Waves plugin zdarma

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Waves plugin zdarma

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 lis 2012 13:01

James L. píše:No tak řekl jsem si, že zkusím překousnout tu jejich registraci a obstrukce ten plugin vůbec aspoň stáhnout.

Fakt je ten, že přesně proto tenhle plugin nevyzkouším...

Když to tak tady čtu, tak v zásadě teda stačí použít obyčejnej kompressor v Cubase, kterej má knob na přepínání mezi RMS a Peak? :roll:
to prave ne... potreboval bys kompresor, kde si muzes trochu vic libovolne kreslit krivku komprese, tak, aby byla 'nafoukla' pod thresholdem, a nad nim uz linearne 1:1 (to umi spousta kompresoru, ale ten cubasovskej ne). ale jinak mas pravdu, neni to samozrejme nejakej bezprecedentni zazrak techniky, jenom dalsi z blbuvzornejch pluginu, ktery mam ale docela rad, protoze se to nemusi moc stelovat. predpokladam, ze v tom bude asi jeste nejakej limiting nebo saturace navic. takovejch pluginu bude i zadarmo urcite hodne.

sice je ten obrazek uplne odjinud a tyka se snad anatomie ucha ci co, ale ta krivka odpovida :] (via google images.) napravo je videt krivka "low level" komprese. teda ne ze by to byla nejaka zasadni informace.

Obrázek

James L.

Příspěvek od James L. » 28 lis 2012 14:16

haralambos: Možná je problém ve mě, ale první věc, která mi hodně vadí je, že musím povinně uvádět svoje údaje o bydlišti i telefon. To jsem samozřejmě vyplnil, ale né pravdivě. Další věc co mi vadí je to, že i přesto, že jsem zadal serial number musím plugin ještě aktivovat. Proč bych to měl dělat, když jsem dostal klíč, který by se vázal na email? Proč se musí plugin, který je zdarma někde aktivovat a vázat k přístroji?

Brooklyn: Díky za info, představil jsem si to dobře. Znáš Sausage Fattener?

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 28 lis 2012 16:12

Protože to prostě maj podle téhle politiky. Když to nepřekousneš, tak to neřeš; něco jede přes eLCC, něco přes iLOK, dříve Waves dělali challenge-response (tohle teď mi mj. přijde hodně podobné, ale lepšatější) - prostě One Knob je součást jejich plug-in balíku (viz instalátor), tak to ponechali ve stejném mechanismu licencování - akurát tu licenci dostaneš zdarma.

Já už mám hotovo - nějak si to prostě nesedlo s naším PROXY a FW v práci, doma během pár vteřin stáhnutá licence na USB disk jako fík a paráda.

P.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 lis 2012 16:45

James L. píše:haralambos: Možná je problém ve mě, ale první věc, která mi hodně vadí je, že musím povinně uvádět svoje údaje o bydlišti i telefon. To jsem samozřejmě vyplnil, ale né pravdivě. Další věc co mi vadí je to, že i přesto, že jsem zadal serial number musím plugin ještě aktivovat. Proč bych to měl dělat, když jsem dostal klíč, který by se vázal na email? Proč se musí plugin, který je zdarma někde aktivovat a vázat k přístroji?

Brooklyn: Díky za info, představil jsem si to dobře. Znáš Sausage Fattener?
znam, libi se mi ten animovanej parek.

Odpovědět