Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Kermitak
Moderátor

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné luphtrackoviny

Příspěvek od Kermitak »

Jiste ze trik, ale je to vtipny :)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko »

Kermitak píše:Jiste ze trik, ale je to vtipny :)
kdyz piju moc kavy, ztracim zdravy usudek... :D

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Obrázek

Jo a kdyby někdo hledal název pro svoji novou kapelu, tak tady je pár tipů... http://www.krasnej.net/bne/ :mrgreen:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy píše:v tomto sa mylis, on teda zdaleka nieje hlupakm, ma to vsetko velmi dobre premyslene a zratane. a ma uplne normalnu zensku ktora zdaleka nieje zlatokopka, tusim cakaju babo teraz (nie som si isty) a v sukromi je "trosku"iny ako to co prezentuje na koncertoch a v klipoch. treba oddelit marketingovy produkt "rytmus" (imho velmi vydareny a velmi presne zacieleny - v tomto ma moj velky respekt, proste vybudoval znacku ktora nieco znamena a predava sa), od cloveka menom patrik vrbovsky ;-) ja jeho hudbu nemusim, hiphop nemusim ako taky je jedno ci je viac alebo menej intelignetny - proste ma nudi, nic mi to nehovori, neoslovuje ma to - ale jeho ako cloveka uznavam ako velmi schopneho, z nuly sam vyrobil svoj produkt ktory velmi dorebre predava ...
jo .. to sedi .. a treba k tomu vsetkemu dodat , ze on je cigan :)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko »

Wohma píše:Snad to tu nebylo:
http://sorisomail.com/email/42722/ja-vi ... tanha.html
Sila.

a co to jako ma byt, ledovec, ja to nedokazu pochopit, kde se ta sila brala...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

IMHO asi proste nestabilni podlozi a sesun svahu ne? To se holt obcas stane.

rastis

Příspěvek od rastis »

Pytkin píše:
dendy píše:v tomto sa mylis, on teda zdaleka nieje hlupakm, ma to vsetko velmi dobre premyslene a zratane. a ma uplne normalnu zensku ktora zdaleka nieje zlatokopka, tusim cakaju babo teraz (nie som si isty) a v sukromi je "trosku"iny ako to co prezentuje na koncertoch a v klipoch. treba oddelit marketingovy produkt "rytmus" (imho velmi vydareny a velmi presne zacieleny - v tomto ma moj velky respekt, proste vybudoval znacku ktora nieco znamena a predava sa), od cloveka menom patrik vrbovsky ;-) ja jeho hudbu nemusim, hiphop nemusim ako taky je jedno ci je viac alebo menej intelignetny - proste ma nudi, nic mi to nehovori, neoslovuje ma to - ale jeho ako cloveka uznavam ako velmi schopneho, z nuly sam vyrobil svoj produkt ktory velmi dorebre predava ...
jo .. to sedi .. a treba k tomu vsetkemu dodat , ze on je cigan :)
ja teda na rozdiel od mnohych inych proti nemu vobec nic nemam, neuraza ma, nevadi mi, je to uplne v poriadku a dokonca sa mi aj niektore jeho texty pozdavaju, respektive uveril som im... tato zlatokopka je ale strasne prazdna. co to ma byt ? na co nadava, co chce ukazat ? lebo forma vyzera, akoby chcel nieco kritizovat... komu take baby vadia ? kto z beznych ludi ich stretava v beznom zivote ? ... ...

cely Rytmus je strasna poza. ja viem - je to robene pre deti, rozumiem, ked to na ne zabera... len nechapem, ako sa mozu dospeli ci postarsi ludia trebars tu vo fore o tom vazne bavit, ze ako super dal...

videl som ho teraz 2x po sebe na dvoch festivaloch, bez kapely, bez kamosov tych dalsich raperov, len s CD + jeho rap. no lacne jak hovado. chapem - za rovnaky honorar je pre neho najlepsi kseft chodit sam a detom pod podiom je to jedno... boli to festivaly prudko sponzorovane vyrobcom sladkeho destilatu. medzi jednotlivymi vystupeniami sa tam sutazilo, nalievalo navstevnikom, burcovalo k co najvacsiemu pitiu toho Fernetu - drviva vacsina tych co na podiu sutazili a slopali ten Fernet nemala 18 rokov ani nahodou. par minut predtym sa Rytmus lucil s obecenstvom s tym, ze "ja sice nadavam, servitky si nedavam, ale mam cistu hlavu, nefetujem, nepijem... ... ... " ... to je pekne posolstvo mladym, ale co robi potom na takej akcii ? sabotuje ju zvnutra ? :)

no nic, rozkecol som sa ani neviem preco... len ma zarazilo, ze sa tu niekto zamysla nad Rytmusovym obsahom :) pre mna je to vata, klise a pozy. ale vidno za tym peniaze, to sa musi nechat, forma je na urovni :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

rastis : klise , forma a pozy tam su , to je jasne .. mna tiez rytmus nezaujima .. len ma zaujala ta produkcia ..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Solidní výdrž v zátěžovým testu! :mrgreen: To asi nebude tahle značka http://bydleni.idnes.cz/nebezpecna-prac ... rebice_web
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Fractal

Příspěvek od Fractal »

nevím jestli to tu už bylo, každopádně u tohodle videa sem se po dlouhé době zasmál jako nikdy... talent!

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

Dendy: jasné, to že on je uspešný zlatokop mu neberem, aj to mi je jasné že celé je to len hra pre teens že jeho život je v skutočnosti iný, ale tie zlatokpky čo sa vrtia v klipoch zaplatit musí.. at tak je to dokola s týmto plytkým trendom, v textoch kritizuje to čo sám vytvára a to čo je (či už je jeho súkromný život iný alebo neni), imho preto hlupák

tomy45

Pravda o Rytmusovi

Příspěvek od tomy45 »

Pozrite si toto video na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=R2A7h8Z- ... tube_gdata

Je to haluz :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

mladost pochabost .. ked sa zacne darit a zacnu sa valit peniaze , kazdy zmeni nazor .. toto je ale trosku mojsejovstina :)

Odpovědět