Jak se stát zpěvačkou?

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
SoundsFine

Jak se stát zpěvačkou?

Příspěvek od SoundsFine »

Sandra Rosová dalšími jmény Bell nebo Lojkásková.
Dostal jsem tyto odkazy a jsem zmatený jak goro bílý pes.

Jen tak si říkám, kolik je takových Sander a proč někdo zrovna právě tohle děvče takovým způsobem tlačí dopředu?
To už muselo stát tolik, tolik "hakanů"..., nevěřím, že tohle může nějak komerčně fungovat.
Tenhle "podnik" snad může dotovat jen člověk, který neví co už s penězi a dělá vše jen pro radost tohoto dítěte.
Pokud to celé dotuje dědko, taťka atd., pak jsem schopen tuhle šarádu pochopit.
Nevíte kdo za tímto nápadem opravdu stojí? Kdo je tu vlastně pan vedoucí?
Nechápu.
Mrkněte na to - naprosto šokující.

Sandra odjíždí do Ameriky. Sandra poznává pravou (nebo levou) tvář Ameriky. Sandra vyhrává. Sandra na hodině zpěvu na KJJ po návratu z Ameriky.
To je prostě MASAKR!!!

vras

Re: Jak se stát zpěvačkou?

Příspěvek od vras »

No to je exemplarni p**a. Ha ha ha:-))
Zastupuje to buhviproc I.Rossler, velkoryse financovani a medialni masaz ma na svedomi buhvikdo, nekdo, kdo tusi diru na trhu. O umeni tady neni rec.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ten cernoch to rek spravne "..sandra je vinikajici umelkyne.." :-D
btw. pani profesorka to ma taky dobre rozdany ;)

wire

Příspěvek od wire »

pozdeji se na to podivam, ale nedavno mne kontaktovala s zadosti o remix... no nastesti jsem si nakladl takovy podminky, ze jsem ho nakonec nemusel delat :D

kyvaa

Příspěvek od kyvaa »

To je prima holka, jen v tej emerice měla ještě vobrečet psí útulek, aby si týnejdžři taky pobrečeli, páč řek bych že nějaký ztracený a rozřezaný děti dneska už moc nedojmou.

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh »

Z hlediska potencionální cílové skupiny mi to příde vcajku. Jen taky nechápu kdo a na základě čeho se rozhodne do toho investovat takový prachy. Celkem pravidelne se v ceskem showbusinesse vzdycky objevuje nejakej takovej podobnej "projekt".

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Ja byl zvedavej, jakou ma anglictinu, kdyz teda byla v te Emerice a je takova superinternesnl suprstar, ale kdyz jsem zhledl jeji video "Thanks:)" (nebo podobne), tak jsem nevedel, jestli se smat nebo brecet :D

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Náhodou, docela solidně zmáklý promo v tom prvním videu, ty lidi s megahustejma popiskama Stage Director Florida a National Talent Scout tam o ní mluvěj naprosto precizně, úplně jako v teleshopu. A to je přece VINIKAJÍCÍ! :mrgreen:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Eye

Příspěvek od Eye »

Hehe, no, ono s tou angličtinou si celkem stačí poslechnout ten zpěv a tu jasně evropskou "školní" výslovnost "kól mí ajl bí dér džast for jů". Jako ten zpěv neni zlej, ale je to dost tuctovka poděl mýho....zní prostě jako normální holka, která se rozhodla zpívar (proti čemuž samozřejmě ani to nejmenší, spíš pak nechápu ty pokusy o mezinárodní hvězdnost). Třeba je to na živo fakt taková pecka, ale nevim, no. Po klubech se dá kolikrát narazit na daleko zajímavější hlasy...

Btw, co to vůbec bylo za soutěž? A jestli fakt o tolik vyniká (pardon, vlastně viniká) nad ostatníma na Floridě, tak to asi se vší úctou musel bejt celkem smutnej pohled. Jinak souhlasím, taky by mne zajímalo, kdo do toho investuje...ale řekl bych, že se mu to nevrátí...
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

wire

Příspěvek od wire »

Eye píše:Btw, co to vůbec bylo za soutěž? A jestli fakt o tolik vyniká (pardon, vlastně viniká) nad ostatníma na Floridě, tak to asi se vší úctou musel bejt celkem smutnej pohled.
Na Floride jsou jen duchodci, takze neni divu:)

Eye

Příspěvek od Eye »

wire píše: Na Floride jsou jen duchodci, takze neni divu:)
:mrgreen: :mrgreen: To je taky fakt - důchodci a bezdomovci, který se tam stahujou za teplem...tak to potom mnohé vysvětluje :mrgreen: .
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Nevim co se furt divite, kdyz chci okupovat radia a tv, tak prece neresim muziku nebo zpev, ale chytlavost primitivni melodie, hezkou tvaricku, booty shake a kozy.

Eye

Příspěvek od Eye »

Kermitak píše:Nevim co se furt divite, kdyz chci okupovat radia a tv, tak prece neresim muziku nebo zpev, ale chytlavost primitivni melodie, hezkou tvaricku, booty shake a kozy.
Já vim, no...ale tak člověk si pořád a pořád naivně říká, že by tihle "umělci" fakt měli aspoň něco umět, když chtěj bejt tolik vidět. U těhle produktů to ale asi fakt neni třeba. I sebeblbější melodie se prostě bude do lidí rvát tak dlouho, až jí začnou mít sami rádi. Jak jinak si vysvětlit věci typu úspěchy nijakých písní Lucky Vondráčkové (ačkoliv, pro objektivitu se sluší napsat, že prej živě zpívá dobře).

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Eye píše:Lucky Vondráčkové (ačkoliv, pro objektivitu se sluší napsat, že prej živě zpívá dobře).
Zajimavy, ze ty studiovky zni jak kdybych to krakal ja :lol:

Eye

Příspěvek od Eye »

Wohma píše:
Eye píše:Lucky Vondráčkové (ačkoliv, pro objektivitu se sluší napsat, že prej živě zpívá dobře).
Zajimavy, ze ty studiovky zni jak kdybych to krakal ja :lol:
Fakt? :lol: No tak to bych těm deskám asi měl dát šanci :mrgreen: A plánuješ se taky stát jednou "z nejprodávanějších umělkyní pro mladé"? :mrgreen:

Odpovědět