Fotokoutek uživatelů A/E zone

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
MDudas

Re: Fotokoutek uživatelů A/E zone

Příspěvek od MDudas »

biscuit píše:ja se vse uz snazim exportovat do srgb, potom co jsem zjistil jak se treba zobrazuje prophoto rgb na androidu. co mas ve ps nastaveno ve sprave barev? ja jsem s tim uz parkrat bojoval.
biscuit, co sa tyka ICC color managementu - som chodiaca encyklopedia. 8) Neboj mam to nastavene spravne. Akurat ma prekvapilo, ze Mozilla v tom ma nejaky bordel. Ono totiz.... ked vies, co robis, je uplne jedno, co mas nastavene- bud si Photoshop ICC profil cucne z obrazku, alebo to nastavis podla zdroja obrazku. Pevne nastavenie "na vsetko" neexistuje.

OK, takze tvoje fotky su sRGB. Rozumel. Ta Sierra je potom hodne "old style" fotka. :wink:

...
edit: A uz som aj prisiel na to, co je zle - Mozilla pouziva ako ICC profil obrazku ICC profil obrazovky. Namiesto prepocitania farieb medzi profilmi, jednoducho iba priradi profil displeja.... to je teda dobra pakovina.... :x :palec-:

biscuit

Příspěvek od biscuit »

vcera, casne rano, rtyne nad bilinou
Obrázek

ve velkem formatu je to lepsi, ale i tak to zachycuje tu pohadkovou atmosferu jen z casti. chybi vune travy, krav, cerstvy ranni vlahy vzduch, zpivani ptaku a ta vseobjimajici patecni pohoda. i ty kravy to snad vedely a usmivaly se. bylo to nejkrasnejsi rano, jake jsem za hodne dlouhou dobu zazil...
(zajima me, jestli vam tam vadi ta stopa letadla, nebo ne)
Naposledy upravil(a) biscuit dne 07 kvě 2016 15:44, celkem upraveno 1 x.

rastis

Příspěvek od rastis »

nevadi, je to pekne aj bez vone krav :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

uz jsem upravil orez, me tam ta stopa iritovala, byla moc u kraje :-)
a dekuju, i kdyz podekovat zaslouzi priroda, ze tohle muzeme uzivat. a ty kravky fakt vonely, byly to nejaky modelky urcite (jako malej jsem kvuli smradu nechtel do kravina a to byl opravdu diametralne jinej smrad, i kdyz uz mi to dnes nevadi)

rastis

Příspěvek od rastis »

to bude mozno gurmanstvom. odkedy viem ocenit dobre hovadzie, kravy mi tiez nesmrdia tak, ako v detstve :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

vis, ze me stejna souvislost taky napadla? dobre hovezi na panvi je trochu citit podobnou kravskou vuni. opravdu asi rozvinuty predatorsky instikt. ona je to ale zaroven i vune travy. vlastne pak uz chapu, proc mi spousta lidi smrdi. kdyz vidim co jedi, neni se cemu divit ;-)

jeste dam druhou ze vcerejsiho rana:
Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies »

Tak já zase dávám něco temějšího jako minule.

Obrázek
muzikant

delay

Příspěvek od delay »

Pěkný pecky dáváte...
Jackies: nějaký info z "behind the scenes" by nebylo? :)

delay

Příspěvek od delay »

Přidám do série ke kravičkám... ale nevim, jestli už to tu nebylo v minulosti(*)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ranni mlhy a pastviny, to bude ted moje nova laska :-)

jackies

Příspěvek od jackies »

Škoda, tohle nemám šanci nikdy vyfotit.
Západ ještě jo, ale východ nedám :)
muzikant

biscuit

Příspěvek od biscuit »

hele, ja jsem regulerni vampir a taky jsem to prezil. a muzu ti rict, ze ten celej den pak byl uplne bezvadnej.

dneska jsem si hral na spottera :-)
Obrázek

MDudas

Příspěvek od MDudas »

biscuit píše:hele, ja jsem regulerni vampir a taky jsem to prezil. a muzu ti rict, ze ten celej den pak byl uplne bezvadnej.
+1 vampir 8)

Minulu jesen (podzim) som si tak raz valil autom z prace... a tu zrazu VYCHOD SLNKA !!! :shock: To bola parada... krasne zore, najprv v dialke tenucky osvetleny horizont a potom krasny rychly vychod, jasna obloha, ranne lietadla trblietajuce sa ako kusky zrkadla na jasnej oblohe este pred dopadom svetla na tmave polia... Moj prvy vychod slnka asi po 10 rokoch :P :oops: :lol:

biscuit, tie kravy som videl az po tvojom oreze lietadla. Mne osobne vadia tie elektricke stlpy. Bohuzial su skoro vsade.... Mozno treba ist na vychod Slovenska... :P

biscuit

Příspěvek od biscuit »

stlpy se mi dokonce libi... ani stopa letadla by mi nevadila, ale byla moc u kraje.

peteness

Příspěvek od peteness »

Procházka po Václaváku :-))
Obrázek

Odpovědět