Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Fractal

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné makové pagáče

Příspěvek od Fractal » 30 lis 2010 17:58

evidentně je tak populární hlavně z toho důvodu, že se chlapům mezi 16 - 106 roky líbí... a ať už jako kapr, fanta, nebo jiná poživatina, prostě je to jenom o tom (ezone budiž toho důkazem, o ty kabelky vám asi nejde synci což?)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 lis 2010 18:05

Tak nevím, mně se teda nelíbí :mrgreen: Je mi dost hrubě odpudivá v každém ohledu ... (vzhled nevyjímaje) :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 lis 2010 18:12

No ja nevim, me v ni prijde neco hrozne detskyho, uplne asexualniho. Pripadal bych si jak pedofil. Takze kluci - zamyslete se nad sebou :)

Jinak me ale nijak zvlast nesokuje... coz je asi ten for, ze

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 lis 2010 18:15

Jak už jsem se zmínil, mně připadá těžce mentálně retardovaná ... no ale jestli je to standard jak říká 120KMH tak potom potom potěš pánbůh :)

Fractal

Příspěvek od Fractal » 30 lis 2010 18:17

celkem nemá ani čím šokovat, původně to bylo určeno pro slečny v jejích letech... no dokud si toho nevšimli weboví onanisti :lol:

120BPM

Příspěvek od 120BPM » 30 lis 2010 18:48

Ivo píše:Jak už jsem se zmínil, mně připadá těžce mentálně retardovaná ... no ale jestli je to standard jak říká 120KMH tak potom potom potěš pánbůh :)
Co rikam ja je absolutne nepodstatne a neni to nijak smerodatne. Jen jsem si vsiml jiz drive, narozdil od Iva, ze existuje i takovy druh a ve svem prostredi je to normal. Myslim tim zpusob projevu, ne jeho uroven nebo obecny prinos.
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 30 lis 2010 18:48

pánové, zbytečně to prožíváte, uvolněte se a berte to s nadhledem, jen jako jeden z mnoha příspěvků na téma haluzoidních videí pro pobavení.. :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

120BPM

Příspěvek od 120BPM » 30 lis 2010 18:50

PELF píše:pánové, zbytečně to prožíváte, uvolněte se a berte to s nadhledem, jen jako jeden z mnoha příspěvků na téma haluzoidních videí pro pobavení.. :wink:
Souhlasim. :lol:
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2

peteness

Příspěvek od peteness » 30 lis 2010 19:00

Kapr - to se používá ve výchovně nápravných zařízeních se zvýšenou ostrahou. Dělal kapra, že jo. Ale aby byl někdo pořádný kapr, tak mu musejí nejdřív vymlátit všechny zuby.
Tak to byl jen takový OT z polosvěta a zase se bavte o blondýnách :wink:

btw: tahle holka neni blba, za tuhle nijak neskryvanou reklamu ji s nejvetsi pravdepodobnosti zustaly minimalne znackove hodinky, kalhoty, halenka, kabelka.....odhadem tak za 6-10 tisic. Az bude vetsi, bude treba delat reklamu na Subaru.

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 30 lis 2010 19:37

kapr vysvetluje o stranu driv wohma
cyril: pockej, nikdo nemluvil o tom, ze ho sexualne pritahuje, tak proc nam rikas, abychom se zamysleli? ;) a to neco detskyho asi bude to, ze to jeste dite proste je.. a obavam se, ze mozna bude jeste ve triceti svym zpusobem "harant" :-D

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 lis 2010 20:38

biscuit: no specialne ty jsi se zajimal o jiste zvukove projevy... ale dobre, asi sem to blbe pochopil a mel jsi zajem jen o video materialy, ne o to to primo osobne zkouset :)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 30 lis 2010 21:30

Definice "Kapr" na predchozi strane je skvela, hodne jsem se pobavil.
Peteness to jeste vylepsil.
Nezapominal bych, ze lecktery slavny pisovatel dosel ve stari k tomu, ze smyslem zivota je poradne si zakaprovat:)
Jinak je to otresny video, vydrzel jsem asi jen 30 sekund sice, ale takovych slecen je dnes mnoho (bohuzel).
Doba je zla:)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 lis 2010 21:35

Hele ale na druhou stranu, me z ty dnesni "nabidky", ac se to muze zdat neuveritelny, tenhle typ neprijde zdaleka jako nejhorsi... naopak bych rekl, ze je na nem treba leccos ocenit. Kdyz vidim levicacky spindiry vsech typu (a tim je dneska omladina neskutecne nasakla...), vselijaky muzatky - genderovy pomatenkyne, "aktivistky" vseho druhu, ruzny kurvy od pohledu, agresivni manazerky - "mlady, nezavisly, free cool in" atd. atd., tak takova hodna prostsi holka, co ji bavej holcici veci je docela osvezujici :)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 30 lis 2010 22:04

pamatám si že trapné maily z prekladačov sa tu už riešili, ale práve mi prišiel jeden z ktorého jedna veta ma extra pobavila:
""Dobrý den,
to mi velkým potěšením napsat vám jsem si prohlížel, když jsem přišel
přes poštu na bandzone.cz a i bez vás kontaktovat, budu velmi rád, že se v komunikaci s vámi, pokud budete mít touhu se mnou tak, že jsme se mohli seznámit se navzájem a zjistit, co se stalo v budoucnu.""

to je ako z červeného trpaslíka :) :)
tak "bude velmi rád sa v komunikácii so mnou ked budem mat túžbu aj bezo mna" , to je ešte ok, pokial bezo mna..
ale teda že "možme zistit čo sa stalo v buducnosti"..., ja mu tuším odpíšem..
ked ešte aj "to mu velkým potešením, že sme sa mohli zoznámit navzájom" (tiež jedine v buducnosti, lebo v minulosti som sa s ním určite nestretol a nezoznamoval !!!) no mám dost :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 lis 2010 22:12

ReaktoplazmAR: :) to vypada, ze ten text byl puvodne ve dvou odstavcich a pak se to nak zdrclo a prolnulo, ze je vzdycky pulka radku z jednoho a pulka z druhyho odstavce, ne :)

Odpovědět