ADVENTURY - Relax na PC

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
EM3

Re: ADVENTURY - Relax na PC

Příspěvek od EM3 »

demsky: To ja zase za zensky hraju docela hodne rad - protoze se na pohybujici se zensky koukam radsi, nez na chlapy ;) A co se tyce psychologicky otazky ztotozneni se s hrdinou, tak pokud tam nejsou zadny feministicky prvky, nebo vylozene to pohlavi neni nejak ve hre sexisticky podstatny, tak mi je to celkem jedno. Kdyz neco hraju, tak me zajima hlavne ten pribeh a ty udalosti v nem a nikdy mi neprislo, ze by to nejaky tvurci moc vazali na pohlavi hlavni postavy.

delay

Příspěvek od delay »

Settler píše: Hodne se me jeste libi napad ve hre "The Experiment".. taky adventura v 3Dcku, akorat zalozena na tom, ze hrac ovlada pocitac v budove a hlavni hrdinka takto hrace jen vyuziva.. vidime ji z bezpecnostnich kamer, otevirame ji dvere, rozsvecime svetla.. zni to mozna stupidne, ale je to moc povedeny experiment.. :)
http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/the ... ze_srp.idn
Jo, to je dobra hra, super nápad, ale vzdal sem to... Uprimne, ne kazdej ma na to vracet se 5 min. lokacema nekam, tam sebrat tyc a zase 5 min. zpatky... Tohle je nevychytany a otravny. Ale zhruba ctvrtinu hry sem hral a bavila me moc.

tomy45

Příspěvek od tomy45 »

Ja po rokoch cakania konecne drtim Starcraft 2 :) akurat cas pri tom tak leti... ;) vyborne to je

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Tak ja exhumuju tohle tema. Dlouho jsem cekal na Zaklinace 2, ale mam na nej moc srackovej pocitac, takze si ho zahraju az po nejakym zasadnim upgradeu (spis na novym pocitaci...) :( Jinak ale momentalne hraju starsi hru Vampire: The Masquerade - Bloodlines. No a je to bomba! Existuje pro to i komplet cestina (texty). Vrele doporucuju i tem, co je upiri a RPGcka ze soucasnosti moc neberou (taky jsem si to o sobe myslel, nez jsem to zkusil :)

Vrzalík

Re:

Příspěvek od Vrzalík »

toxin píše:wowwwwwww

Diablo 3 oficiálně oznámeno!!!

oficial site:
http://www.blizzard.com/diablo3/

něco česky:
http://pc.hrej.cz/novinky/
Neodolal jsem a objednal jsem. Nebude to někdo hrát? Mohli bysme se někdy potkat na battle netu :wink:.

Vlad

Příspěvek od Vlad »

nevim jestli to je Adventura a navic hry nehraju. Nicmene mi bratr ukazal tuhle hru a musim rict ze to nevypada spatne.
LIMBO

Settler

Příspěvek od Settler »

Rozhodne doporucuju.. luxusni design zalezitost.. klasicka hopsacka s pidizvikem po krajince.. jen trochu jine, nez na kterou je vetsina lidi zvykla..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

ja momentalne drvim Metal Gear Solid 3 (na PS2, na pc je myslim že len 2 a 5), podobnu hru som ešte nehral, vymakany pribeh, neni to klasicka strielačka, je to fakt pestré na zbrane (resp. obsah batohu), úlohy, prostredie.. musim si lovit a zbierat jedlo, ošetrovat rany, pozerat do mapy, použivat najroznejšie techniky a nastroje atd.. a to všetko v takej fajn "napinavej pohode" že nemusim mat v kuse ruky nalepene na ovladači, misie sa daju robit roznymi sposobmi, v roli americkeho agenta CIA počas studenej vojny, kopa špionov, vedcov, zradcov, nenormalne vela !!! dlhych !!! cut-scenes (niečo ako 10 hodinový film) a rozhovorov po vysielačke, určite u mna patri medzi top 5 v strielačkach

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Toho kdo pamatuje staré krokovací Dungeony možná zaujme hra, kterou teď v práci dokončuju - The Keep
Klasický first person dungeon crawler s realtimovými souboji. V létě/na podzim bz měla vzjít jako první 3DS verze a potom snad bude následovat PC a další platformy.

Ještě pár screenshotů
http://www.nintendolife.com/news/2014/0 ... _uncovered

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

preco tie hry na nintende maju taku zlu grafiku ? je to slaby HW ? Synovi doniesol jezisko 3DSko a velmi som sklamany z kvality grafiky .. ma stare SONY PSP , co mu daroval daky kamarat , a to ma omnoho kvalitnejsiu grafiku .. VITU som nevidel ale to musi byt proti tomu totalne delo ..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Jo ten HW je relativne dost slaby. Ale ono nintendo nikdy nebylo o vykonu. Nicmene nezapominej, ze to ma 3D display.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Amorph : jo ten 3D displej je celkom vychytavka .. i ked v predajni mi predavac povedal , ze to kazdy vypina , ze to nikto dlho nevydrzi pozerat :) Misko to ma vypnute .. ja si to zapinam :)

delay

Příspěvek od delay »

Těším se na tohle:
http://games.tiscali.cz/recenze/brother ... enze-64030

Že si to zahraju s manželkou... akorát ten čas není no :)

Odpovědět