Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 říj 2007 21:15

biscuit: navazoval na to track Ian Brown - Fear (UNKLE Remix) a podle me to k sobe docela paslo a ta atmosfera se zajimave posunula od dojemna po tanecni dojemno :) Nicmene ja jsem hovno DJ, ty tomu asi rozumis stokrat vic, ale myslenka je snad jasna... celkem se mi libi jak to dela John B, neco takovyho mi u nas chybi... no ale lidem to staci, zda se...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 30 říj 2007 21:45

cyrile ja proti tomu fakt ve svy podstate nic nemam. dokonce si takovy odvahy cenim, protoze bych ji v sobe asi jen tezko hledal - samozrejme zalezi kde, pro koho.. ale jak rikam, musel bych bejt uplne presvedcenej, ze to ma vyznam a taky vedet, ze lidem kteri si prisli zatancovat nekazim vecer a to i treba proto, ze nejsou dost vyspeli na to, aby to prijali/pochopili. hrani by melo bejt hlavne pro lidi a je to o kompromisech. ten co stoji za pultem by mel bejt hudebne vyspelejsi, nez ti co ho poslouchaj - on to ale nesmi davat najevo a musi se snazit najit spolecnou rec - tahle nejak to cejtim ja.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 říj 2007 21:51

biscuit: rozumim a vlastne asi souhlasim... mozna ale aspon trochu obcas lidi nekam zkusit popostrcit, pootevrit dvirka nekam jinam... kazit vecer ale asi vazne neni uloha dje (neni-li zrovna aphex twin), navic asi do toho dost kecaj majitele klubu... a do toho ja vubec nevidim
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

wire

Příspěvek od wire » 30 říj 2007 21:59

biscuit píše:cyrile ja proti tomu fakt ve svy podstate nic nemam. dokonce si takovy odvahy cenim, protoze bych ji v sobe asi jen tezko hledal - samozrejme zalezi kde, pro koho.. ale jak rikam, musel bych bejt uplne presvedcenej, ze to ma vyznam a taky vedet, ze lidem kteri si prisli zatancovat nekazim vecer a to i treba proto, ze nejsou dost vyspeli na to, aby to prijali/pochopili. hrani by melo bejt hlavne pro lidi a je to o kompromisech. ten co stoji za pultem by mel bejt hudebne vyspelejsi, nez ti co ho poslouchaj - on to ale nesmi davat najevo a musi se snazit najit spolecnou rec - tahle nejak to cejtim ja.
pod to se klidne jako DJ podepisu! nemam sice ani zdaleka tolik zkusenosti ale presne takhle bych chtel aby moje hrani vypadalo :)

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 30 říj 2007 22:07

nejni to vše tak jednoduché jak se zdá ::: scéna neupadá ::: stagnuje popřípadě hnije ::: minimal je fajn ::: fajn je jakákoli hudba která má duši a tu jí musí dát člověk kterej jí hraje (i DJ) pokud ne stojí to za hovno a je jedno jestli ten člověk míchá na 10 gramců najednou a je jedno i co na ně míchá :::

je to o lidech a to jak o těch tam nahoře u těch divnej věcí co se točej popř blikaj a stejnou měrou je to i o těch lidech dole co se taky divně točej a občas i blikaj rozdíl je mezi nima jen jeden ::: jedny se nechavaj bavit druhy bavěj ostatní :::

heh koukám co sem napsal :: úlet:: ale moc mě nenadávejte

celý je to IMHO :arrow:

biscuit

Příspěvek od biscuit » 30 říj 2007 22:11

hondzykk: hezky :-) ja myslim ze tolerance a snaha o pochopeni druhyho je zaklad, nekdy to nejde, ale vetsinou se o to lidi ani moc nepokousi...

holodroid: nevim jestli to ma nejakej vyznam, dyt jsem tam napsal nekolik lidi, kteri me oslovuji minimalem.. naprimo takhle treba https://www.beatport.com/en-US/html/con ... 09/efdemin

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 30 říj 2007 22:15

peteness píše:
wire píše:..., ale clovek musi podle me dost znat ten odkaz toho co tu bylo predtim... :)
To je presne ono. Znat vyvoj moderni muziky jako takove a hodne do minulosti. V tomhle ma hodne DJs zuzeny zorny uhel. Proste napodobuji podobne zamerene DJe a neuvedomuji si, ze dopredu to muze posunout jedine nekdo, kdo umi z historie vyzobnout neco zajimaveho a v pravy cas to napasovat do modniho stylu. Jenze o tech starsich vecech musi neco vedet. A hlavne se neuzavirat.
No jo! Blbost lidska zase vsechno zkazi! Ale vite co prijde! Prijde nurave a co udelaji cesi? Nejdriv nic a pak se zopici :) se 4 letym spozdenim :-)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 30 říj 2007 22:19

biscuit píše:cyrile ja proti tomu fakt ve svy podstate nic nemam. dokonce si takovy odvahy cenim, protoze bych ji v sobe asi jen tezko hledal - samozrejme zalezi kde, pro koho.. ale jak rikam, musel bych bejt uplne presvedcenej, ze to ma vyznam a taky vedet, ze lidem kteri si prisli zatancovat nekazim vecer a to i treba proto, ze nejsou dost vyspeli na to, aby to prijali/pochopili. hrani by melo bejt hlavne pro lidi a je to o kompromisech. ten co stoji za pultem by mel bejt hudebne vyspelejsi, nez ti co ho poslouchaj - on to ale nesmi davat najevo a musi se snazit najit spolecnou rec - tahle nejak to cejtim ja.
Zadnou aroganci, free thinking rulezz! Lidi najdem spolecnou rec !

