Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

fantozzi : z bodu A do bodu B je velmi relativne :) bod A = Bratislava, bod B = Kodan :)

bawor je dost bezpecne auto, je to tank, mam dve decka, koli tomu som to koncipoval a hlavne chcem aby sa vozili v aute v akom som sa ja za mlada vozit nemohol lebo proste vtedy na to neboli prachy..

este k tej spotrebe, ja dokazem spravit michalovce a spat(BA) a este jazdit par dni po bratislave... fakt nechapem tomu motoru jak "konzumuje" to palivo :) ako chapal by som to pri 2.0 motore, ale 3.0?

Vey

Příspěvek od Vey »

Ja mam nejradej lidove vozy ..

Mam predchozi model a jako dalsi uz jedine tohle _)

Obrázek

nebo:

Obrázek

fova

Příspěvek od fova »

V Touaregu jsem se 2x svezl a moc se mi to libilo.
S Passatem nemam zkusenost.
Vim, ze VW jsou vyborne vozy, ale vadi mi ta vyssi porizovaci cena u ojetin, podobne jako u Skodovek, takze VW si asi nekoupim.
Pomer cena/vykon mi prijde mirne neadekvatni.

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia »

Hmm, já to nemám daný nijak pevně, může to být němec, francouz, japonec... prostě co je mi momentálně sympatický. Ovšem zásadně nový, ojetiny neberu.
Rencků mi pár prošlo rukama a Scenic nebo předchozí ClioSport byly moc prima věci, jestli Renault přijde s něčím zajímavý, klidně si ho zase koupím. Už se taky těším, až projedu novou C5, imho přináší svěží vítr do hodně konzervativního segmentu. Od BMW se mi líbí 6-er, soused v domě ji má a vždycky se na ni v garáži s radostí koukám, moc povedené.

btw: Co je podle vás nejhnusnější v současný době vyráběný auto, který jezdí na našich silnicích? Já dávám hlas nové Fabii, na tu dispropoporci tvarů jsem si ještě vážně nezvykl a druhé místo bych přiřkl Hondě City. A možná i autobus Ssangyoug Rodius;-)

fova

Příspěvek od fova »

Sorry majitelum Fabii, ale ten novy model se mi fakt vubec nelibi. Starsi zvenku docela jde, pokud to neni hatchback nebo kombik (rikam mu nafoukle prase), ale interier je strohy a designove nehezky. Necitil bych se v ni prijemne.
Me osobne se hodne nelibi zvenku Multipla, ale interier je zase dost vymakany.

Ja zase zasadne beru pouze ojetiny, protoze potrebuji velka auta s nadstandardnim vybavenim a na nove bych hotovost nemel a i mi to prijde jako vyhozene penize, kdyz za pul roku ztrati na hodnote desitky tisic.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

Skoda Yeti alebo ako sa to vola.. to je fakt ze definovanie dizharmonie v designe... to posunute zadne okno mimo liniu predneho je aspon pre mna dost nepochopitelny nezmysel.. su to ako dve zlepene auta.. mozno to mysleli modularne :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

bodyia : nova fabia +1

BS

Příspěvek od BS »

Par stranek vepredu se resila spotreba,. Ted jezdim v Astre G, 1.6 16V kolem 10 litru. Je to dost hodne na ten obsah, ale urcite spotrebe neprospiva jizda se studenym motorem. Klasika, rano z domu do prace, ani se nezahreje, a vecer zpet to stejny. Jinak se mi podarilo pri delsi trase jet kolem 7 az 8 litru, coz uz je ok....

