Jasne, tohle je pravda. Akorat letos se objevil problem, ze na bonusech se vyplatilo vic nez se v cele CR za cely rok od vsech OSVC vybralo na danich. Tohle je vazny problem a v podstate doklada fakt, ze podstatna cast OSVC, mozna vetsina x let po sobe vykazuje plusminus nulovy vysledek - coz je blbost. Proc by jinak podnikali?jackies píše:Aby dále nerozšířil zástup nezaměstnaných a žil pak relativně pohodlně, bez práce a za tvoje peníze ? Třeba ?BS píše: Jinak, pokud si OSVC nedokaze vydelat na to aby odvedl dane, tak snad at ani nepodnika. K cemu je takovej zivnostnik??
velmi finančně ulehčuje.
Oni ale delaji jenom to, co jim stat umozni. Dva tri roky zkusi nic neplatit a ono to projde, tak na to kaslem dal a ono to projde i 10 i 15 let a nic se nedeje. Tak fajn. ... Na mne osobne z toho mezi radky sviti velky zarivy napis : NEBUĎ BLBÝ A NIC NEPLAŤ, OSTATNÍ NEPLATÍ TAKY!
No jestli to narostlo do takoveho stavu, ze stat nic nevybere a jeste plati, tak proc jim celou dobu nevadilo, ze takove kvantum lidi to osrava?
Proc tam ten aparat je a za co berou platy?