Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
fova

Příspěvek od fova »

Skoda Octavia II RS - rodinny sportak za 755 000Kc.
Benzinový motor 2,0 TFSI o výkonu 147 kW

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Podle me moc povedene auticko (a nejen designove)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

jo .. v novej oktavii sa uz sediet vzadu .. v tej starsej vzadu dospely clovek nemal kam dat nohy ..

hubert

Příspěvek od hubert »

Na rozdiel od novej Fabie sa na toto da este aspon pozerat....ale popravde....ten koncernovy design uz je riadne prevareny.......a dat za Skodovku hentie peniaze mi pripada trochu inde.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

fova: jj, je to krásné povození...
s těmi náhradními díly máš asi pravdu...on fotřík nemá s penězi problém (ale že by se podělil, to ne) a servisuje to výhradně v Německu, v Ambergu u Opela, tam to taky koupil (Opel tam začal prodávat i Cadillac, protože tyhle dvě firmy spolu spolupracují a některé Opely, třeba Omega, se v USA prodávali pod značkou Cadillac)...u nás už Cadillac snad má zastoupení, před pár lety tomu tak asi nebylo, tak si myslím, že ty díly se budou dát sehnat - byť asi draze...ono ale když vezmeme v úvahu dnešní kurz dolaru, tak nákup dílů z USA by nemuselo být tak drahé...
každopádně v servisu v Ambergu máme dobré známé, kteří to umějí opravovat a Amberg není vůbec daleko...jen ty jejich ceny jsou proti ČR hodně přemrštěné...stejně, až to dostanu, bude to už veterán ;)

BS

Příspěvek od BS »

fova píše:To je fakt hodne - nech si to prohlidnout. Serizenim ventilu se to da zlepsit o litr i vic.
Ja mam v te Oktavce take 1.6l benzinovy motor (74kW) a 15" 205mm kola a ted v zime, kdyz jsem s tim jezdil rano do prace mi palubni pocitac ukazoval prumerku 7.2l/100km, kdyz jedu mirne svizne.Na delsi trase pri dodrzovani predpisu jsem schopen se dostat i na prumerku kolem 6.2l/100km, ale pri ostre a hodne rychle jizde to vyletne na 9l/100km.
Njn, uvidim jak to bude az se trochu otepli, a pak s tim kdyz tak nekam zajedu. Zvuk, tah motoru, vsechno v pohode. Jenom to proste za studena zere jak zjednany. Co jsem cetl na oplackym foru, tak tam maji lidi podobny zkusenosti.

Jinak toto je muj favorit>
Opel Astra OPC
2.0 Turbo 176 kW/240 koni

cena docela nic moc> 849 tisic Kc

Obrázek
Obrázek
Obrázek

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

co dodat :)

Obrázek

nunu

Příspěvek od nunu »

uz nic -))))))))))))))))))))

nunu

Příspěvek od nunu »

Bohuzel tem elegantnim krivkam a vybornym jizdnim vlastnostem odpovida i cena. To jedinne mne na tech autech s.re -))))

fova

Příspěvek od fova »

Tohle je fakt hezky kousek, ale jak uz jsem psal, vadi mi ty obloucky (krivky), ktere nebyly tak vyrazne u starsich modelu - treba mezi znakem a maskou, spodni hrana sani vzduchu pod SPZ-kou a i na zadi jsou dalsi.
Mrkni se nahoru na tu fotku cela Octavie RS, ktera ma same prime linie.
To BMW je takove rozevlate, neuchopitelne a ne nemecky strohe. Ale mozna si casem zvyknu, jako jsem si zvykl na design Focuse, ktery mi po uvedeni na trh prisel crazy.

Pouze muj pocit/nazor

peteness

Příspěvek od peteness »

I like it!... Az na ten hroznej interier, takze jeste letos jde z baraku.

Obrázek

fova

Příspěvek od fova »

Je prekvapive, jak se Oply hodne kvalitativne zlepsily v poslednich letech. Modely jako Astra a Corsa se drzi uz par let na prednich prickach statistiky TUV/ADAC.
Urcite je to spolu s Focusem zajimavy adept na male auto pro manzelku.

Zvenku jsou docela Oply hezke, ale ten interier mi prijde nezajimavy a fadni (nepocitam-li tu kreaci, co sem dal BS).

fova

Příspěvek od fova »

Dnes tohle jelo proti me:

http://www.ssangyong.cz/actyon.php?txt=exterier

Ssangyong Actyon

Ja osobne bych ho nominoval do stejneho chlivecku s novou Fabii a Roomsterem. Ten design je totalne asijsky (byl jsem v Japonsku). Kdyz to tady jezdi, tak mi to prijde jako pest na oko.
Naposledy upravil(a) fova dne 14 úno 2008 16:16, celkem upraveno 2 x.

peteness

Příspěvek od peteness »

Nevim jak Astra s Corsou, ale u Vectry se jedna hlavne o nekvalitni materialy pouzite v interieru. Rychle se to osoupe a vypada to hrozne.....Focus jsem mel pred lety, taky dobry, strasne tichy diky pruznemu ulozeni motoru.

hubert

Příspěvek od hubert »

Ja mam H-ckovu Astru 3 roky a jedinu vec co jej mozem vytknut je absencia odkladacich priestorov...inak po stranke materialov pouzitych do interieru sa tomu neda nic vytknut......su to kvalitne spracovane plasty v kombinacii s kozou a hlinikom....a nic sa mi neosupava.....to ze je interier fadny to je fakt....ale zda sa mi prijemnejsi ako vsetky koncernove auta....ale to je vec vkusu.

fova

Příspěvek od fova »

Odkladaci prostory ma moc pekne vyresene Octavia II. Vsude kam se podivas, je nejaka kapsa. Dokonce i po stranach sedacky jsou male plastove kapsicky, treba na mobil. Ve velke kapse na dverich ridice je kruhovy otvor, do ktereho se vejde 1,5-litrova lahev.
Tohle mi u me stare Oktavky chybi.

Odpovědět