Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Ivo »

Já jsem myslel že srovnatelné s tím Volvem je třeba Q7 ...

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

imho porovnatelne s tym volvom je A6 allroad, aj ked to už je asi trošku iné vozenie, ale aj cena a zrejme aj spotreba nakolko quattro je permanentný náhon na 4 kola

biscuit

Příspěvek od biscuit »

promin ivo, nechal jsem se unest. rs4 a 6 jsou jedina audi, ktera me berou. takovej kombajn co jezdi jak tryskac.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

svagor mal avanta a je tam vyrazne menej miesta na sedenie (vpredu aj v zadu) aj mensi kufor nez superb kombi :-))

inak audiny su vobec divne v tom ake maju prekvapivo male kufre.. este aj Q7 (co bol kedysi moj sen) ma na to aky to je autobus maly kufor..

ivo.. a teraz vlastne rozmyslam.. bol si sa uz niekedy previes v X5 ?? to treba zazit !! :mrgreen:

ReaktoplazmAR

ja mam a6 avant quattro a v tom kufri možem bývat.. ale je pravda že tieto nové modely už majú ten kufor o dost zrezaný, ale o to krajšie to je..
imho superb je taký paskvil, neviem tomu vobec dojst na chut

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Já se ted koukám na cenově srovnatelné Audi Q7 (myslím skladové vozy na výprodej) a mám pocit že to má ještě podstatně větší kufr než to Volvo ... nemluvě o tom že je to silnější ... a spotřeba podobná

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ivo ale videl si ten kufor nazivo ? viezol si sa v tom ? ja ano jedno aj druhe.. odvtedy uz po Q7 netuzim :-))

ReaktoplazmAR

Ivo všetky tieto autá čo spomínaš sú fajn, najlepšie ked sa na nich pojdeš poriadne povozit a to ti dá viac než všetko čo si o nich prečítaš..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ne, neviděl, ani nevezl ... upřímně řečeno v Audi jsem snad nikdy neseděl :) Volvo mám 5 let vyzkoušené a je to zdaleka nejlepší auto co jsem kdy měl po všech stránkách (včetně kufru, spolehlivosti atd.) a mám pro něj jen chválu, s tím že to nové je zase o několik tříd výš (230 k vs 185 k, všechny ty neuvěřitelné vychytávky atd.), takže ... se zase asi pomalu vracím k původní myšlence ..

Ono to je tak, že nový majitel si přijde pro mé auto už 26. hned jak se vrátíme z Ameriky (kupuje to za super cenu, byl si už vyzkoušet), čili musím mít nové auto ten den :) (o dva dny později jedu na kurz na Slovensko). To Volvo XC70 mám už rezervované, jenom jsem si ted najednou začal pohrávat s myšlenkami ještě :) Je pravda že Mercedes je takový obecně trochu nabubřelý ...
Volvo znám důvěrně, jsem spokojen, v XC70 jsem se už vezl, je to to samé jako V70 , jenom vyšší ... takže přirozeně bych asi neměl váhat :) No ale je to jako s bednama a mikrofony, pořád spekulujeme a zkoušíme :)

Já mám svůj víceméně daný set nástrojů (je jich hodně a některé jsou obrovské), které s sebou beru na koncerty a semináře, které se do Volva tak nějak pěkně vejdou (mám na to už i svůj zaběhnutý postup jak je tam dávat) a je to tak pěkně zaplněné. Tak bych nerad zažil že kufr bude sice číselně větší, ale nevejde se to tam :) Nebo vrabeček v hrsti a holoubek ...

(připravujeme se na zítřejší 700km drive do Yellowstone, tak tady v klidu plácám :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jeste me napada, co treba civic tourer nebo accord tourer?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

To už je trochu nižší level ... Aby se to nepletlo, ted mi poslali super cenovou nabídku na ten Mercedes E250 4matic kombi předváděcí vůz :) Specifikace pošlou zítra ... Takže se chystá Buridanův osel ...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

accord nizsi level? mel by ses projet... at ma ten osel vic tvari.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Proti výše zmíněným hodně malý kufr ...

ReaktoplazmAR

ja myslím že ked si v tom mercedesi posedíš tak už sa ti do volva moc nebude chcet :) len si na nom dobre očihni výšku podvozku a rázvor aby si nedral brucho tam kde si bol s volvom bežne zvyknutý..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ReaktorplazmAR píše:ja myslím že ked si v tom mercedesi posedíš tak už sa ti do volva moc nebude chcet
reaktor: to nieje tak iste.. ja by som medved nechcel ani zadarmo :-))) napriklad mne pripadaju mercedesy vyslovene hnusne auta ako z vonka tak z vnutra :-)

Odpovědět