Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Ivo »

Zeptal bych se možná ještě - proč právě Ford ? Podle mého názoru (i zkušeností jiných) to není úplně nejsofistikovanější auto ani vlastnostmi ani po vnější stránce. Za podobnou cenu by se možná dala sehnat o něco zajímavější a kvalitnější auta jiných značek ?

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Potrebuju neco kam se vejdou do druhe rady tri detske sedacky. S-max mi vysel asi nejlip v pomeru cena/vykon+vlastnosti+misto. Vejde se tam vse co potrebuju a zaroven to jeste neni autobus. Pro s-max jsem rozhdonutej, ted jen resim jak ho koupit. Novy by se mi samozrejme libil a vlastne mi ani neprijde moc drahy s tim co ma vsechno v zakladu, ale momentalne nejsou finance, doplacim jeste hypoteku.

rastis

Příspěvek od rastis »

Amorph píše:jo, to rika kazdej, zajdi tam s nekym, kdo tomu rozumi a rekne ti co to bude potrebovat. A kde mam jako takovyho cloveka sehnat, to uz mi nikdo nerekne :)
ak mas teraz nejakeho servisaka, co k nemu chodievas a veris mu, tak pri kupe by nemal byt problem, ak Ti to povodny majitel dovoli odviezt na prehliadku do Tvojho servisu... ak s tym problem bude mat, tak je to dovod na hladanie ineho predavajuceho...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Amorph : potvrdzujem .. sused si kupil (po mojich skusenostiach s Cmaxom) Smax a velmi spokojny bol s nim .. Presne kvoli tomu , aby sa mu dozadu zmestili 3 sedacky .. Vymenil to teraz ale za Volvo XC90 ..

Ja som tiez silne uvazoval nad Smaxom .. Je sice drahy , ale maju tam jeden akciovy model za 22500 .. Nakoniec som si ale zobral Citroen , lebo ponuka vacsi komfort ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Zajímavá tabulka

Obrázek

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

To říkám furt, zlatý Japonci. 8)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

my chteli verso(bylo jen 1.6i), ale nakonec priplula z japonska mazda5, samozrejme 2.0i

rastis

Příspěvek od rastis »

to je divna tabulka. ktory presne motor ? kazda automobilka, co ma svoje motory ma vyhlasene drziaky, aj vyhlasene nepodoarky. stare 1,9 TDi komorkove je neznicitelne. 2.0 TDi PD je znamy pruserovy motor...

Volbo pouziva (alebo pouzivalo ? ) aj motory PSA, ktore na rozdiel od Volva boli v kategorii nespolahlivych ?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Obrázek
Obrázek

:mrgreen: uz su papiere vybavene :-)
Naposledy upravil(a) dendy dne 21 srp 2014 09:42, celkem upraveno 1 x.

maux

Příspěvek od maux »

Ty máš vášnivou potřebu kupovat si auta pro ženský... :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

mne je uplne u prdele kto si co mysli, a taky ten chlapacky sovinizmus ze "toto je zenske auto" to,ide mimo mna... v celku mi to pride trapne, ale tak nevadi, kazdy sa bavime na noecom inom..

z auta mam radost, som zvedavy ako sa snim bude jazdit po 5 rokoch s x3.. prijemne porovnanie priamej konkurencie... hovorim si - raz vyskusat je viac ako 100x teoretizovat po diskusiach.. ak nebude spokojnost, neni problem za rok-dva vymenit :-)) vsetko treba skusit...

jazzym

Příspěvek od jazzym »

moja teta Marta si to svoje pochvaluje 8)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Super a jaký ročník ? Benzín nebo diesel ? A jaký výkon ?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

jazzym: teta marta ma dobry vkus :-))

ivo: 2009, diesel 170 koni.. ma to najazdenych len 64tisic takze skoro ako nove auto :-) nieje to sice tak drave ako ta 207konova x3jka ale tak aspon sa unormalnim a zacnem jazdit ako clovek :-))

prekvapil ma kufor, celkom vacsi oproti x3jke... aj v utri je miesta pocitovo viac...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Pěkné ... já jsem se taky nějak uklidnil s novým autem a vysloveně si užívám plavné klidné jízdy bez zbytečného divočení ... hlavně když si zapnu adaptivní tempomat a už mě pak nějak neznervózňuje že se auta přede mnou vlečou :)

Odpovědět