Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
hombrefeo

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od hombrefeo »

biscuit píše:kdybych mel penize na mercedes, koupim si lexus.
:D podpis!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ivo ak riesis velkost - ako priestrannost kufra tak priestor vpredu aj v zadu - vyskusaj si Superb Kombi.. zena to ma ako sluzobne auto.. a fakt keby som nbol posadnuty SUV-ckami tak o rodinnom aute o nicom inom ani neuvazujem.. tolko miesta a phodlia som nikdy v ziadnom inom aute nezazil... ako hrba ludi ohrnie nos, ze skodovka, hlavne taki co v tom nesedeli.. ale fakt superb kombi je obrovska priestranna lod, ultimatne rodinne auto...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

To je sice možné, ale má to zvuk jak traktor a sílu jak škodovka :) Já jsem měl všechny škodovky od 100 po Octavii a zařekl jsem se že škodovku už nikdy v životě .... takový génius průměrnosti ... ale je pravda že jsem na to před pár dny koukal jako na alternativu .. četl nějaké recenze ... je to asi fajn ... ale nechce se mi downgradovat :)

Tady je jedna z recenzí: http://auto.pravda.sk/testy/clanok/2892 ... nezmenila/

Já jsem v tom jel, je to ok ... uspokojí, ale nenadchne ...

peteness

Příspěvek od peteness »

Mne ve statech dali v pujcovne Dollar tohle, prestoze byl dopredu objednany segment Clio/Corsa/Fiesta :) Cena zustala stejna. Neni to ale zrovna pohodlne auto. Ma to ale dobry odpich (i s tim automatem). Jsem se jednou takhle rozjel na krizovatce na zelenou a vedle v pruhu byl chlapek s Mustangem a myslel, ze si chci dat zavody. Tak to rozkouril a pak se zklamane ohlizel, proc na to nedupnu :)
Obrázek
Naposledy upravil(a) peteness dne 08 čer 2014 22:10, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy : mne pride superb nepouzitelny ako rodinne auto .. ked to porovnam s tym grandom co som si kupil .. to je absolutne inde ..

biscuit

Příspěvek od biscuit »

tak ale superb je treba brat hlavne s tim sestivalcem, to je aspon trochu auto... i kdyz ja nevim, to jsou takovy divnoauta konzumni stejne, to cloveka s dusi bohema nemuze nadchnout prece... zijeme jen jednou :-)
ivo kup si to volvo a neblbni ;-)
Naposledy upravil(a) biscuit dne 08 čer 2014 22:15, celkem upraveno 1 x.

peteness

Příspěvek od peteness »

Superb je dobry leda pro Zemana

peteness

Příspěvek od peteness »

Tatru 613 si kup, tam mas pekny kufr :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

pro zemana a policii cr na dalnicich ;-)

peteness

Příspěvek od peteness »

policie ma Passaty ... jedine Zeman, posledni moznost

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

biscuit píše:to cloveka s dusi bohema nemuze nadchnout prece... zijeme jen jednou :-)
ivo kup si to volvo a neblbni ;-)
Vidím to tak ... ale ten mercedes není o nic horší, v některých ohledech lepší (sofistikovanost, pohodlí, technika, síla, prostor - ale zase člověk sedí níž, Volvo zvládne i lehčí terén atd) ... ale ten co byl k mání (dokonce v liberci) za super cenu, je už pryč. Lexus jsou malé auta :) BTW Volvo je pětiválec :wink: A Mercedes co je ještě za rozumnou cenu čtyřválec ...

Samozřejmě mi nejde o prostor za každou cenu - to si potom můžu koupit rovnou Peugot Boxer :D Superb opravdu nee :) Přiznávám že jsou věci, které si člověk pořizuje zčásti i pro radost a potěšení, nejen z potřeby mít jakýkoliv žebřiňák :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

peteness píše:policie ma Passaty ... jedine Zeman, posledni moznost
jsi tezce opozdenej
http://www.autoweb.cz/dalnicni-policie- ... b-3-6-fsi/

ivo: ja mam od lidi od aut na mercedesy spatne reference a navic osobne a tim padem subjektivne mi ta znacka prijde strasne nabubrela. tim nechci rict, ze amg modely me neberou ;-) to ale neni pripad e-klasse ;-)
http://www.autoweb.cz/dlouhodoby-test-m ... ly-na-sto/
blby je, ze chces 4x4

peteness

Příspěvek od peteness »

:D
btw Mercedesa nebrat! hnije to
Pote, co tu litaly za znacky (a kdybych nevedel co s prachama), nevim proc si nekoupis Audi

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Mercedes je taky 4x4 (4matic)

Audi - má menší kufr než V70/XC70 .... Ono ale - jedna věc je objem kufru v litrech a druhá věc co a jak se do něj vejde .. Předtím jsem měl Opel Omega kombi, tam je objem kufru číselně ještě vyšší než u toho Volva, no ale když jsem pořídil to Volvo, tak jsem zjistil že se mi tam vejde víc nástrojů a snadněji než v tom Opelu. To Volvo má ideální kufr pro mě v tom, že se tam krásně vejdou ty dlouhé krabice s monochordy, violy, citery, bubny atd. atd (samozřejmě mluvím o kufru se sklopenými zadními sedadly a bez roletky :) Je to osvědčené (a XC70 je úplně totéž co V70) Ty kvádrovité tvary kufru pomáhají ... (a když je nejhůř, můžu vždycky na střechu hodit 500l Thule box :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

audi jedine rs4 avant - a jsme zase u toho :-D
Naposledy upravil(a) biscuit dne 08 čer 2014 23:14, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět