Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Syncro : klaniam sa pane :) klobuk dole pred tebou ..

syncro

Příspěvek od syncro »

Pytkin: Díky, velký kluci si plní sny, to přece znáš... Když jsem byl malý, dávali seriál o lvici Else. Jezdili tam defíky (tehdy ještě sériemi II) a já se do toho hranatého traktoru zamiloval. Potkal jsem jich spoustu na cestách a hrozně jsem po něm toužil. Od roku 97 jsem o něm vážně přemýšlel, ale pořád mi to přišlo za ty peníze jako úplný nesmysl. Až loni jsem se rozhoupal. To auto je super 8-) Hrozně mě baví v něm jezdit, je to takový vintage feeling. Něco jako klasická konzole, taky by to šlo vyřešit levněji a komfortněji, ale je to prostě klasika.

Saša
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Syncro : kazdy rok ho s kolegom na autosalone obdivujeme .. strasne sa mi paci ta priamociarost .. na nic sa to nehraje ..

syncro

Příspěvek od syncro »

Pytkin: Přesně tak, tohle je i můj pocit z něj. Je to trochu "žigulík" (vlastně docela dost), ale opravdu si nehraje na nic, co by nebyl. Jsem rád, že se taková auta ještě vyrábějí... Stejně jako gear. Poctivý závan minulosti 8-)

Saša
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

no je to vojenske auto do agresivneho prostredia :) musi byt minimalisticke co aj je.. cim menej suciastok, tym mensia pravdepodobnost ze sa nieco pokazi...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

kamos mel wranglera, taky supr na vyblbnuti :-) a kdyz ho prodal, tak mu chybely offroad projizdky a s dalsima klukama koupili uaze. do terenu to bylo jeste lepsi a vetsi sranda a budik na olej s popisem "maslo" v azbuce - to je teprv parada 8) jeep nemel myslim uzaverku, to bylo na nem blby..

peteness

Příspěvek od peteness »

U me je to jako u zenske, nejvetsi roli hraje design. Zajimave, ze clovek se nechtic zamiluje do nejakeho auta a pak po case ta myslenka uzraje v podvedomi a sama si najde cestu k realizaci. Clovek by se tomu mel poddat, pokud to vylozene neohrozi rodinu. Kdyz cek jenom spekuluje, pripada si pak jako prostitutka.

fova

Příspěvek od fova »

Kdyz uz jsme u tech off roadu, tak me se zase moc libi ta vojenska verze Humwee (H1):

Obrázek

a naopak se mi vubec nelibi ty civilni uzsi verze:

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) fova dne 10 čer 2009 21:32, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ta uzsia je predsa H2 .. H1 je na dolnom obazku ta v pravo ..

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

V decembri sme hrali s Homo Sapiens na Martinskych holiach.Bez retazi tam policajti ani nepustali,aj tak bolo po ceste plno kadejakych skrizenych zufalcov.Je nas 9ks+aparat.Mame kamarata s Tatrou 805,a ten sa ponukol.ze nas tam vyvezie.Cela akcia bolo jedno velke dobrodruzstvo,lyziari fotili a filmovali ako divi,ked sa ta vojenska ulozenka driapala az ku vleku na redukovanej jednotke.Zaujimave bolo zistenie,ze na cestu Martin-Hole a spat spapala cca 50l benzinu.Ale za ten zazitok to stalo :D .

kexik

Příspěvek od kexik »

bag píše:to BS: nie, z Viedne ide na Slovensko iba male promile. Vacsina slovenskej produkcie poh. hmot sa vyraba v Slovnafte a to pre komplet vsetky spolocnosti. Tie maju ale individualne kriteria na aditiva a kvalitativny standart, ale povod je vacsinou iba jeden.

Uz aj OMV dostal pred casom pokutu od protimon. uradu myslim, pretoze si nechal vyrabat benzin pre slovensky trh u slovenskeho Slovnaftu. A podla podmienok, na zaklade ktorych dostali kedysi licenciu na predaj poh. hmot na Slovensku sa zaviazal, ze bude nejake mnozstvo dovazat a to v tej dobe podliezol, cim neprimerane posilil poziciu Slovnaftu.

Kazdopadne mam informacie, ze sa v ceskoslovensku vyraba nafta s vysokym obsah siry vedome, pretoze sa tym setri casovo narocna operacia, co znamena, ze za rovnaku casovu jednotku vyprodukuje vyrobca cca 1,5 nasobok mnozstva, ktore by bola schopna vyrobit standartnym postupom.

Rozdiel v zisku je tak obrovsky, ze obcasna mini pokuta na niektorej cerpacke nikoho neohrozi.

Inak musim konstatovat, ze na nemenovanej znackovej cerpacke v mojom okoli uz ku takejto kontrole doslo a ze dostali pokutu za presne zmieneny problem..
tak toto som nahodou objavil a musim dementovat. slovnaft ma uz vyse 10 rokov perfektnu desulfuracnu jednotku. ak dakto natankoval zasirenu naftu, nebola zo slovnaftu. obsah siry v nasich palivach suvisi s 3% obsahom siry v ruskej rope.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

povrava sa ze toto by mal byt nasledovnik H1 ak to nie je novy H1...
Obrázek
Obrázek
a tento Novy Hummer vyzera fajn
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

fova

Diskuse o 4kolovych vehiklech s volantem

Příspěvek od fova »

Letos uvedena nova verze Subaru Outback:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vzhledove se hodne priblizil konkurencnim SUV a rekl bych, ze s designem obecne v Subaru pokrocili vpred.
Sirka narostla o 50mm a vyska o 105mm, coz je dobra zprava. Doposud mi prisel Outback dost maly.
Nejsilnejsi motor bude ted dokonce 3,6l! s vykonem 256koni - samozrejme opet lezaty boxer.
Legacy uz se nebude delat v kombiku a kombik bude uz jen Outback.

Pytkin
Moderátor

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Pytkin »

Fova : sedel som v nom na autosalone .. Nepochopil som zasadnu vec .. ked si polozis pravu ruku na opierku , tak nedociahnes na paku radenia .. to je dost nepouzitelne ..

Odpovědět