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 30 říj 2007 22:22

hondzykk píše:nejni to vše tak jednoduché jak se zdá ::: scéna neupadá ::: stagnuje popřípadě hnije ::: minimal je fajn ::: fajn je jakákoli hudba která má duši a tu jí musí dát člověk kterej jí hraje (i DJ) pokud ne stojí to za hovno a je jedno jestli ten člověk míchá na 10 gramců najednou a je jedno i co na ně míchá :::

je to o lidech a to jak o těch tam nahoře u těch divnej věcí co se točej popř blikaj a stejnou měrou je to i o těch lidech dole co se taky divně točej a občas i blikaj rozdíl je mezi nima jen jeden ::: jedny se nechavaj bavit druhy bavěj ostatní :::

Yo nigga elektronicka hudba ve svem el. neegoistickem chladu dava spoustu prostoru ke kreativite ;)
Hondzykk rulezz

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 30 říj 2007 22:36

Acid Punk píše:
hondzykk píše:nejni to vše tak jednoduché jak se zdá ::: scéna neupadá ::: stagnuje popřípadě hnije ::: minimal je fajn ::: fajn je jakákoli hudba která má duši a tu jí musí dát člověk kterej jí hraje (i DJ) pokud ne stojí to za hovno a je jedno jestli ten člověk míchá na 10 gramců najednou a je jedno i co na ně míchá :::

Yo nigga elektronicka hudba ve svem el. neegoistickem chladu dava spoustu prostoru ke kreativite ;)
Hondzykk rulezz
kua ja nepochopil jak to myslíš :roll:

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 30 říj 2007 22:44

hondzykk píše:
Acid Punk píše:

Hondzykk rulezz
kua ja nepochopil jak to myslíš :roll:
Hudba je nosic ;)

holodroid

Příspěvek od holodroid » 31 říj 2007 00:15

biscuit píše:hondzykk: hezky :-) ja myslim ze tolerance a snaha o pochopeni druhyho je zaklad, nekdy to nejde, ale vetsinou se o to lidi ani moc nepokousi...

holodroid: nevim jestli to ma nejakej vyznam, dyt jsem tam napsal nekolik lidi, kteri me oslovuji minimalem.. naprimo takhle treba https://www.beatport.com/en-US/html/con ... 09/efdemin
tak jsem to poctivě vyposlechl a musím říct že fakt jako ne příjde mi to strašně jednoduchý (odtud možná ten název že :) ) vážně až primitivní takovej trek se dá udělat v klidu během 2 hodin občas tam jsou nějáký světlejší chvilky ale to je tak asi vše příjde mi to takové bez hudebního nápadu a když už mám takový trek tak od něj očekávám že bude aspoň na parket jako drtička kostí ale ono to není ani jedno na tole bych si poklepával tak nohou a to v sedě v chilloutu a to ještě k tomu jen u některých záležitostí ...no ale hold každý máme jiné ucho na co by to pak bylo kdyby každý sjížděl to samé...

aum generator

Příspěvek od aum generator » 31 říj 2007 00:38

" Jaky bude vyvoj elektronicke muziky?......ted vladne elektro a drumbass. " - to sa potom nepytaj ze aky bude vyvoj (ten bol uz pred 10 rokmi dost inde ako drumnbass) ale ze co bude v mode (zatial co sa niekde pomimo bude diat (a deje sa) naozajstny vyvoj.. z ktoreho sa nieco stane casom aj modou. aquasky minimal drumnbass :))) to tu bolo pred 10 rokmi. (a uz pred 10 rokmi robili autechre veci (napr LP5) ktore boli vyvojovo od aquasky daleko asi ako kvantova fyzika od newtona.)...
jihad on riaa & soza.

holodroid

Příspěvek od holodroid » 31 říj 2007 00:42

Acid Punk píše: Prijde nurave a co udelaji cesi? Nejdriv nic a pak se zopici :) se 4 letym spozdenim :-)
tak esi anstane tahle era tak to teda jako potěš p***l :) je to naprosto v jiné dimenzi :)

http://www.youtube.com/watch?v=Do7Ev-sx7mM
http://www.youtube.com/watch?v=mbwyxOeW96U
http://www.youtube.com/watch?v=aim_6z_wnOw (tohle je extrémní šílenost)

nevím jak moc to s tím nu ravem ná společnýho...

acid punku nahoď sem to video s těma maníkamco s blikajícíma oblečkama co hráli na tu kytaru to bylo zajímyvý....

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 31 říj 2007 01:17

Odpovědět