Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Kermitak
Moderátor

Re: Spotreba nasho 4kolesoveho tatosa

Příspěvek od Kermitak »

Ma to taky ten dusledek, ze pokud si clovek po letech chce konecne koupit Bramboraka s klasickym atmosferickym sestivalcem, ma smulu :( (afaik)

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

a technicky proc 3 valec s turbem ma nizsi emise? Proc nemuze bejt 4 valec s nizsim obsahem?
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

biscuit

Příspěvek od biscuit »

kermitak: porad muzes bejt rad, ze si muzes koupit alespon zanovniho... zatim to jeste nezakazali ;-)

oxyygen: ja z toho mam nekdy pocit, ze jim jde i o to, aby usetrili ten jeden pist :-) mazda ma normalni 4 valec s normalnim objemem a spotreba je presto nizsi a podle me realne nizsi, ne jako u preplnovanejch vysavacu, kde se hlavne caruje s tim, co je na papire.

maux

Příspěvek od maux »

Teď jsem se dočet takovou zajímavou věc, co se týká nafťaků. Dřív se vstřikovalo 600-1000 barů a ten bordel co lez z vejfůku měl velikost asi 150 mikronů na částici. To znamená že to pochytaly průdušky, zachrchláš si a je to venku. JENŽE. Nový systémy, hlavně s dojebanejma filtrama pevnejch částic produkujou 20 mikronovej svinčík a to se dostavá zkrz průdušky dál do těla a napadá rovnou bílí krvinky. A to je hodně zlý. Takže je lepší dejchat Avii, než moderní diesel. To jen tak pro zajímavost....

maux

Příspěvek od maux »

No aby ne, vždyť jim to vymejšlí Toyota....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy : len nechcem vidiet tu cenu ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak jsem se rozhodl po 5 letech upgradovat tatoše ... Mé skvěle sloužící Volvo V70 se za dva měsíce změní na XC70 :) Kromě spousty zdokonalení (vč. adaptivních xenonů, parkovacích senzorů atd) si nejvíc cením adaptivní bezpečnostní pack, který kromě jiného automaticky odvrací možné kolize s věcmi, auty nebo chodci ...
XC70 bude o něco terénnější což se do naší tuhé zimy bude docela hodit :)
Přesně v této barvě:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

:palec+: keby som nebol zatazeny na bramboraky tak toto by bola presne moja druha volba :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Takové drobné (byť pomíjivé :) radosti života ... Moc se těším ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo : ja som ho snad ani v inej farbe nevidel .. kolega z byvalej prace si ho siel kupit rovno do svedska a dali mu tam dost velku zlavu , takze mal ten vylet vlastne zadarmo ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Barev je na výběr asi 12, tahle se mi líbí nejvíc (asi každému :) V podstatě je mi jedno jaká barva, jenom bych nechtěl bílou nebo černou :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jako i kdyz mi volvo prestalo vonet po tom co ho prodali cinanovi, tak musim uznat, ze tohle auto ma celkem moje sympatie a kdybych zil v horach a mel rodinu jako ty, asi bych si neco podobneho poridil taky (+ mit na to - takovej nepatrnej detail :-) ). samozrejme bych ale musel mit v garazi jeste neco na doplneni, aspon miatu, nebo neco jinyho na vyblbnuti... i barva se mi libi, na hnedou jsem nejak zatizenej posledni dobou.

Odpovědět