SIA - po technické stránce

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Fractal

Re: SIA - po technické stránce

Příspěvek od Fractal » 08 čer 2017 20:34

gambler klidni se a pamatuj pravidla fora, Markuc ma pravdu v tom že "jsou na youtube věci, který hrajou podstatně líp", to ostatní jsou jenom jeho názory a nikdo tě nenutí s nimi souhlasit

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 čer 2017 20:43

gambler, ty mas kolko rokov ? :shock:

Co dnesnu internetovu mladez vedie k tomu, aby vybuchovala a urazala hned pri prvom naznaku nesuhlasu na druhej strane ? Keby si sa takto spraval ku kamaratom, tak Ti ostanu iba ti uplne najblbsi a najdrzejsi... A doma by si od tatu dostal po usoch !

Live, and let live !!!!
Naposledy upravil(a) MDudas dne 08 čer 2017 20:55, celkem upraveno 2 x.

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 čer 2017 20:49

gambler píše:"Dobrej song funguje i u taboraku" :mrgreen: Sorry ale toto je tak krcmovy zvast ze az.. To by potom musel Bachov-Air fungovat pri taboraku s rozladenou gitarou minimalne rovnako dobre ako Knocking on heaven s door...
a/ kolkokrat si bol pri taboraku ?
b/ kolkokrat si bol pri taboraku s ludmi, co vedeli slusne hrat na nejaky akusticky nastroj ?
c/ kolkokrat si bol pri taboraku, kde ste vsetci nelezali ozrati v bezvedomi na zemi?
d/ kolkokrat si ladil gitaru ? (nemyslim nahrubo, ale presne... a Markuc nemyslel rozlepene padlo...)

Myslim, ze si domiesal tvoje dojmy a cudne zazitky s Markucovymi, ktore su zjavne uplne ine... :wink:
Knocking on Heaven´s Door pri taboraku totiz hraju len ti najvacsi gitaristi. :lol: 8)
Naposledy upravil(a) MDudas dne 08 čer 2017 20:58, celkem upraveno 1 x.

markuc
Vybavení

Příspěvek od markuc » 08 čer 2017 21:06

fractal

Ad 4) myslel jsem datovou kompresi, ale pokud ta vliv nemá, jak píšeš, je to pro mě o důvod víc si myslet, že to není zvukově bůhvíco.
Ostatně, jak jsem psal, je na Youtube spousta muziky, která hraje fakt líp ..

Co se týče toho zpěvu, myslel jsem, že je tam úmyslně nějakej filtr jako efekt. Pokud ne, pak ten hlas pro mě fakt hezkej není, nevím, co jsou pro tebe vyšší středy, mě tam vadí 1.2 - 1.5 kHz.

Takže to asi slyšíme podobně ..

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 » 08 čer 2017 21:10

gambler: dobrá hudba FUNGOVALA kdysi u táboráku, máš pravdu. Lady in black od Uriah Heep jsem u táboráku slyšel, když mi bylo 14 a totálně mě dostala. Zkus u táboráku zaskučet "Umbrella" od Rihanny a budeš za totálního kokota :-) Ale máš pravdu, bavíme se tu o dobré hudbě ;-)

Fractal

Příspěvek od Fractal » 08 čer 2017 21:10

gambler píše: v tomto vlakne ani nikto netvrdil ze je to najlepsie znejuca pesnicka na youtube
a to te jak napadlo? mozna mame jazykovy problem, nikomu nenadavej, je to fakt nutne?

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 » 08 čer 2017 21:14

Fractal: Chandelier jistě souhlasím i video je super. Díky za Tvůj příspěvek. Je vidět že o tom asi něco víš.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 08 čer 2017 21:16

markuc píše: myslel jsem datovou kompresi, ale pokud ta vliv nemá
tak já nemůžu vědět v jakém bitrate to posloucháš, samozrejme to vliv má, ale pro ucely tohoto tematu a tehle diskuze ne, podud se teda budeme bavit o technickem zpracovani té Sia písničky a ne o pálení mp3jek kolem táboráku (ja si pustil pro jistotu samozrejme vsecky tri verze tehle pisnicky v nejlepsi kvalite co jsem aktualne mel k dispozici)

Fractal

Příspěvek od Fractal » 08 čer 2017 21:17

Greyhound90 píše:Fractal: Chandelier jistě souhlasím i video je super. Díky za Tvůj příspěvek. Je vidět že o tom asi něco víš.
popravdě moc toho nevím, já s ní nespím... ale tak jsem rád, že sis to přečetl

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 » 08 čer 2017 21:21

Oxygen: od toho jsem asi měl začít: takovou muziku tady totiž nikdo dělat neumí. A od toho se to celé odvíjí. Když perfektně zmástruješ Katapulty, budou to pořád Katapulti :-)

gambler

Příspěvek od gambler » 08 čer 2017 21:41

Fractal-sorry kaslem nan..

MDudas-svoje dojmy si tu vylievas akurat ty..Spieval som 5 rokov v kapele a hral na gitare..Keby som nemal fobiu z podia tak to robim doteraz,zdupkal som v momente ako sa nasiel sponzor a zacali sme nahravat album..
Greyhound-Ja neviem co je dobra hudba,cisto subjektivna zalezitost..

markuc
Vybavení

Příspěvek od markuc » 08 čer 2017 21:44

Fractal píše:
markuc píše: myslel jsem datovou kompresi, ale pokud ta vliv nemá
tak já nemůžu vědět v jakém bitrate to posloucháš, samozrejme to vliv má, ale pro ucely tohoto tematu a tehle diskuze ne, podud se teda budeme bavit o technickem zpracovani té Sia písničky a ne o pálení mp3jek kolem táboráku (ja si pustil pro jistotu samozrejme vsecky tri verze tehle pisnicky v nejlepsi kvalite co jsem aktualne mel k dispozici)
Jednoduché - poslouchám to, co jsem dal zakladatel tohoto vlákna a snažím se říct, že mi to dokonalé nepřipadá, to je všechno ..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 08 čer 2017 21:52

tak já teď nevim, promazávat se mi to nechce, protože to pak bude maglajz, smazat uplně je zas trochu nefér vůči autorovi vlákna, no, asi bych to nechal jak to je a Gamblerovi doporučuju, aby už se uklidnil a šel radši někam na pivko a nepouštěl se už do žádných osobních invektiv? Šlo by to takhle?

Fractal

Příspěvek od Fractal » 08 čer 2017 22:04

Amorph píše: smazat uplně je zas trochu nefér
to bys mě na*ral :lol:

TAP

Příspěvek od TAP » 08 čer 2017 22:09

znám harmonikáře, který i z Rihanny udělá u táboráku záležitost.

Odpovědět