Fotokoutek uživatelů A/E zone

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
peteness

Re: Fotokoutek uživatelů A/E zone

Příspěvek od peteness »

Pekne. Mne dneska prebehla veverka pres cestu v Praze. A jak vidim to pivo, tak mam taky jednu nedavnou vzpominku z Ostravy, Stodolni. Merunkove pivo v akci, bylo vynikajici:
Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies »

Něco ode mě pro tento týden.
Meruňkové pivo? Hůůůů, to snad ani nejde 8)

NOSTROMO
Obrázek

- * -
Obrázek

trochu křivek
Obrázek
muzikant

biscuit

Příspěvek od biscuit »

peteness píše:Pekne. Mne dneska prebehla veverka pres cestu v Praze
ja jsem na zacatku tejdne jednu zachranil v jizerkach. a byl jsem na ni docela sprostej, cumela jak vejr a producirovala se po silnici jak draha k***a :-)

jackies: na jednu stranu souhlasim, ze merunka uz je trochu hardcore :-) (to spis uz do ty fofoly...) ale na stranu druhou, ja jsem velkej fanousek tohohle a to je visen... otazkou je, nakolik se tomu da rikat pivo. kazdopadne to miluju (stejne jako poradne nachmeleny ejly, vyvazeny a jemne rizny lezaky, lahodny psenicaky... no proste miluju tu pivni rozmanitost a jsem bojovnikem proti zapsklosti hlupaku z chlevu ceskych. je to nekdy k uzoufani co u nas clovek o pivu slysi ;-) )

https://drive.google.com/file/d/0Bz4Rmc ... sp=sharing

MDudas

Příspěvek od MDudas »

biscuit píše:ja jsem na zacatku tejdne jednu zachranil v jizerkach. a byl jsem na ni docela sprostej, cumela jak vejr a producirovala se po silnici jak draha k***a ....
padam pod stol. aj ja chcem to, co hulis ! :) ste si aj pokecali alebo tak ? alebo si jej rovno zacal hnusne nadavat ? a co ona nato? nejako Ti to vratila alebo Ta ignorovala?

peteness

Příspěvek od peteness »

jackies: tak samozrejme je to normalni pivo s merunkovou prichuti. Nicmene fakt to bylo vynikajici.
biscuit: Asi se přemnožily, mršky :-) Já ji chtěl vzít domů králíkovi, atˇmá kamarádku.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

mdudas: no jsem automobilista petrolhead. takze jezdim a uzivam si to. ale samozrejme se snazim davat bacha i na zviratka. takze dochazi k takhle paradoxnim situacim. rozzurena celica, vytvarejici svym agresivnim chodem v lese temer tlakovou vlnu, ja v extazi a najednou se mi uprostred silnice objevi ta potvora... zabrzdim. a ona v pohode - napravo, pak se zastavi, nalevo, pak se na me drze podiva, vrati se doprostred a teprve, az kdyz slysi, ze me uz "trosku" sere tim, ze si ze me patrne dela soufky, a rvu na ni, at uz zmizi nekam pryc, nebo ji prejedu cilene, ladne si odskace doleva a tlemi se pritom tak, jak to umej jen lisky a veverky.

peteness: nevim jestli to znas, ale traduje se, ze potomci herce vojty meli doma veverku jako mazlicka. a herecti kolegove se ho ptali, jestli to jako vubec lze, protoze veverka pry hrozne smrdi. a vojta odpovedel: "veverka, ze smrdi? vubec ne!... ale nekdy strasne."

peteness

Příspěvek od peteness »

tady jsem ty piva našel - Jahoda, Meruňka, Limetka, Máta, Malina, Borůvka, Jablko, Ananas, Grep, Pomeranč, Kokos
http://www.radas.cz/cz/cenik.php
Čepuje to ale jenom pár hospod na ostravsku

jackies

Příspěvek od jackies »

Jímá mě podezření na úplně triviální technologický postup při "vaření".
Možná stylem " dej mi jedno a k tomu paňáka nějakého moninu já si to tam prdnu sám" bys těch druhů mohl ochutnat více :wink:
muzikant

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ja tohohle pritel moc nejsem, i kdyz nektera bavorska i belgicka "ovocna", ktera jsem ochutnal, mi chutnala, ale pit se to celej vecer neda. proste jen takovy zpestreni. kasteel rouge je pro me kategorie sama pro sebe. ale na pivo muzeme zalozit nove tema ;-) urcite by bylo o cem povidat. treba bych se tesil na nazory odpurcu ejlu a jinych "jinych" piv :-)

ale k tematu. zacal jsem cilene vic fotit lidi. jsem proste ferda mravenec, i kdyz mam nekdy pocit, ze spis brouk pytlik :-D

Obrázek

ale zustavam vernej i klasicke fotografii introvertnich fotografu ;-)

Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies »

biscuit : super, a počkám si tedy časem i na nějakou tu "holou kůži" ;)
muzikant

biscuit

Příspěvek od biscuit »

dekuju ;-) no, to asi u me bude jeste dlouha cesta, jestli k tomu vubec dojde. zatim nemam moc pocit, ze me to zajima a s modelinama se zatim jen pozvolna seznamuju. ale neco podobnyho jsem pred x lety rikal i o oblicejich a najednou jsem v tom nasel radost. je to zvlastni, jak se to v tech hlavach muze menit.

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky »

Pekny fotky biscuite!

Sent from my iPhone using Tapatalk

jackies

Příspěvek od jackies »

35,21 Hz

Obrázek
muzikant

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jackies: tenhle styl, kterej jedes posledni dobou ja obvykle moc nemusim. ale od tebe me to bavi. asi je to tim, ze vetsina lidi se tim snazi akcentovat nejakej umeleckej vyznam svy fotky (a ja tam casto zadnej vyznam nevnimam), kdezto u tebe mi to prijde takovy cisty a pritom tam ten vyznam/vtip/sdeleni pokazdy bez problemu identifikuju.

jackies

Příspěvek od jackies »

To mě těší.
Asi jako každého, kdo čte, nebo poslouchá na svoje výtvory nějaké kladné vyjádření.
Ale že bych to zase až tak řešil to ne.
V tomhle stylu, jak píšeš, se asi pomalu nacházím a zjišťuji, že mi to tak nějak vnitřně vyhovuje.
Nemám ambice dělat nějaké "uměni" a i když toho mám nastudováno a nafoceno hodně a určitě bych uměl
udělat technicky, kompozičně atd.. výborné a LÍBÍCÍ se fotky ( většinou kýče pro dav ), tak by mě to ani nebavilo ;)
Měl bych v hlavě pořád nějaký tlak " hlavně aby se to líbilo těm a těm"
Nasrat ! :)
Líbit se to musí hlavně mě a musí to být udělané rychle a s co nejmenší prací :)

Ani neumím ohodnotil uměleckou fotku ve stylu všude bílo s černým bodem uprostřed umělecky nazvanou třeba "Tichost nostalgie"
Pro mě osobně píčovina, která se udělala prvoplánovitě tak, aby vypadala jako nějaké hluboké umění.
Ale třeba takovým křivdím a blb jsem já.

U mě je to z většiny tak, že slyším - vidím kolem sebe nějaký stimul na nějaké téma a hned k tomu vidím v hlavě fotku.
Jdu a prostě to vyfotím. Většinou narychlo pár pokusů, pak někam nahodím na web pro ten malý bezvýznamný egoistický pocit když to někdo lajkne, a nazdar ;)
muzikant

Odpovědět