Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Pytkin »

ani zadarmo ? silne slova :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

no dobre, tak zadarmo hej - hned by som ho predal a kupil si bmw :-D

peteness

Příspěvek od peteness »

No ale zase meďáky jsou pohodlné, takové kočáry pro pana ředitele, interier, sedačky - takový luxusní pocit. VW zase nabízí pocit solidnosti. Už jenom když držíš volant, cítíš, že to auto je pevné, nikde se nic nedeformuje, nedrnčí.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

dendy ty tak kecas...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
peteness píše:VW zase nabízí pocit solidnosti. Už jenom když držíš volant, cítíš, že to auto je pevné, nikde se nic nedeformuje, nedrnčí.
sorry ze zas rejpu, ale takovej pocit nabizela i nase volha kdysi...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ted mám fakt velké dilema :) A musím to na dálku vyřešit za pár dnů ... Z pragmatického hlediska je asi lepší ten Mercedes (lépe to jede, neuvěřitelné vnitřní vychytávky, větší kufr, super cenová nabídka), ale trošku mě od toho odrazuje ten luxusní “gadžovský” vzhled :) Kdybych třeba přijel tady na farmu pro mrkev mercedesem :)

Volvo je pěkné , sympatické, je vyšší … a tak nějak přirozenější ..

Musím se ale do za pár dní rozhodnout :)

Z užitkového hlediska by asi byl Mercedes lepší. Ale pořád mám pocit že se to ke mně nějak moc nehodí :) (a co by tomu řekli sousedi na ulici a tak :) A možná je blbost takhle uvažovat ...

Obrázek

vs

Obrázek

biscuit

Příspěvek od biscuit »

videl jsi slavnosti snezenek? naloz kozu a on ten vnejsi pocit zkrehne... kasli na predsudky.
ja bych se jen bal s nima pak jednat, kdyz se neco nedejbuh vys**e. znam cloveka, co si s nima uzil svy a jednani, ktery mi popisoval ze strany zastoupeni a i pozdeji z nemecky strany bylo dost ubohy. jednalo se o tezkou korozi na vitu, abych byl konkretni.

ale treba je krize naucila si vazit "obycejnyho" zakaznika

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ivo: uplne sa vykasli na vsetkych ludi od susedov po tych na farme - auto si kupujes ty, jazdit v nom budes ty a nie oni a co si povedia je uplne jedno.. hlavne zavistlivy ludia si o tebe povedia zle tak ci tak, takze to je uplne fuk.. v prvom, druhom aj tretom rade musis byt spokojny ty..

biscuit: fakt nekecam.. mercedes bol vzdy stelesnenim toho co sa mi na autach nepaci.. plati to pre vsetky fotky co si hodil, no nepomozem si :-) uplny vrchol su tie hodinky rucickove pri vetrani na poslednej, to je neuveritelne nevkus, nieco take vie fakt vytocit len mercedes :-D :-D
Naposledy upravil(a) dendy dne 11 čer 2014 07:41, celkem upraveno 1 x.

peteness

Příspěvek od peteness »

Vcera jsme se o tomhle bavili s pritelkyni. Jeji bracha ma Passat CC, strasne to chvali, a jak prisla rec na Volvo, tak ze pry je to "znacka pro duchodce" :)
Ale kamos ma XC90, jeli jsme s tim nedavno do Polska. Prekvapilo me jak je to dobre odhlucnene. Uz jenom ty velke kola jsem cekal, ze budou delat hluk, ale byla to pohoda.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

peteness píše:Jeji bracha ma Passat CC, strasne to chvali, a jak prisla rec na Volvo, tak ze pry je to "znacka pro duchodce

jo to su take tie klasicke iracionalne predsudky.. v konecnom dosledku je to len o subjektivnych preferenciach... ako ono to je sranda, ja by som napriklad iracionalne nechcel nic od sikmookych (to je fuk ci japonec, korejec) alebo francuzov, proste nemec je nemec - ale na druhej strane si uvedomujem ze to je z casti iracionalne :)))

VW je imho solidne auto, zaroven tak prijemne konzervativne, nic zbytocne preexponovaneho ... ja ho vnimam ako taky kompromis ked niekto nechce skodovku ale zase premiove znacky uz su mimo rozpocet .. presne tam niekde (medzi skodovkou a znackami ako bmw, audi, mercedes) ja vnimam VW ..

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

mercedesy maj tu nevyhodu, ze jakmile zestarnou o jednu generaci, je to auto od kolotocu
K ivovi se rozhodne vic hodi Volvo, ten dizajn bude v pohode treba 5-10 let

Pro me je mit mercedes stejny, jako mit nosit hadry Armani DG, nosit krokodyli spicaty boty, mit zlaty hodinky a retezy... Vypadal bych jak blbec..:-) Ale samozrejme jsou lidi, ke kterym se to hodi

Jinak CC povazuju za jedno z nejhezcich aut na trhu. Jak prvni tak druha generace...Takovej apple mezi autama.:)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Asi tak :) I když jsou nějaké ryze pragmatické důvody proč by Mercedes mohl být preferován (ale zase jiné důvody mluví pro Volvo - např. jablonecká zima apod.), tak prostě se nějak nedokážu upřímně a přirozeně ztotožnit s tím honosným luxusním korábem generálního ředitele :) a tou trčící stříbrnou hvězdou na kapotě ... Ušetřil bych, asi by to bylo luxusnější a pohodlnější svezení, ale je to jako s tím zlatým řetězem a značkovým oblečením z butiku na Pařížské ... něco co je mi blízké a přirozené asi jako psovi boty ... :wink:
Ještě dnes jsem si s tou myšlenkou docela vážně pohrával (a poslal prodejci doplnující otázky), ale ted vidím že to asi opravdu není pro mě ... přece jen je to věc denní potřeby na dalších pár let ....

Tenhle obrázek je dost výstižný :) http://cars.findthebest.com/compare/480 ... o-XC70-3-2

Ale pořád ještě nějak uvažuju :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy píše:jo to su take tie klasicke iracionalne predsudky.. v konecnom dosledku je to len o subjektivnych preferenciach... ako ono to je sranda, ja by som napriklad iracionalne nechcel nic od sikmookych (to je fuk ci japonec, korejec) alebo francuzov, proste nemec je nemec - ale na druhej strane si uvedomujem ze to je z casti iracionalne :)))
ja mam toto presne naopak .. sikmooky mi nevadi .. ale na VW group mam iracionalnu averziu a nechcel by som nic od nich ani zadarmo :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo ; a nebolo by pre teba lepsie XC90 ?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Kamarád má Passata, koupil ho před pár lety za hodně peněz (přes milion). Každou chvíli se mu něco kazí (už měl i náhradní auto) a zní to uvnitř jak traktor :) Nelíbí se mi to moc ...

Pytkin: má menší kufr :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo ; predstav si .. to je zaujimave .. XC90 sa mi velmi paci .. v tom by som si vedel vozit zadok ..

Odpovědět