Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
W.Cable

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od W.Cable »

peteness píše:Dobry system ma pripraveny BMW. Kamery + GPS + laser + ultrazvuk. Umí to předjíždět, rozeznává nejen značky ale i elektronické tabule.
http://www.autoforum.cz/technika/bmw-co ... podle-bmw/
jj... masakr

skvelej system vyviji i Mercedes

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Vrabeček v hrsti vs holoubek na střeše aneb někteří vyvíjejí, jiní už mají aspoň něco v praxi hotovo :wink:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo to co popisujes ma mercedes aj bmw urcite tiez ..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

ktorá značka to dnes nemá ?

W.Cable

Příspěvek od W.Cable »

Jak pisou kluci. Kdyz ty technologie ale zkusime porovnat, tak Volvo vyhodnocuje priblizne 50x za minutu, ten Mercedes 10x za vterinu.
Jinak Volvo vyrabi skvely auta, ale ceho si na nich cenim, je uplne neco jinyho.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Mercedes vyvíjí (viz video), Volvo to už 3 roky provozuje v praxi. Co bude mít Volvo až Mercedes dovyvíjí se uvidí :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo : mercedes vyvyja uplne nieco ine ako mas ty v aute .. to co ty mas v aute ma mercedes tiez uz davno ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Docela by mě to zajímalo , jestli jiné značky mají v provozu něco podobného jako Volvo City Safety. To bylo uvedeno už v roce 2008 viz:

http://www.auto.cz/volvo-city-safety-si ... -sebe-8162

W.Cable: Volvo vyhodnocuje 50x za vteřinu, ne za minutu :wink: (viz i článek výše)

Adaptivní tempomat to má samozřejmě BMW i Mercedes, ale to je něco jiného

W.Cable

Příspěvek od W.Cable »

jjj... diky za opravu. Ja uz leta ziju v tom, ze to maji pomaly. Oni tomu ani moc nepridali ty jejich nepovedeny testy.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

No já jsem doma udělal naprosto povedený test (ne) náraz do krabice (mám i video :) + vím že to na cestě funguje spolehlivě ... všechno se vyvíjí

Tady je to naše předvčerejší video (nahrávané jen na mobil :) Chtěl jsem tam původně postavit synka, ale ten preferoval že to bude raději jen nahrávat :D (i když myslím že výsledek by byl stejný ...)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

synovrah. ivo zacinas blbnout. sverit zivot potomka do rukou technologii je prvni stupen. aspon ze ten kluk ma rozum a pud sebezachovy :-D

btw. to je technologie docela na hovno, kdyz ujizdis pred bandou pronasledovatelu a potrebujes rozrazit vrata...
Naposledy upravil(a) biscuit dne 30 čer 2014 12:28, celkem upraveno 1 x.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

:mrgreen:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

biscuit píše:synovrah. ivo zacinas blbnout. sverit zivot potomka do rukou technologii je prvni stupen. aspon ze ten kluk ma rozum a pud sebezachovy :-D

btw. to je technologie docela na hovno, kdyz ujizdis pred bandou pronasledovatelu a potrebujes rozrazit vrata...

biscuit: za prvé jsem myslel že dokážeme rozeznat fór od vážně míněné věci :wink: Za druhé: tenhle systém (stejně jako ostatní) můžeš stisknutím tlačítka vypnout

biscuit

Příspěvek od biscuit »

covece, ja si myslel to same o tobe ;-) ale o tlacitku jsem nevedel, i kdyz bych auto bez deaktivace cehokoliv "chytreho" nikdy nechtel a povazoval bych to za konkurencni nevyhodu - tzn. ze jsem ho tam ocekaval.

btw. ale chybama se clovek uci. kdyz si vzpomenu na zabery ze zacatku aviatiky, tak tohle je fakt jen vesela groteska se snad dobrym koncem (myslim ty technologie v realnem provozu).

Odpovědět