Debata o politice - vazne aj nevazne

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Debata o politice

Příspěvek od Ivo »

V životě jsem u voleb nebyl, ale dnes jsem vezl maminku k volbám (propustili ji z nemocnice a moc tam chtěla jít), tak když už jsem tam byl :) (a hodil jsem to v obálce)

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

volil jsi vir?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Když zůstanu u dendyho podobenství, volil jsem trošku foremnější, zajímavější a vitálnější hovínko :wink:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ivo na zlomok sekundy som si predstavil ze si naozaj nas**l do obalky a hodil to do urny... to by bola pekelna recesia, a urcite by o tom hlasili vsetky televizie, radia a ine prostriedky verejneho vyplachovania mozgov :-))

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Dnes ste v Cechach potvrdili, ze od nas nemate az tak daleko. Skoda. Sme proste Slovania 8)

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two »

No, to jo. Nula metrů. :mrgreen:
Jirka Štolfa

matucha

Příspěvek od matucha »

Je to ta smutnejsi volba.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Obě volby nebyly nic moc - ale jsem rád že většina národa se nakonec nedala ovlivnit tou silně manipulativní Schwarzenbergovou kampaní, včetně hysterického vylívání všech možných i nemožných kbelíků špíny na Zemana v posledních chvílích ve všech médiích ... (finanční nabídky pro média, které nešlo odmítnout ?) Holt se současným mafiím silně nehodilo že by tam nebyl spící poslušný medvídek, ale někdo kdo si leccos nenechá líbit. Mysím že Zeman byl podstatně lepší volba.

(absurditu schwarzenbergovské kampaně ilustruje třeba manipulace s "mladými voliči" - Karel pankáč atd.), tedy těmi, kteří před časem velmi hlasitě protestovali proti Acta a Schwarzenberg pro Acta hlasoval ... atd.)

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Ivo opat si ma nesklamal :) Prva signalna to proste isti a gaussova krivka nepusti.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Dano, bylo by možná fajn a o něco přínosnější, kdyby ses raději pokusil přispět něčím konkrétním k tématu (nějaký argument či myšlenka) ... Podobné adresné žblebty si nech pro svoje kamarády v hospodě (ke kterým se já nepočítám) :wink:

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

No podle me hystericnost "nezaujateho" tisku byla mozna podminena tim, ze jsou chlebodarci z Nemecka (?)

Kdo ma volice Karla na FB, tak ted je to velka parada. Presne ti co se vymezovali vuci urazkam a nenavisti ji ted ventilujou v tej nejprimitvnejsi forme.
Ja uz si toho vsimal na debatach, kdyz se volici od Karla pri otazkach klepali nenavisti a vztekem. Jedina normalni reakce byla v posledni debate Schw. ekonoma.

Nemuzu si pomoct ale "pravdolaskari" jsou pokrytecky a fakt plny nenavisti. Smutne je, ze tihle lide si mysli, ze jsou pravdomluvni cestni a tolerantni.
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

wire

Příspěvek od wire »

Ivo a Oxygen: Jsem rád, jsem si myslel, že tu budu s tímhle názorem sám. :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

povime si za par mesicu/let. nezapomente na to.
pro me je to smutnej pohled, co si tahle zem zvolila, ale na druhou stranu rikam - dobre vam tak. ja uz se ceskou politikou nehodlam zabyvat. nechci si nicit zdravi.

matucha

Příspěvek od matucha »

Jak nemam televizi a nevim co je facebook, tak se ke me nastesti mnoho z kampane nedoneslo.

Zeman pro me predstavuje to nejnizsi mozny a to vcetne kultury kolem nej. Knize by nebyla zadna vyhra, ale pro me to bylo to mensi zlo. To ze to vyvola vasne, bylo jasny. Sam bych si celkem dost pral aby se ted nejakym zpusobem Zeman znemoznil natolik, aby se prezidentem nikdy nestal. To se ale nestane a tak mi nezbyde nez ho ty 4 roky ignorovat.

Zajimavy asi bude co se stane po volbach, kdy vyhraje levice.... mimochodem asi i z toho duvodu, ze pravicove zalozenej clovek nebude mit koho volit. Jestli si pak se zemanem budou notovat nebo jestli se nam míla nevybarvi po svym.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Biscuit: bylo, je a bude to pořád víceméně stejné ... Jde jen o to, že máme prezidenta, který je schopen jasně a zřetelně mluvit, přemýšlet, má rozhled, určité charisma a osobnost a zkušenosti. V případě Schwarzenberga by to bylo v těchto ohledech dost rozpačité ...

Odpovědět