Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
hombrefeo

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné brekeke

Příspěvek od hombrefeo »

vsechno je, jak ma byt. ja chtel najit a nasel. nikdo me nemuze presvedcit o opaku. stejne jako tebe.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ivo píše:
Tak nemůžu si pomoct, ale to spolu nemá společného skoro nic ... (kromě jednoho synth resjtříku). Nechápu co na tom kdo vidí společné - úplně jiná hudba ...
no ja by som hlavne nehovoril o hudbe .. mne to pride viac vykradnute ako ta piesenka malej tinedzerky .. to mi pride uplne ina hudba ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

hombrefeo píše:vsechno je, jak ma byt. ja chtel najit a nasel. nikdo me nemuze presvedcit o opaku. stejne jako tebe.
Pokud jsi našel, tak potom neskrývej. A pokud jsi našel tak rychle, jsi velmi talentovaný ... Já jsem za 20 let nic podobného nenašel ... A o opaku se velmi rád nechám přesvědčit. Zatím ale není čím ... jen houštím slov, což je málo ...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

Ivo píše:Třeba k téhle (skvělé) písničce by se hodně těžko našla i jedna vzdáleně podobná :wink:
ivo, problem je, ze tohle neni pisnicka beznym posluchacem stravitelna. kdyz jsem to poslouchal, trochu se mi vybavila bohemian rhapsody, taky neklisoidni i kdyz daleko vice hitova a hlavne daleko vice stravitelna pro cloveka, kterej potrebuje jednoduchej (zabehnutej, oposlouchanej) melodickej postup, aby mu to hlava nevyhazovala jako neco ee ;)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

V tom není žádný problém, já jsem neříkal že je to telenovelový hit ... jen jsem to dal jako příklad písně která má velmi originální melodickou linku (podobnou těžko najít) i vokální projev (btw zkuste si ty sledy rozložených akordů zazpívat :wink: asi zjistíte že je to hodně těžké - a viděl jsem nějaké pozdější performance live a zpíval to neuvěřitelně čistě)

Ale mimochodem právě tuhle písen si zvolil režisér do nedávného úspěšného filmu Kick Ass ...

(permanentní výraz hráče na klávesy je úžasný :)

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

dano píše:Ficova propaganda v praxi :mrgreen:

Uz aj na blogu to krasne Sulik povedal:

http://richardsulik.blog.sme.sk/c/26194 ... sitel.html

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

moj nazor : richard sulik, svojou cinnostou v polike, svojimi 'zlepsovakmi' a napadmi, stratil moralne pravo kritizovat kohokolvek a poukazaovat na akukolvek propagandu, vratene tej ficovej.. ten clovek u mna total prepadol a zaradil sa na dno k ficovi a ostatnym ... a ivan miklos im tam zdatne sekunduje ... ale nepolitizujme, nema to zmysel.. vsetko je to rovnaka banda ... postavit k muru, ci modry ci cerveny, ci lavy, ci pravy, a vystrielat ...

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

dendy píše:moj nazor : richard sulik, svojou cinnostou v polike, svojimi 'zlepsovakmi' a napadmi, stratil moralne pravo kritizovat kohokolvek a poukazaovat na akukolvek propagandu, vratene tej ficovej.. ten clovek u mna total prepadol a zaradil sa na dno k ficovi a ostatnym ... a ivan miklos im tam zdatne sekunduje ... ale nepolitizujme, nema to zmysel.. vsetko je to rovnaka banda ... postavit k muru, ci modry ci cerveny, ci lavy, ci pravy, a vystrielat ...
to nic nemeni na to, ze ten graf je ukazka cistej propagandy :-)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Dano : Kazimir sa k tomu vyjadril , ze je to zo statistickeho uradu .. mozno maju chybu tam .. neverim ze by ficovci boli taky kokoti a zaskocila by ich nejaka zmena jednotky .. ak , tak to zaskocilo niekoho , kto robil dava v statistickom urade .. tam by ma to neprekvapilo vobec .. to je banda kokotov ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

navrhujem ked tak oddelit od haluziidnych videi tuto cast a zalozit nove vlakno s nazvom nieco ako "politika, politici a ine temy z kanala" :-)

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Pytkin píše:Dano : Kazimir sa k tomu vyjadril , ze je to zo statistickeho uradu .. mozno maju chybu tam .. neverim ze by ficovci boli taky kokoti a zaskocila by ich nejaka zmena jednotky .. ak , tak to zaskocilo niekoho , kto robil dava v statistickom urade .. tam by ma to neprekvapilo vobec .. to je banda kokotov ..
Pytkin praveze su to totalni kokoti ktori sa spoliehali na to, ze si to oponent nevsimne a prejde im to. Oni normalne drzo zamenili m^3 na kWh. Cize statisticky urad je spravny len tam boo treba uviest v com to bolo merane. Sulik to tu pekne vysvetlil: http://richardsulik.blog.sme.sk/c/26194 ... sitel.html

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

sulik by sa radsej mal sustredit na to vysvetlit ako sa jeho scestne ekonomicke hokusposkusy co hodla realizovat spolu s miklosom prejavia na vyske danoveho a odvodoveho zatazenia zivnostnikov ... mozno ked si sami aj prerataju co navrhuju a zvazia mozne dosledky, tak si uvedomia ze planuju realizovat take hluposti ze fico bude len blednut zavistou ako malo spravil v provnani s nimi v triednom boji proti uspesnejsej podnikajucej strednej vrstve ... jeho "milionarska" dan je len smiesne nic v porovnani s tym co hodlaju zaviest kryptobolsevici sulik, miklos (+ mihal do party)

ako dano sorry ale ja ked vidim sulika (alebo miklosa) s vervou dokazovat aky su ficovci demagogovia tak mam chut kupit si sluchatka a AK47 .. to je ako ked zlodej krici chytte zlodeja .. prast jak uhod .. jeden blbec vykrikuje druhemu blbcovi ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dano : a dival si sa na tej stranke statistickeho uradu na tie cisla ?

Odpovědět