkovlnneho prenosu" a to že som nahral na foták vietor /ako ked točíte video na horách a o mikrofon plieska vietor.. / aten vietor som potom zasa prehnal cez hard limiting a keep only noise ..
s tej už vysielačkovej stopy som ešte trochu vykrojil frekvencie toho vetra a potom som to zmiešal,, uala a bolo to.. ako telefonát z ponorky do ponorky, len ešte keby sa mi to podarilo nájst.. tak to sem dám..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 11 dub 2010 17:31

audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

dano

Příspěvek od dano » 11 dub 2010 20:46

super vdaka

Odpovědět