Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Fractal

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Fractal »

jasny jasny... proste hybridni zalezitosti, nastartuje se to na benal a pak to turuje plynem, ok

mam ted v merku lpg upravu fordu explorer z roku 2006... ale krmit se to musi hodne... no, jeste to musim promyslet

Fractal

Příspěvek od Fractal »

co říkáte na tohle: http://www.autofun.cz/za-volantem-nissa ... -4x4-5891/

Obrázek

mám z toho orgazmické stavy :) , stejně jako z novych Mini

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Nikdy bych už nechtěl auto, které má jen dvoje přední dveře a nemá zadní (to jsme měli u Corsy). Je to strašně nepohodlné a nepraktické ... :wink:

biscuit

Příspěvek od biscuit »

mam dve auta, ktera maji pouze dvoje predni dvere a jsem blahem bez sebe :-D
jinak qashqai i juke jsou prima karky, ale ja radsi neco jako silvia ;)

Fractal

Příspěvek od Fractal »

kuci to auto ma zadni dvere, akorat je to sikovne skryte, proste design jak sfina

taky jsem v prodejne odhrnoval predni sedadlo u spolujezdce abych se dostal dozadu dovnitr... s usilim dostal a pak jsem si prekvapeny v klidu zadni dvere otevrel :shock:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak to je překvapivé že tam ty zadní dveře jsou, když tam nejsou :)

Já už se na auta dívám jen jediným tendenčním pohledem - jak jsou velké a co se do nich vejde ... :) (těch nástrojů atd. na akce mám strašně moc). Takže se to zúžilo na 2 největší existující kombi a to Volvo V70 a Mercedes combi. A protože Mercedesa principiálně nechci (cítil bych se s tím tak nějak blbě, nepřirozeně), zůstala volba jasná :)

Ale doplnující menší terénáček se může časem hodit (jiné auto než 4x4 už nechci ...). Ale tenhle Nissan vypadá trošku až příliš malý ? :)

Uvažoval jsem o nějakém BMW X3 nebo (až bude ojeté) Volvu X6 apod ... Qashqai a jeho bratři vypadají taky fajn

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

ten JUKE je parádny :!: ešte hento by som povedal že je dost nevydarená fotka ..
btw.ked som nemal deti tak som mal rád 3-dverové vozidlo, ale ked si teraz predstavím že by som mal preklápat sedačky alebo čo.. a decká s blatovými botami mi tam skáču hore dole :x , už jedine kombi a 4x4..
a ešte k tým terenakom.. mne sa straaašne lúbi toto:
Obrázek
ten žigulakovy dizajn..to je peklo
http://2.bp.blogspot.com/_ijm7_IpYka4/T ... a+Niva.jpg

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Blby je, ze ta Niva je peklo tak nejak celkove :)
Ivo: zadni dvere tam jsou, dyt jsou na tech fotkach krasne videt i s klikou. Za sebe ale musim rict, ze hnusnejsi auto uz jsem dlouho nevidel ;]

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Niva, Gaz, Dacia, do toho bych fakt nešel :) asi opravdu jen pro spartanské masochisty :)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

švager tie nivy používa na polovky, ale vraj je tam dost rozdiel medzi novými a starými v prospech starých..
ja ked to auto vidím tak som hotový :)

Fractal

Příspěvek od Fractal »

Ivo píše:Ale doplnující menší terénáček se může časem hodit (jiné auto než 4x4 už nechci ...). Ale tenhle Nissan vypadá trošku až příliš malý ? :)

Uvažoval jsem o nějakém BMW X3 nebo (až bude ojeté) Volvu X6 apod ... Qashqai a jeho bratři vypadají taky fajn

ty nissany vypadaji všecky fajn, proti nim mi přijdou všecky audi bmw a cedezy předražené korpulentní dámy, kterým platíš za štítek

ten juke ve verzi 4X4 má opravdu malý objem zavazadlového prostoru, i když se to dá různě ošálit (odkládací deska se dá nadzvednout) dají se sklopit sedadla do jedné roviny a pak to je opravdu velký obejm, akorát záleží v kolika lidech cheš jezdit... interiér mi příjde vychytaný rovněž, akorát bych si asi nezvykl na gps tam kde má být rádio (nepoužívám hlasovou navigaci, ale pouze obrazovou) má to i kameru ve verzi tekna na parkování, ale to je tak pro slečinky, pípák se ale hodí vždycky (jak v té hře aliens vs. predator, když hraješ za marinu a letí na tebe hladový alienik)

jinak quashquai je fakt fpoho kára, teď jsem v tom jel jako spolujezdec a příjemné, a hlavně na svou velikost strašně kompaktní a lehce ovladatelné, u juke to platí dvojnásob

další co se mi moc líbí, je mini cooper http://www.mini.com.cz/com/en/mini_cooper_s/index.jsp

pořád je to všecko vysoko nad 300k, takže na to budu mít až za dva roky, jestli vůbec...
teď spíše řeším něco do 100k, napada mě zánovní ford fusion, mitsubishi nebo hyundai lantra ci sonata, snad nejaka starsi mazda... nevim no
ted jsem jel nějakou random obyč mazdou z roku 1995!!! a byl to zážitek, žádná koroze, žádné bouchání plechu, motor jak hodinky, prostě čistá jízda

Fractal

Příspěvek od Fractal »

btw, seděl jsem před tím juke na zemi a měl jsem fakt respekt! takový jaký mám u velkých amerických aut, nebo aut se širokým, robustním a vysokým čumákem, stejně tak vevnitř to působilo strašně bezpečně, což je priorita...

upřímně by mi stačila fabka, jsou to krásné auta, v nových verzích velice vychytané a i silné, co na to obyč příležitostné (tj. ne každodenní) ježdění stačí, i na dálnici samozřejmě... ale ta cena je u nás tak přestřelená, že se pak radši pootočís po nějakém audi z druhé ruky nebo po nějakem japonci

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Pokud bych se vysloveně netopil v penězích, tak nové auto bych nikdy nekupoval (žádné). Auto co stálo nové 1,5 milionu, člověk koupí 3leté za 300-400k a když má štěstí je v perfektním stavu ... A co stálo 300k , může po 3 letech stát 150 ... Kupovat uplně nové auto je pro mě vyhazování peněz ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

podla mna nove auto ma svoje caro ..

a mercedes , co stal 1.5mega , nekupis 3oj rocny za 300-400 .. teda ak nema najazdenych 200k ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Pytkin píše:podla mna nove auto ma svoje caro ..
To jo, když na to s přehledem máš :) Ale než si koupit novou fabii za 300k, to si 1000x raději koupím ojeté audi nebo volvo nebo bmw apod. za podobnou cenu

Odpovědět