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

bodyia píše: btw: Co je podle vás nejhnusnější v současný době vyráběný auto, který jezdí na našich silnicích? Já dávám hlas nové Fabii,
jednoznacne skoda roomster.. fakt ze hnusna krabica, uz davno som nic tak oku nelahodiace na cestach nevidel.. naposledy asi wartburg.. samzrejme ten stary, tento novy to uz je trosku ina kava :-))

Obrázek

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

dendy : ano roomster som mal na mysli :) nevedel som si spomenut, Yeti bola asi len studia alebo co....
dendy píše:aposledy asi wartburg.. samzrejme ten stary, tento novy to uz je trosku ina kava )
mozno tam vyvinuly novy dvojtak twin turbo :D

fova

Příspěvek od fova »

BS píše:Par stranek vepredu se resila spotreba,. Ted jezdim v Astre G, 1.6 16V kolem 10 litru. Je to dost hodne na ten obsah, ale urcite spotrebe neprospiva jizda se studenym motorem. Klasika, rano z domu do prace, ani se nezahreje, a vecer zpet to stejny. Jinak se mi podarilo pri delsi trase jet kolem 7 az 8 litru, coz uz je ok....
To je fakt hodne - nech si to prohlidnout. Serizenim ventilu se to da zlepsit o litr i vic.
Ja mam v te Oktavce take 1.6l benzinovy motor (74kW) a 15" 205mm kola a ted v zime, kdyz jsem s tim jezdil rano do prace mi palubni pocitac ukazoval prumerku 7.2l/100km, kdyz jedu mirne svizne.

Na delsi trase pri dodrzovani predpisu jsem schopen se dostat i na prumerku kolem 6.2l/100km, ale pri ostre a hodne rychle jizde to vyletne na 9l/100km.

fova

Příspěvek od fova »

+1 pro Roomster.

OktavkaII se jim docela povedla - moc hezky interier i exterier, vzadu ta pekna svetla svitici do tvaru pismene C. Zvlast RS verze je nadherna.

Nechapu proc museli pak udelat takovou hruzu jako Roomster a korunovali to tou novou Fabii.

Ani z fotek noveho Superba nejsem nijak zvlast nadseny.

Stejne tak se mi libila cela predchozi generace BMW s temi vykousnutymi prednimi svetly, ale ta posledni s temi ulitlymi krivkami po cele karoserii uz mi prijde divna.

fova

Příspěvek od fova »

Docela pekna, ale nerealizovana studie byla Skoda Tudor:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

jednou podědím tohle -

Obrázek

Obrázek

Je to Cadillac Seville STS, fotřík ho má ve stříbrné metalíze, jinak je stejnej, jako na tomhle obrázku, rok výroby 2003, všechno v černé kůži, luxusní kára...no, jediné co mi na tom hodně vadí je fakt, že to má náhon na přední kola...možná to střelim a koupim si DeLorean, můj dětskej sen :) stejně i dneska vypadá efektně, když máte auto, u kterého se dveře otevírají nahoru, protože to nikdo nemá...
no, v tom Cadillacu jsem jel na Německé dálnici něco přes 230 km/h, má to omezovač...ale pěkný je, že když jedete třeba 130 km/h, tak to tak vůbec nepříjde, protože vevnitř je krásné ticho a auto po silnici úplně klouže - tedy pokud jde o Německé silnice, ty České...no škoda mluvit...
podle mě je tohle poslední pořádnej Cadillac, protože ty nové CTC a podobné láce, vypadají jako Opel Vectra a to prostě není Cadillac...

fova

Příspěvek od fova »

Ja bych to asi hodne rychle prodal kvuli cenam a dostupnosti nahradnich dilu. Staci fakt, ze amici jedou v palcove soustave a ne metricke. Zkus treba sehnat u nas v zelezarstvi palcovy sroub 1/2" UNC ;-) (V Americe ten nejbeznejsi sroub)

A pak se take hodne tezko shani nekdo, kdo to umi opravovat. Dokud je to nove, tak je to parada, ale s pribyvajicim vekem zacnou problemy.

Jinak v Cadillacu jsem jel a je to neuveritelne prostorny a silny vuz.

Jen muj nazor.

Odpovědět