Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
peteness

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné makové pagáče

Příspěvek od peteness »

Co to je za šaškárnu? V Německu nemůžeš policajta ani vyfotit. Tady kašpar udělá přestupek a místo aby držel hubu a zaplatil, tak zkouší dělat z policajtů blbce. A ještě to dá na youtube.
:roll:

Tak tady tomu řikám Power Seller :D
http://cgi.ebay.com/Vintage-1942-Martin ... 4aa6e5b556

btw to s tim solarkem je dost provarenina, uz to tady tusim kdysi davno bylo nekde mezi Haluzoidnyma videama a pagacema (co to kuwa jsou ty pagace?).

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ad policajti: priblble je to oboustranne. ten motorkar, si zrejme na buzeraci policajtu zaklada, protoze to neni prvni video od nej, ktery vidim...
policajti by to meli resit tak, ze kdyz to s nim nejde vyresit na miste, daj to do spravniho rizeni a nazdar. prece obycejnej policajt nemuze bejt zaroven pravnik . kazdopadne takovouhle diskuzi by nemel vubec pripustit. meli by je naucit, ze autorita musi bejt na jejich strane - takhle je to fraska.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

pete ness píše:Co to je za šaškárnu? V Německu nemůžeš policajta ani vyfotit. Tady kašpar udělá přestupek a místo aby držel hubu a zaplatil, tak zkouší dělat z policajtů blbce.
Tak sorry, byl to ten policajt kdo se choval jako totální blbec (a je za to ještě placený) a ne ten řidič a je dobře že to bylo zdokumentováno. Pokud policista není schopen na jasnou otázku dát jasnou odpověd a místo toho se tváří jako žák zvláštní školy u tabule, případně opakuje "nevěříte policii, nevěříte policii" apod. a ta jeho kolegyně vypadá jak inkarnovaná koza, tak to má od profesionálního výkonu funkce hodně daleko. Řidič (který si nemusel být vědom přestupku), se zeptal přirozenou legitimní otázku: můžete mi můj přestupek nějak doložit ? (a zeptal se tak 20x). A policajt (pokud není retardovaný) na to měl hned jasně říct: Ano mohu nebo Ne nemohu z těch a těch důvodů (nedovoluje mi to zákon xyz apod.). Tečka ! A není co dál řešit ... Tazatel by se jistě touto profesionální odpovědí uspokojil (on sám to nemusí vědět jestli to policista může nebo nemůže ukázat). Ale za tu šaškárnu, co tam ten policista předváděl, by ho měli suspendovat ... A bohužel se tak chová velká část policistů u nás. A je proto dobře když je to dokumentováno ..

Když jsme před pár lety projížděli podvečer autem Barcelonou, na jedné malé křižovatce k nám přišel policista (říkal jsem si - a jejda! nějaký průšvih). Vážným gestem ukazoval ať otevřu okno. Otevřel jsem. On se natáhl dovnitř a spustil mi světla. Usmál se, pozdravil a odešel :) Tohle by se u nás třeba stát nemohlo (bohužel) - a tak by to mělo být. U nás by policajt řekl - pane řidiči, zajedte si ke kraji, předložte doklady od vozidla a řidičkský průkaz. A po 5 minutách listování v tom by řekl, pane řidiči jste si vědom přestupku ? Uděluji vám pokutu atd. ...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ivo mas pravdu, ale ber to tak, ze proste u nas je velikej pokrok, ze se policajti chovaj slusne!!! driv byli nejen blby, ale i arogantni a zli..

peteness

Příspěvek od peteness »

Ivo: Světla. Možná by ses divil. Mně se stalo v Praze, že jsem vyjížděl od benzinky a zrovna zvonil mobil. Důsledkem bylo, že jsem zapoměl zapnout světla. Pak mě zastavili policajti, já jim odvyprávěl tuhle historku s mobilem a že spéchám a řeším tisíc věcí a oni řekli: "To se stává, dávejte si na to pozor. Je to bez pokuty, můžete jet".
To se fakt stalo, kámoš co byl se mnou to může dosvědčit.
Není policajt jako policajt. A je jedině dobře, že ten policajt má nějaké volné pole púsobnosti v úsudku a může přihlížet k okolnostem.
K tomu videu: Jo máš pravdu, že ti policajti mu mohli dát vysvětlení. No žijeme v době čím dál větší komunikační bariery. Jenže komunikace není jenom o mluvení a artikulaci, ale taky o tom co je jejím záměrem. Mně na tom vadí, že dotyčný řidič nabourává systém jako takový - a to jen kvúli osobnímu zisku pár stovek, ušetřených na pokutě. Tohle není žádný zavrženíhodný nesmyslný totalitní systém. Je to naprosto legitimní systém, který ochraňuje bezpečnost všech lidí. Co mám já, moje rodina z nějakého poblázněného chlapa, který nedodržuje rychlost?
V Americe, když tě zastaví policajt, musíš dát ruce na volant. Nikam pro nic nešahat a dělat jen to co ti policajt řekne. A funguje to. Myslím, že tenhle chytrák by si velice rychle přestal hrát na chytrou horákyni a dokumentaristu v jedné osobě....IMHO.

Oxyygen
Profesionál

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné brekeke

Příspěvek od Oxyygen »

Screen shot 2010-12-12 at 10.42.23.png
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Obrázek

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

http://www.novinky.cz/ekonomika/219487- ... mentu.html

Tak to už hej ! :mrgreen:

Aneb - neuspěchal někdo něco na tom Slovensku ? :) Návrat starých dobrých Sk na obzoru ? :)

rastis

Příspěvek od rastis »

henten predseda parlementu uz narozpraval vselico. dolezitejsie je ako to vidi tento:

Návrat Slovenska ke slovenské koruně je teoreticky možný i podle ministra financí Ivana Mikloše, přestože by nerad o tomto tématu spekuloval. Situaci v eurozóně spatřuje Mikloš jako závažnou, nicméně nepředpokládá, že by hrozil její rozpad.

co to je za portal ? paradny bulvarny nadpis, ale clanok je o niecom inom, nie ? nie primarne o tom, ci bolo euro na slovensku dobry alebo zly napad...

pre mna ako sprosteho obcana, co nerozumie velkej ekonomike, respektive tu hlavne politike, je mimoriadne otravne, ze ak chcem ist do Ceska, musim si zamienat nejaku divnu menu alebo sa nechat tam odrbavat uzernickym "kurzom" ked chcem platit eurami...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

rastis píše:co to je za portal ? paradny bulvarny nadpis, ale clanok je o niecom inom, nie ?
přece Novinky.cz, nejzábavnější bulvární portál v CZ :lol:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ivo : tazko mohol niekto ocakavat , ze pride kriza ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

nsjlepsie je vykaslat sa na vsetky umele peniaze bez hodnoty ... nakupit striebro a byt v klude ... :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Stříbro, zlato, platina atd. jsou taky naprosto umělé hodnoty :wink: Je to tak drahé jen proto že je toho málo ...Kdyby se někde objevila obrovská zásoba, bude to stejně levné jako třeba železo :wink:

Odpovědět